АПРИЛ и МАЙ - пети купон без край

  • 56 632
  • 401
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 243
Анушка, последно купувах такива за подарък от Кауфланд, на щанда с детските играчки - има с БГ букви + цифри (съответно леко грозна кутия), към 15 лв. Има и красива кутия с буквите на латиница, ама за тях ни е рано.

# 361
  • Мнения: 1 341
само да Ви кажа, не се лъжете да купувате лунен пясък. Просто ми се доверете. Няма чистене ... Аз го изнесох на вилата и казах, че само там може да си играе.
Имаме вече кучето Боби, Плей Дон зъболекаря. Днес за имения ден ги получи. Голяма радост, голяма  игра. Ама тя отдавна мечтае за тях. Сега Дядото Коледа трябва да донесе бейби Аморе, че е мн скъп и да не си даваме ние паричките (ама мисли детето за нашия бюджет)

# 362
  • Мнения: 3 379
О, играчките са ни болна тема. Има толкова много, че няма къде да ги прибираме... И не играе с тях, естествено. Но ние сме си виновни де, че му уйдисваме. Уж само с повод се купува, но той все си намира поводи... - айде за тръгването на детска от есента, айде като е болен, айде сега като си сцепи челото и го шиха, че с едържал юнашки (което си е верно де), и това само за по-големите подаръци, а за дребните дори нямаме поводи. Някои неща ги купувам с кеф, книги най.много, но някой път много ме ядосва. Но той става толкова досаден като иска нещо и мрънка с дни, дори със седмици. За лунния пясък мрънка три месеца  Shocked

Както и да е, добре че има второ да играе и той с тях.

Жени, аз пък съм доволна от лунния пясък, Гого доста играе с него. Само че му давам да играе само в кухнята и после изтупвам покривката на масата и забърсвам на пода около него и готово. Дори купихме една малка метличка с лопатчица, за да си събир апясъка и става така. А към комплекта на пясъка си има едно надуваемо легенче, в което Гого си играе с него и няма много паднало наоколо.

# 363
  • Мнения: 1 341
Силве, явно Гогата играе чисто. Кети ми прави цялата кухня в лунен пясък. Разреших й един път и го конфискувах. Едвам изистих фугите на плочките

# 364
  • Мнения: 473
Аз намерих разрешение на проблема, като постилам една стара мушама.

# 365
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Когато играем на лунен пясък, и аз постилам мушама. Пак се цапа обаче, Пепи разпръсква материала, без да иска.

Прочетох някъде, че от януари няма да има вече подфорум Родени 2004, ще овобождаме място на Родени 2010.
Къде ще си пишем? Нали няма да се забравим? Praynig

# 366
  • София
  • Мнения: 572
Аз пак се наредих, нали ще пиша в Родени 2010г Simple Smile . Не вярвам да ни спрат. То нищо не ни пречи да си правим темички, напр. в "Нашите деца " и там да си пишем.

# 367
  • Мнения: 435
ООО, ще ни спрат отчетната, но ще намерим, къде да си споделяме, приятелчета. Не мога да си представя, че няма да кажа на най-близките си виртуални приятелки, колко гаджета има Дария...
или
Започваме да украсяваме елхата Close-mas:

# 368
  • Мнения: 473
Хмм, къде предлагате да пишем?

Оххх, нямам търпение да започна с коледната украса ...сега в събота-неделя ще украсяваме елхата. Раничко, но дребния (и майка му) врънка вече от една седмица да сме започвали....

# 369
  • Мнения: 3 379
Е, все ще намерим къде да пишем, предполагам, че като затварят форум, ще дадат алтернативи.

Ани, ние направихме днес елхата, сложихме чорапа, почти украсихме... Хич даже не е рано, нали от 1.12. слагаме чорап със задачки и подаръчета, така че гледам все до тогава да е украсено, дори този път окъснях Simple Smile

# 370
  • Мнения: 6 243
Ако не се намери вариант, можем да помислим за някакъв наш форум, за да не губим връзката. Иначе за другите теми си продължаваме тук  Hug

# 371
  • Мнения: 1 341
ха ха ха хвана Ви носталгията
Аз да се похваля. Имам си пешаходец от вчера. Много е сладък

# 372
  • София
  • Мнения: 572
Честити на Тони и на мама Жени!!! Много да го слушат крачетата и да го водят само на хубави места Simple Smile .

# 373
  • Мнения: 473
Жени, честити ходещи крачета!

# 374
  • Мнения: 435


Черпим от името на нашия тати, който празнува с колегите си от магистърския курс.
Наздраве, бивши и настоящи студенти!

Общи условия

Активация на акаунт