Пак за половинките ви. Правят ли така...

  • 5 469
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 680
Моят мъж не прави така,а пък сме по 24 часа в денонощието заедно. 

Е това вече не ми се струва нормално, поне за мен е пълен абсурд. Нямате ли нужда от лично пространство?
Първо упражняваме една и съща трудна професия.
Второ  имаме еднакви лични и професионални интереси.
Трето не познавам по-интересен човек от мъжа ми и имам нужда да общувам с него.
 И последно именно,защото сме заедно 24 часа в денонощието сме се научили  да си даваме въздух един друг. В този смисъл умеем да  зачитаме териториите си,дори,когато сме в една и съща стая.
Така сме вече 8 години. Peace

# 16
  • Мнения: 473
Може, не споря, всеки си знае. Най-важното е, че сте щастливи!

# 17
  • у дома
  • Мнения: 965
Не само, че не прави и аз не правя така  Rolling Eyes
За мен това не са нормални отношения между хора, които се обичат и уважават. Изразявам лично мнение, което не ангажира случая, тъй като не ви познавам.

# 18
  • Мнения: X
Не ми се струва нормално да те отрязва ВСЕКИ път.Но всеки влага различен смисъл в НОРМАЛНО...
При нас:Случвало се е да не ме чуе веднага,но никога не е отказал разговор.Може би се е правил ,че не ме чува,знам ли   newsm78   ... но да ми се сопне или нещо подобно,абсурд.Но той поначало е много спокойна натура,рядко някой може да го ядоса.
Но не мисля,че е в реда на нещата всеки разговор да се получава с цената на скандал.Това много изнервя обстановката и създава предпоставки за още скандали,вместо за добри отношения.
Не знам какво да ти кажа...мъжете по принцип обичат директните неща...може би е добре в прав текст да му кажеш,че това не е приятно и че ако не иска да говори по-добре да каже направо .

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Моят съпруг не прави така. Много е мил. Но и аз не съм от мърмораните. Като четох поста едно към едно се отнася за моето диване-синът ми Sad Не е живял със хора които викат или се увикват. Мъжът ми мисли, че е ген.
Но имам познати които са ужасни мърморани но техните съпрузи са много търпеливи. Ще излезе май, че може и да е ген newsm78

# 20
  • Мнения: 2 401
О, перфектния мъж на перфектната ССФ, как може да ти мине през ума, че може да прави така.   Laughing Егати и смешките прочетух тука.
На въпроса: аз правя така, направо откачам, когато правя нещо да ме прекъсват. Мъжа, когато се занимава с някой определени неща също става дзвер.  Не е ненормално.

# 21
  • Мнения: X
минзухар , едва ли някой има предвид всеки винаги да е готов за разговор.Но когато става въпрос за добри взаимоотношения,по-нормално е да кажеш "Сега съм зает/а,може ли по-късно?" ,а не да се зъбиш с повод и без повод.
Едва ли авторката чака мъжът й да се залови с нещо и тя да му пречи...но щом той винаги реагира така...ами не е нормално...поне не и за мен.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
На въпроса: аз правя така, направо откачам, когато правя нещо да ме прекъсват. Мъжа, когато се занимава с някой определени неща също става дзвер.  Не е ненормално.
Така си е.
Аз също се дразня, мъжът ми е по-толерантен и ме търпи, но и аз не прекалявам.
А обяснението да е различен с другите е, че те не знаят в момента той какво прави, но ти прекрасно знаеш и въпреки това му пречиш, а и знаеш, че го дразниш.

# 23
  • Мнения: 2 132
Ненормално ми се вижда, ама жалко за вашите отношения, ако си е така Thinking
И не, моят не прави така Peace

# 24
  • Мнения: 2 388
А обяснението да е различен с другите е, че те не знаят в момента той какво прави, но ти прекрасно знаеш и въпреки това му пречиш, а и знаеш, че го дразниш.

Браво.

Вземам си поука след поста ти.

# 25
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Моя е същия - много самотна се чувствам точно днес и аз.
Дори не стои вкъщи, а си рови в интернет от офиса - прибира се малко преди вечеря (дори и почивните дни).
Той е много добър и всеотдаен приятел, но на мен гледа като съпруга  Sick
просто мечтая да се отнася с мен като с приятелите си (много добър приятел е)

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моя е същия - много самотна се чувствам точно днес и аз.
Дори не стои вкъщи, а си рови в интернет от офиса - прибира се малко преди вечеря (дори и почивните дни).
Той е много добър и всеотдаен приятел, но на мен гледа като съпруга  Sick
просто мечтая да се отнася с мен като с приятелите си (много добър приятел е)

Това е гадно. Той ако гледаше на теб като на съпруга, щеше да стои при семейството си, а не да се прибира едва като стане време за вечеря. Говори с него, изисквай повече внимание...  Това наистина не е нормално.

По темата- така прави, ако е погълнат от заниманието си. В момента например играе на шах в интернет и ако отида да го занимавам с каквото и да е, изобщо няма да ме отрази. Ако настоявам- ще се ядоса. За това и в такива моменти не го закачам. Но ако не е концентриран върху нещо, което да отнема цялото му внимание и ми се сопне- правя скандал. Но същото важи и в обратния вариант.

# 27
  • Мнения: 293
Никифин, не мисля,че проблема е толкова сериозен.Нормално е на теб да се репчи,а на чуждите хора не. Нима ти правиш скандалите,които правиш на него и на други хора?
Все пак всяка двойка знае керливите ризи на другия така,че е нормално като знаеш,че се дразни да не го закачаш след като си видяла,че няма да се промени. Според мен това съвсем не значи липсва на уважение или чувства. Просто част от характера...

  bouquet

за протокола - моят не прави така но още сме прясня двойка. Сигурно след някоя друга година и мене ще  спре да ме отразява.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 23:45 от AGAPH

# 28
  • Мнения: 15 619
Аз като правя нещо, даже не чувам кой ми говори и какво ми казва.... ooooh!ама винаги съм си била такава, к`во да ме прави човекът!?!? Не мож ме върна, щото може и да не ме искат обратно... Mr. Green

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 23:52 от luna

# 29
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Въобще не обичам такова отношение, и то точно от най-близкият си човек  Naughty
В началото, когато заживяхме заедно това му беше редовен номер. Но слава богу, след доста разговори (и караници) успяхме да се разберем кой какво и как, и сега нямаме такива проблеми. Появят ли се, за мен ще са знак, че нещо много зле се е повредило в общуването ни  Confused

Общи условия

Активация на акаунт