Майчина целувка уби бебе!!!!

  • 5 206
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
 Cry Cry Cryтрагедия

# 16
  • Мнения: 3 376
Само на мен ли не ми се отваря линка?

# 17
  • Мнения: 4 434
Само на мен ли не ми се отваря линка?
И на мен.

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ужас!!! Не мога да си представя как се чувства горката майка!  Sad

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Моля ви,който е отворил линка/вече не се отваря/ да каже за какво става въпрос,защото аз много обичам да си целувам детенцето и се уплаших.

# 20
  • Мнения: 1 251
Драмата се разиграва в Англия. Малката Дженифър Скофийлд, която била едва на 11 дни починала от вируса на херпес симплекс (HSV). Бебето е било неволно заразено  с вируса от своята 35 годишна майка - Рут. Според лекарите този вирус причинява смъртоносен херпес и момиченцето е било заразено при целувка или кърмене. Лекари и следователи предполагат, че майката се е заразила с вируса в края на бременността си, най-вероятно за първи път в живота и, което означава, че и тя и бебето нямат имунитет. Малката Джени е починала само за няколко дни. Момиченцето се почувствало зле още след раждането си и е било прието в болница поради неестествена сънливост и липса на апетит. Лекарите и следователите смятат, че в случая няма виновни. Сега опечалената майка е предприела кампания във Великобритания, за да насочи общественото внимание към условията, които според нея убиват шест бебета в страната всяка година.

# 21
# 22
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Милото мъниче  Cry
Горката  майка ,толкова е нелепо.

# 23
  • Мнения: 121
След няколко опита и аз го отворих. Майката е била носител на Херпес вирус, с който е заразила 11 дневното си бебе.

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Покъртителна история.  Sad Горкото детенце, горката майка.  Sad

# 25
  • Мнения: 215
Наистина много тъжно и много нелепо:(  Cry

 

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ужас!Милата майка....

# 27
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Благодаря ORHIDEA   Hug
В същност ужасното е, че всички почти сме носители на този вирус и голяма часто от нас са авто-имунизирани. Не ми стана ясно обаче дали имунитета към него се предава на бебето по време на бременността.

# 28
много неприятна история. Cry

# 29
  • Мнения: 8 999
Гадно. Но най-вероятно вирусът е пренесен още по време на раждането или от кърмата. Абсурдно е да е от целувка.

Общи условия

Активация на акаунт