отчаено питане

  • 1 380
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
След като си видяла че  хранене на три часа за твоето бебе означава да гладува, защо изобщо слушаш такива съвети, смятам, че по-важно е да се съобразяваш с нуждите на бебето, отколкото със съветите на хора, които си нямат представа от кърмене, пък били те и педиатри, защото три часовия режим е по-скоро за бебета, които се хранят с АМ и очевидно за твоето бебе е съвсем неподходящ.

# 16
  • Мнения: 1 174
Добре де, когато не беше на режим колко често ти сучеше детето ? Понякога без да налагаш режим детето само си избира нещо подобно на въпросния 3 часов режим. Аз се чудя как успя да преминеш на 3 часов режим , голям рев ще да е изревало това дете  Shocked

# 17
  • Мнения: 175
бе я зарежи тия режими кърми си детето когато иска то ак може да го дъриш гладно че е на режим или нещо такова, нощното кърмене е подходящщо за деца на кърма незнам ззащо ви тежи толкова на мен ми е мн лесно тя спи при мен само и поавам гъдрата тя си суче и когато свърши я пуска и спи така и двете спим. Много често има деца на кърма които надават много всяко дете е различно затова няма какво да сравняваш и да искаш да е като другите моята нададя първия месец 550гр и мен ме съветва да я дохранвам ама аз не съм и втория нададе 850гр.Всяко дете е различно имам позната и нейното надава по 1,5гк, а имам позната на ам и качва по малко.НЕ ДАВАЙ ТЕЧНОСТИ, кърмата е достатъчна няма да го обезводниш аз не съм давала до 6мес и всички ми се караха а какво и сега пие мн малко вода, и не се е обезводнила. Ако даваш шише ще имаш проблем най вероятно стачка а и може и по лошо отбиване. Ако искаш да кърмиш до 1год няма причина да не го правиш, кърмата спира когато детето не суче докато му даваш да суче ще има мляко.

Общи условия

Активация на акаунт