Отговори
# 15
  • Мнения: 27
в общи линии и аз действам като повечето от вас, но проблемът ми е че един път се карам, друг път ги оставям сами да решат спора, трети път взимам играчките и т.н. Все още не мога да си изградя някакъв постоянен принцип на действие, който да си спазвам консиквентно и това ме прави мен самата несигурна, а и децата също! Но като направя нещо и в следващия момент другото ми се струва по-правилно.... Трябва веднъж за винаги да избера своя подход и да съм постоянна в действията си, защото така ще объркам децата съвсем .....

не е лесно..... ама хич....  ooooh!

много благодаря на всички!   bouquet
Ще следя темата с интерес, защото данданията тепърва започва и малко съвети и споделяне на опит не са излишни (поне на мен  Simple Smile )


# 16
  • Мнения: 54
Ние сме момчета на 1г. и 5м. Данданията на моменти е ужасна. Редовно се хапят, блъскат, удрят. Напоследък забелязвам и че се ревнуват от мен. Когато по някаква причина гушна единия, другия идва и го изблъсква от ръете ми. Ако не може да го стигне, после го ухапва. Обичам ги еднаква, разбира се. Но истината е, че и мен понякога ме е яд на по-силния. Е имам едно утешение - другия е по-бърз.  Laughing 

# 17
 Дааааа! И при нас ги има тези драми. Моите сладури са на 1г и 5 месеца, момиче и момче. Също се бутат, удрят по главичките, грабят си играчките и пищят когато другия я вземе. Също много ме ревнуват един от друг и почва един жалък рев, направо сърцето ми се къса Shocked.
 Съвета ми е търпение и здрави нерви Hug! Вие си го знаете, де!

Общи условия

Активация на акаунт