Отговори
# 75
  • Мнения: 534
благодаря на всички  Hug Hug Hug  много ми помогнахте

# 76
  • Мнения: 268
А аз обичам дълго кафенце със сметанка и coca-cola, но за мое огромно съжаление и трите в момента не ми понасят! Колата ме подува, от цигарите ми се гади, а кафето го отказах по принуда  Sad  Оффффф....

# 77
  • Мнения: 276
Аз обичам виенско кафе ако е Лаваца е най - добре.Пия го без захар и придружено с Капи Грейпфрут.

# 78
  • Мнения: 927
Цитат
А на Юман благодарско за днешното кафенце къде правят най-хубавото кафе според теб в Търново?може и други да споделят как обичате да го пиете и от коя марка ви е любимо?На мен ми харесва с сметанка и захар.Е от мен това ще следя вашите отговори
Благодаря ти, Усмивчица  Hug. Аз вкъщи си пия всяка сутрин дълго еспресо - лаваца или спетема, а навън капучино ( не на прах или нес) и макиато. Не обичам въобще 3 в 1 и инстантно кафе.

# 79
  • Мнения: 6
хммм за кафенце си говорим  Rolling Eyes

нормално / лаваца / с кафява захар и сокче или минерална вода / според зависи от настроението/   Flutter 

а това 3 в 1 - преди 3месеца започнах да го пия / уж като по-слабо/ и какво се оказа? - ставаше ми лошо на стомаха  #Crazy едва ли ще пия скоро такова,а и по принцип си харесвам нормално кафе,само сега нещо не ми се пие - бременилски му хормони   Wink

# 80
  • Мнения: 295
Чисто кафе пия само у дома-а най-ми ахресва в кафето в мола.В офиса пием кафе с прясно мляко-плодово или капучино.А иначе много харесвам на нескафе мокачино и капучино Mr. Green

# 81
  • Мнения: 658
Склад -магазин само за бебешки дрешки има на оборище newsm78 май номер осем беше , ама ще питам утре кръстничката си и ще ви кажа ако ви интересува

# 82
  • Мнения: 350
Как си пия кафето - шварц с дъх на коняк ( в малкото кафе-магазинче  до пазара си правя комбинация 50 - мока, 25-арабика, 25-коста рика и 10 гр. с дъх на коняк) и рабира се със в-к Капитал и всичко това продължава  2 часа   Hug. Тези сутрини, от преди бебешкия ми период, най ми липсват . Сега пия безкофеново нещо с дъх на нищо, но докато се кърмим ще е така.

Мартеничка как върви кърменето, надявам се че проблемите с гърдите ти са вече в миналото  Hug

Доти, много е хубава Карито, като майка си, пу пу пу ... как и направи тези прекрасни опашчици, а тя търпи ли ги. С Ради ми е много трудно  Sad


Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 23:01 от Egisihora

# 83
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте момичета  Simple Smile отдавна не сме се вясвали тук, ама все не остава време  Rolling Eyes
Аз обичам да пия нескафе с мляко, при това обезмаслено, понеже вече втора седмица съм на Дюкан  Mr. Green
Поздрави на всички   bouquet

# 84
  • Мнения: 3 026
Честит рожден ден на Деси Енчева.

Мила Деси, желя ти много щастие, любов и успех във всичко, с което си се заела. Невероятно борбена жена си, не се отказвай. Много прекрасни моменти със страхотното ти семейство и много усмивки.  Hug   bouquet

# 85
  • Мнения: 350
Честит Рожден Ден мила Деси , пожелавам ти много прекрасни мигове на днешния прекрасен ден, пожелавам ти усмихнатото ти красиво момиченце да прави живота ти още по-щастлив.   bouquet

# 86
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДЕСИ!!!

   


Заповядайте на предобедно кафенце:

             

Това ми е друг вид любимо кафе, но отдавна не съм си го правила. С френска преса става наистина най- вкусно кафе. Особено ако зърната са смлени точно преди да се сложат в пресата.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 10:57 от *Iman*

# 87
  • велико търново
  • Мнения: 588
Честит рожден ден Деси.пожелавам ти здраве и късмет в живота.Юман за първи път чувам за френска преса може ли да разясниш по подробно как се прави кафето с нея.Аз мисля да разходя малката днес и ви пожелавам приятен ден на всички

# 88
  • При децата ми
  • Мнения: 6 163
Здравейте мили мами, и аз присъединявам към темата!
Щастлива мама, благодарско и от мен за темата. Peace
По въпроса за кафето и аз да си кажа, тъй като съм с ниско кръвно, аз пия по две кафенца на ден, сутрин едно еспресо със захар след обяд също. Вкъщи обаче си пия нес кафе с мляко или така нареченото фрапе.

# 89
  • велико търново
  • Мнения: 588
момичета видяхте ли в  вестник ,,борба,,има статия .в нея пише ,че се открива вип стая в детско отделение в търновската болница.средствата са дарени от управителката на фирма ,,Кърмела,,      БЛАГОДАРЯ ВИ казвам г-жо Соня Стоянова имаше нужда за децата .БРАВО

Общи условия

Активация на акаунт