Германската Нова Медицина на д-р Хамер 3

  • 65 848
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 176
...много ми е чудно обаче защо след проведено пълно стандартно лечение (говоря в частност при рака) много хора въпреки това умират и това се приема за нормално , а когато човек работи върху себе си , прозре някои неща и успее да се излекува с нетрадизионни методи от дадено заболяване това е случайност някаква ... правиш своя избор ,вземаш живота си в ръце , променяш стария си начин на живот ,мислене ,възприятия и още много много неща...


Защо ти е чудно?
Целта на занятието е да има повече болни хора, които да снасят парички по цялата верига (фарма-индустрия, логистика, реклама, търговия, "лекари"). Алъш-вериша трбябва да върви.  Mr. Green

# 661
  • Мнения: 4 150
Влизам само да споделя,че превода вече стои и на сайта на Хамер.В дясно,кьдето е бьлгарското знаменце.
На Пилхар ще го сложат до края на седмицата.Очакват да сложат всякакви преводи,ако им дадем.Споделете дали сте сьгласни.
http://dr-rykegeerdhamer.com/index.php?option=com_content&ta … 190&Itemid=22

 newsm74



Цитат
Здравейте!Недочела още темата,бързам да попитам нещо.че страдам вече 3 дни.Извинете ме ,ако е обяснено някъде-не съм много навътре в нещата още!
общо взето ми се случва за трети или четвърти път-
1. в кола ми става лошо> гадене,позив за повръщане,виене на свят...
2.следващият ден се започва с разтройство и  остри болки в стомаха/имам рефлукс и стара язвичка,която не се е обаждала с години/
ясно ми е ,че е шина....но за какво може да става въпрос....
да уточня,че за първи път се случи след като родих
 

Конфликта се получава като сме свидетели на случка "припадане" на някой близьк човек.Пада от нещо,припада.
Разстройството в случая е решен конфликт на предишното.

# 662
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
 newsm20 newsm20 newsm20
Това е хубава новина!

# 663
  • Мнения: 936
Влизам само да споделя,че превода вече стои и на сайта на Хамер.В дясно,кьдето е бьлгарското знаменце.
На Пилхар ще го сложат до края на седмицата.Очакват да сложат всякакви преводи,ако им дадем.Споделете дали сте сьгласни.
http://dr-rykegeerdhamer.com/index.php?option=com_content&ta … 190&Itemid=22

Кристиян, като ти писах да ми го дадеш за редакция, не го направи и за съжаление текстът има немалко граматични, правописни и стилистични грешки. Който не разбира може и да не ги забележи, но лично мен ме дразнят и затова ще си позволя да копирам текста, да го редактирам и след това може да го сложим и в нашия сайт.

# 664
  • Мнения: 1 947
.

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 22:47 от Ярка птица

# 665
  • Португалия
  • Мнения: 4 305

Цитат
Здравейте!Недочела още темата,бързам да попитам нещо.че страдам вече 3 дни.Извинете ме ,ако е обяснено някъде-не съм много навътре в нещата още!
общо взето ми се случва за трети или четвърти път-
1. в кола ми става лошо> гадене,позив за повръщане,виене на свят...
2.следващият ден се започва с разтройство и  остри болки в стомаха/имам рефлукс и стара язвичка,която не се е обаждала с години/
ясно ми е ,че е шина....но за какво може да става въпрос....
да уточня,че за първи път се случи след като родих
 
[/size][/size] Конфликта се получава като сме свидетели на случка "припадане" на някой близьк човек.Пада от нещо,припада.
Разстройството в случая е решен конфликт на предишното.

Благодаря много! Ясно ми е вече откъде е > едната ми дъщеря падна лошо  от леглото  на около 7 месеца,последва паника,много викове от страна на мъжа ми ,бързане към болницата,а по пътя са много завои.... / аз в онзи момент бях учудващо спокойна Shocked  /  ...сигурно ще ме линчувате за глупавия въпрос, ама сега как да се отърва от шината... Peace

# 666
  • Мнения: 2 176

... за съжаление текстът има немалко граматични, правописни и стилистични грешки. Който не разбира може и да не ги забележи, но лично мен ме дразнят и затова ще си позволя да копирам текста, да го редактирам и след това може да го сложим и в нашия сайт.

Не се ядосвай, достатъчно много даде от себе си!
Аз също съм перфекционист и не искам от мен да излизат неща, които не са проверени.. По същия начин бих приела ситуацията.
Сега обаче гледам отстрани - не е толкова зле, колкото си мислиш. Кристиян има идея за същността на метода и не държи на езика (всъщност не е най-важното в случая).
Всичко ще си дойде на мястото, само имай търпението....  Hug

# 667
  • Мнения: 902
 някъде да сте споменавали за Хашимото? Ненатоа спомена за статия във вестник Лечител, някой да има линк?

 
Цитат
сигурно ще ме линчувате за глупавия въпрос, ама сега как да се отърва от шината...
И аз това се чудя за себе си newsm78
1.во отриваш конфликта и го осъзнаваш
2. .... newsm78

# 668
  • Мнения: 405
smurfette

Линк към статията във вестник Лечител: http://www.lechitel.bg/newspaper.php?s=0&b=92

От шината ще се отървете едва след като разрешите напълно дадения конфликт (когато той не бъде релевантен за вас). шината е просто, за да ви предупреди, 4е при тези обстоятелства съществува опасност, за да сте нащрек.

# 669
  • Мнения: 4 414
Понякога осъзнаването на това, откъде идва шината е достатъчно. Предполагам не винаги. С мен се случи така - след като Кристиян ме насочи към причината, проблемът изчезна.

# 670
  • Мнения: 936
Не се ядосвай, достатъчно много даде от себе си!
Аз също съм перфекционист и не искам от мен да излизат неща, които не са проверени.. По същия начин бих приела ситуацията.
Сега обаче гледам отстрани - не е толкова зле, колкото си мислиш. Кристиян има идея за същността на метода и не държи на езика (всъщност не е най-важното в случая).
Всичко ще си дойде на мястото, само имай търпението....  Hug
Не мисля, че е толкова зле... Както и да е, ще го оправя и ще стане!
Но не съм съгласна, че същността е по-важна - предполага се, че ще го четат и интелигентни хора и "видът" съвсем не е за пренебрегване.
Но стига толкова по темата. Важно е, че са се трудили хора и са го превели! Hug

# 671
  • Мнения: 835
И аз да попитам........
Когато се появи болест, ясно, че е във връзка с конфликт.Но колко назад във времето трябва да се търси конфликта?Има ли "давност" проявяването на конфликта?
Все пак не може да се търси причина/ конфликт/ отпреди 20-30год????

# 672
  • Мнения: 5 713
Толкова ли е зле преводът? Аз знам, че след това е проверяван от един-двама...

# 673
  • Мнения: 936
Толкова ли е зле преводът? Аз знам, че след това е проверяван от един-двама...
Не, не е - не ме разбирайте погрешно, моля ви!!! Не бих искала да засегна никого  Praynig
Преводът е наред, грешките са граматични, правописни и стилистични, един вид козметика...

# 674
  • Мнения: 2 652
И аз да попитам........
Когато се появи болест, ясно, че е във връзка с конфликт.Но колко назад във времето трябва да се търси конфликта?Има ли "давност" проявяването на конфликта?
Все пак не може да се търси причина/ конфликт/ отпреди 20-30год????

Напротив, може. Конфликтът става висящ и може да не се разреши изобщо. Може да има и следи, които непрекъснато връщат и рецидивират конфликта (например сенната хрема е точно такъв случай).


Цитат
Здравейте!Недочела още темата,бързам да попитам нещо.че страдам вече 3 дни.Извинете ме ,ако е обяснено някъде-не съм много навътре в нещата още!
общо взето ми се случва за трети или четвърти път-
1. в кола ми става лошо> гадене,позив за повръщане,виене на свят...
2.следващият ден се започва с разтройство и  остри болки в стомаха/имам рефлукс и стара язвичка,която не се е обаждала с години/
ясно ми е ,че е шина....но за какво може да става въпрос....
да уточня,че за първи път се случи след като родих
 
[/size][/size] Конфликта се получава като сме свидетели на случка "припадане" на някой близьк човек.Пада от нещо,припада.
Разстройството в случая е решен конфликт на предишното.

Благодаря много! Ясно ми е вече откъде е > едната ми дъщеря падна лошо  от леглото  на около 7 месеца,последва паника,много викове от страна на мъжа ми ,бързане към болницата,а по пътя са много завои.... / аз в онзи момент бях учудващо спокойна Shocked  /  ...сигурно ще ме линчувате за глупавия въпрос, ама сега как да се отърва от шината... Peace

С тази шина си в много неприятна ситуация. Едва ли ще спреш да се возиш в кола?! Но поне като се возиш, да е много бавно, да се избягват остри завои - това изисква известно време да свикнеш да планираш предварително маршрута, ,близките ти да са наясно и да шофират много внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт