Гараж, не паркирай!!!

  • 9 654
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 637
Ами сложете си едни специални приспособления, ох че забравих името. Един вид бариерки.
Това с пукането на гуми е такава селения :ooooh
:

# 16
  • by the sea
  • Мнения: 98
....пък това с греса явно е по-култивираната форма на номера с фекалиите. На сестра ми щото веднъж бая говна и се наложи да вади из под ноктите си  Joy
Още ме напушва на смях като се сетя, макар че искрено и съчувствах....
Някак си обаче, не мога да надскоча себе си, че да сляза сега да му натъпча съдържанието на един памперс под ръкохватките...

# 17
  • by the sea
  • Мнения: 98
Ами сложете си едни специални приспособления, ох че забравих името. Един вид бариерки.
Това с пукането на гуми е такава селения :ooooh
:

оффф...не става работата и с въпросното приспособление, тъй като по протежението на нашата улица се паркира успоредно на тротоара.

# 18
# 19
  • Мнения: 202
Има едни такива метални скоби дето се слагат на земята и се заключват.Незнам ка се казват,че не съм шофъор.

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз на един такъв му пукнах и  четирите гуми. Mr. Green
По късно мъжът ми ме нахока,че съм такъв хайдутин,защото въпросният се оказа лекар познат на мъжът ми,ама аз от къде да знам,не успях да си вкарам колата в гаража заради него. Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 12 665
Няма ли някакви законови мерки, като например КАТ.

# 22
  • Мнения: 4 916
Няма ли някакви законови мерки, като например КАТ.

Вика се паяк и се плаща за услугата. Друг въпрос е кога ще дойде паяка.

# 23
  • Мнения: 12 665
Няма ли някакви законови мерки, като например КАТ.

Вика се паяк и се плаща за услугата. Друг въпрос е кога ще дойде паяка.

Искаш да кажеш, че ти си плащаш. А какво се случва с идиота? 

# 24
  • Мнения: 4 916
...
Искаш да кажеш, че ти си плащаш. А какво се случва с идиота? 

Той се корка дали не са му откраднали колата и после си плаща наказателния паркинг. Но това с пукането на гумите е по-ефективно.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 555
Няма ли някакви законови мерки, като например КАТ.

Вика се паяк и се плаща за услугата. Друг въпрос е кога ще дойде паяка.

Не съм сигурна, че ще се съгласят да дойдат. Преди време бях викала паяк. Живеехме в кв. Иван Вазов и по ул. Янко Забунов точно срещу заведението Неро, постоянно спираха коли по тротоара. И нито можеш по тротоара да минеш, нито по улицата, че и там спрели, освен това е тясна, колите се изчакват, за да се разминат, а представете си и аз с количката.  Обаждах се да извикам паяк - по самия бул Витоша минават постоянно, но в тази пресечка на 100м. от булеварда не могат да дойдат не било тяхна работа. Обаждах се в районното, един ми спори, че улицата не се пресичала с бул. Витоша все едно аз не знам къде живея  ooooh! и накрая и той каза, че не било тяхна работа. Говорих с една жена, която продаваше билети за синя зона, говорих с полицай от една патрулка - и всички ми вдигаха рамене.  Twisted Evil Общо взето едно нищо стана ... така че не знам и за кола спряла пред един гараж кой ще дойде.

Иначе ние сме с подземен гараж. Не се използва много, защото още не са се нанесли всички живеещи и често се случва някой да паркира пред него. За сега сме успявали бързо да намерим собствениците. Но да има късмет някой да спре, да зачезне и да не мога да си искарам колата...  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 4 916
Аз съм се обаждала на паяк преди около година и половина - по-миналата есен беше. Тогава платих 15 лева плюс пет лева за почерпка. Чаках само трийсетина минути, но един от хората наблизо ми каза, че когато той е викал паяк, за да може да си отвори сутринта магазина, му се е случвало да чака и час.

# 27
  • Мнения: 1 844
присъединявам се към дружинката-пукай гуми!аман от наглеци!

# 28
  • Мнения: 1 877
Пред нас пък един съсед изтегли с колата си спрялата пред неговия гараж.Но пак беше деликатен и успя да я издърпа на място,на което да не пречи...

# 29
  • София
  • Мнения: 708
Нямам гараж, но никога не бих паркирала пред чужд такъв! Подкрепям варианта "избутай колата" (естествено ако може). Ако не.... и по-радикални мерки.

Да ви кажа какво се случва пред нашия блок в тази връзка- има 3-ма идиоти които имат навика така да паркират, че да запушат половината паркинг!!!! По този повод втора линия на паркинга почти не се ползва и се чудиш къде да паркираш. Ако бях мъж така щях да се разправям с тия...  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт