АПРИЛ и МАЙ - пети купон без край

  • 56 650
  • 401
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 341
Кате, да си ми жива и здрава.  Всичко най-най, та по  Heart Eyes

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Катее, честит рожден ден, желая ти цялото щастие на света та и малко отгоре  Hug   bouquet

# 347
  • София
  • Мнения: 572
Много ви благодаря за пожеланията!
Една виртуална почерпка от мен:

# 348
  • Мнения: 435
Katy:love:

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 18:39 от M&D

# 349
  • Мнения: 3 379
M&D, Кате,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
(с извинения за закъснението) Пожелавам ви да сте много обичани и най-вече здраве!



Аз да се оплача и тук, че снощи Гого падна и си разби челцето, наложи се да го шият в Пирогов. Толкова ми е мъчно за хубавото му бяло личице, но слава богу всичко е наред, а и докторът го заши с най-тънките конци и с мазане след това няма да остане белег. Момченцето ми много се уплаши, а аз не бях на себе си, но всичко завърши благополучно. В петък ще му махат конците, дано се възктанови бързо раничката.

# 350
  • Мнения: 1 341
Силве, погледни от хубавата страна на нещата. Като порасне ще се фука, че това му е белег от едно ученическо збиване. А и ще е по-мъжкар така.
Това в гръга на майтапа. Дано не остане белег.
Ние отново всички сме се тръшнали. Тони успях да го управя с водорасли  и коластра, но кака ти Кети нали е специална и мсичко повръща е зле все още. стискайте ми палци

# 351
  • Мнения: 435
Благодаря ви за поздравленията и пожеланията, момичета Hug Колкото по-закъснели, толкова по-приятно ми припомняте празничното настроение.
Съжалявам за болните другарчета. Желая им скорошно оздравяване.
За Гого специални прегръдки Hug Дано да не му остане белег, а и да остане може там да е чарът му Peace Силве, надявам се вече да си се поуспокоила  bouquet

# 352
  • Мнения: 435
Честит ви празник на християнското семейство, другарчета Hug

# 353
  • Мнения: 435
Здравейте, другарчета!
Писахте ли писма до Дядо Коледа?
Ние уточнихме не само подаръците, а и адресите, къде, какво да остави...
Вкъщи - лунен пясък "Фризьорски салон", магически комплект при едната баба, при другата - книжки и специални флумастри, в кукления театър - пъзел на УИНКС, в ДГ - комплект за художници и още изненади...

# 354
  • Мнения: 3 379
Мира, ние също вече писахме писмо на Дядо Коледа, но понеже Гого си изкрънква голяма част от играчките помежду другото, не остана много за поръчване на Дядо Коледа  Cry Е, поръча си PlayStation и някакви маски на БЕН 10 (и двете неща сме ги осигурили вече). Чудя се какво да казвам на баба му (едната вече му поръча костюм на Спортакус), на леля му, на вуйчо му... Всичко си има, дори повече от нужното, ужас! Сега почва да повтаря - искам и еди-какъв-си лунен пясък (имаме замъка, сега иска моля ти се понитата - били за момиче, но щели да са му интересни)...

# 355
  • Мнения: 473
Мда.... и мен току що ме сюрпризираха от занималнята на Марти с ново писмо до Дядо Коледа....аквариум с 2 рибки...
А другите играчки...са според съответана най-гледана реклама по телевизията. Последно е писта с коли на Хот Уилс...поредната....добре,че още имаме място в къщи...
С мъжът ми напоследък дискутираме относно презадоволяването на децата ни. Интересно ще ми е да чуя и вашето мнение - споделете.....

# 356
  • Мнения: 6 243
Ами презадоволени са, какво да го обсъждаме  Grinning. Имат повече, отколкото реално им трябва.
А най-тъпото е, че за Коледа купуваме какви ли не глупости, щото са ги гледали по рекламите и са решили, че ги искат. А като ги получат, интересът към тях е точно половин час.

Ирина иска детски лаптоп.
Аз бих й купила магнитна азбука, защото сега учи буквите и това ще й е много по-полезно.

# 357
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз купувам извънредно рядко играчки. Трябва да ми мрънка дълго време за нещо, уча я да спестява дори и после сама ходи да си плаща покупката. Но врънка рядко, научена е да влиза в магазин за играчки, да разглежда, да харесва, но да отлага закупуването за друг ден.
Хареса си розов лаптоп и й препоръчах да го впише в писмото си до дед Мороз. Нека има цел в живота. Твърде е скучно, когато получаваш всичко наготово винаги, когато го поискаш.

# 358
  • София
  • Мнения: 572
И аз вече почти спрях купуването на играчки. Като и вляза в стаята и се ядосвам колконеща има с коитоизобщо не си играе. От пролетта някъде почти нищо не съм и купувала. И тя като Мая, като разглежда играчки си набелязва разни неща, или да пише на Дядо Коледа, или за някой празник да и ги купим. Естествено и Кари е подвластна на рекламите. В писмото до Дядо Коледа е писала- лунен пясък, зъболекар, интерактивно тигърче(това няма да стане), количка за кукла(ама зимна), Winx с крила....... . Аз обичам да и купувам игри за "майсторене". Интерактивна играчка почти съм сигурна, че няма да купя. Миналата година дядо Коледа и донесе бебе Аморе, с много функции, 85лв(с намалението  Laughing). Често си играе с него но без да му включва копчето. Точно същата работа върши и обикновено бебе.

# 359
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз бих й купила магнитна азбука, защото сега учи буквите и това ще й е много по-полезно.

Това ми звучи добре, Пепи с удоволствие учи сега буквите. Не съм гледала и май не съм виждала подобно нещо. Помогнете ми, моля!

Относно презадоволяването, вина имам и то голяма. Нашият тати няколко пъти се опитва да "въведе"  Wink малко ред, но аз... все уйдисвам на ъкъла на малкия и искам да му задоволя всички желания. Embarassed
Обичам да му купувам и всякакви книжки, поне за това не ме е яд много.

Иначе пак бих му купила някой "куфар" за майсторене, обича да се занимава с такива неща. И си ги пази поне!

Общи условия

Активация на акаунт