Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен много красива страница браво на мамчета .честити месечинки на Габи и Хилендара да растат здрави и щастливи деца дано Габи да е послушна защото мойто Габи е луда за пет момчета Grinning такава беше в корема и такава си остана.Лека и спокойна вечер.

# 16
  • Мнения: 686
 Здравейте!
Аз да ви се оплача,малката от снощи вдига 39гр. и нагоре.Днес имаше и разстройство,още не съм я завела на доктор ,защото знам ,че ще и изпишат антибиотик ,а аз искам да изчакам няколко дни да видя дали ще се оправи без него ,но ако и утре продължава с тази висока темп. ще се наложи да я заведа.
На всичкото отгоре преди малко ,като и мерих темп. се загледах ва косата и видях ,че има гниди.Прегледах момчетата и те имат,за капак се оказа ,че и аз съм пълна.Сега чакам да си дойде мъжо да видим и него.Кажете ми ефикасно мазило за тези гадини.

# 17
  • Мнения: 60
Щастлива мама - браво   bouquet

Симона, всеки ден те мисля, ако щеш ми вярвай! Веднага да ни уведомиш като станеш Мама!   bouquet

Мартеничка, tutubutu, честити ви месичинки....Така се търкаля времето...ей го на...кога мина една година  Party Аз се нахвърлям на бейлиса - много обичам... Да си ви живи и здрави дечицата, а вие много да ги слушате   bouquet

Спайдер и днес няма да видя  Tired Нищо за 8-ми март ще си наваксам  

 Vqqra , дано бързо се оправи детенце  Hug Ама лек не зная...  newsm78

# 18
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Vqqra, дано бързо се оправи детенцето! Заради разстройството може да  дадеш  едни прахчета, против обезводняване, пробиотици-Ентерол, за възстановяване на чревната флора. За гнидите не знам лек.

# 19
  • Мнения: 6

Симона, всеки ден те мисля, ако щеш ми вярвай! Веднага да ни уведомиш като станеш Мама!   bouquet


благодаря ти  Hug  задължително ще бъдете уведомени  Peace

Vqqra - единственият лек за който се сещам е старомодната маска - гас,мас и оцет / докато се нанася на един гребен "нанизваш "памук и решеш ,така падат една част от гадините/ и после пощене за да се доизчисти! Като малка бях постоянно с тези гадини  ooooh! това беше единственият начин!!!
Успех  Wink

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте Simple Smile Днес ме хванаха лудите и с Преслава решихме да похайманосваме. Да е живо и здраво кенгуруто, добра работа се оказа, че ми върши. И през парка минах даже, да видя дали няма някой друг ентусиаст с детенце, ама нямаше Sad А Преслава спа през цялото време, включително и 30мин след като се бяхме прибрали в кенгуруто на дивана Simple Smile

На кого да пиша и да дам снимка за колажа? Разбрах, че Щастлива мама не го прави, писах на Polinita на лични, ама гледам, че и в новата тема ни няма снимката Sad

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Честита Баба Марта   redecoration мили момичета  bouquet
         Чудесно оформена нова тема! Браво мамче  Hug
Доти newsm59 да ти е жива и здрава рожденничката,нищо че не е 29-ти .... Tada весел празник  newsm18

# 22
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!


                     


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАРИ!! С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА СЛЪНЧЕВО ДЕТСТВО И ЩАСТЛИВ ЖИВОТ!!

                     



И ето обичайното кафенце:

                             


Честито и на месечинките!   bouquet

# 23
  • Мнения: 60
Честита Баба Марта! Да сме живи, здрави и засмени!

Доти, нека Кари да е най-щастливото дете и тези прекрасни очи да греят винаги от щастие!   bouquet

*Iman* , както винаги - благодаря за кафето  Hug

Nadejda:))) , аз правя колажа...Преслава вече я сложих, но слагам и новите бебоци...Лошото е, че сега след новото оформление на Щастлива мама, направо моят колаж имам чувствтото, че ще е ....мноого семпъл. Сега се старая да го обновя ...Не се сърдете  Rolling Eyes , ама като минем курса за Корел дроу и Фотошоп ви обещавам, че ще имаме най-прекрасните колажи в целия форум  Wink

Хубав ден   bouquet

# 24
  • Мнения: 295
Добро утро!!

Честита баба марта!!!
ЧРД на Кари!!!

Моето посещение на Спайдер в петък ми провали вчера целия ден-малко попрекалих,ама поне се забавлявах Mr. Green

# 25
  • Мнения: 10
Добро утро! честита баба марта! честит рожден ден на Карина да расте здраво и палаво дете за да радва мама и тати.

# 26
  • велико търново
  • Мнения: 585

На ръката ти ще вържа мартеничка бяла и червена и ще те целуна по бузата бърже, за да станеш румена и засмяна!

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,НА ВСИЧКИ.да се запиша и аз в новата тема.вчеращният ден много емоции при нас празнувахме отложеният рожден ден на теди. Вяра дано малката да мине леко,но не чакай дълго и я заведи на д-р.а за въшките ги чисти за да нямаш неприятности в у-ще като тръгнат.зная ,че след ваканцията ги проверяват винаги.А и да ви се похваля с нова прическа съм и боядисана коса.момичета намирайте време и за себе си ,защото аз все не мога.е това е късмет.....

# 27
  • Мнения: 6
Честита Баба Марта!!!

Честит рожден ден на сладуранка Кари  bdbaloni 

Аз дали днес ще се наканя да изгладя последните неща за бебо  newsm78 
 
Хайде хубав ден на всички и най-вече повече усмивки в този прекрасен месец  Flutter

# 28
  • Мнения: 1 546
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЗАСМЕНИ! Hug

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА КАРИНА! НЕКА УСМИВКАТА Й РАДВА ВИНАГИ МАМА И ТАТИ! ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ДОБРО ДЕТЕ! Hug

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Честита Баб Марта и от нас с Преславка!!! Днес пак направихме един тигел по главната с кенгуруто Simple Smile

Полинитка, аз не се сърдя, само питах да си знам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт