АПРИЛ и МАЙ - пети купон без край

  • 56 763
  • 401
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 435
Нещо не се оправям в snimka.bg  Embarassed За подробности мога да дам пароли на желаещите. Eто няколко от последните снимки на Дария:



# 106
  • Мнения: 435
И още малко:


# 107
  • Мнения: 435
Кати, Силве, Зори  bouquet  bouquet  bouquet Целувки на прекрасните ви дечица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 108
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet

# 109
  • Мнения: 435

Пепчо да расте здрав и щурав Hug
За Анушка  bouquet
Очакваме снимки Wink

# 110
  • Мнения: 7 108
Първо да отбележа, че всички априлчета са големи сладурковци  Hug! Някои (като Дарето например) съм виждала на снимки като бебешорковци, и се радвам че я видях каква прекрасна госпожица е станала.
Иска ми се да видя Мая и Иринка. Ама много. Сладка?!? Небесна?!? Къде се???

Анушка, честит рожденник у вас   bouquet!
Да ти е жив и здрав и много послушен!

Весел празник!

# 111
  • Мнения: 473
Честит Рожден Ден, Пепи!!!

# 112
  • Мнения: 435
Видяхме малко снимки. Хайде да си спомним, как се отчитахме с ръст и тегло.
Миналата седмица мерихме Дария на някакъв автомат в Кауфланд, който отчете ръст 117 см и тегло 23.30 кг Shocked

# 113
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Благодаря на всички за милите пожелания! Heart Eyes
Една скромна почерпка от нас.






Снимки ще покажа другата седмица.
Моят син е висок, но много слаб, чак кльощав. 118 см, но едва заформя 20 кг. (актуално от вчера 19,3 кг, но е без апетит 3-та седмица, заради вирусче..)

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 15:01 от anuschka

# 114
  • Мнения: 7 108
 Ева е 117см на 19 кг.  Grinning. Не мисля, че е слаба, бих го нарекла фина кощрамба  Laughing.

# 115
  • до морето
  • Мнения: 2 350
Честит рожден ден на Пепо!!!!
Желая му много здраве, щастие и усмихнато детство, нека расте за гордост на мама и тати!!

 
Tada  Tada Tada

# 116
  • София
  • Мнения: 572
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ПЕНКО и от нас!!!  newsm59
Какво ме направихте с тези размери.... като се прибера ще меря и аз. Тя Карина си е направо миньонче с тези 112-113см(от преди месец) и 17кг.(пак от тогава), а уж се води височка  Laughing .
Гледам това: http://family.webshots.com/photo/1235961469057642182wCyTme  , и се чудя къде се скриха останалите герои  Laughing .

# 117
  • Мнения: 435
Кати, направо ме разчуства с това колажче.   bouquet
Сега установих, че и тогава не съм се класирала със снимка на Дария Sick
Не се притеснявай за Кари. Дария е едно от едрите деца в групата, ама генът си е ген. Peace

# 118
  • до морето
  • Мнения: 2 350
за протокола Славяна е 119 см  и 21 кг 

# 119
  • Мнения: 7 108
Кате, разби ме със тази снимка! Мама да ги изяде,  какви са сладкишчта  Heart Eyes.

Ти сигурна ли си, че Кари е 113 см  newsm78, те с Ева бяха като две капки вода по Коледа. Ние миналата седмица бяхме на консултация и толкова я измериха, ще я премеря и аз сега да не са я разтягали повечко  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт