Промениха ли се взаимоотношенията ви с таткото след раждането на детето?

  • 5 282
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 001
не не са се променили към лошо,даже много по вече ми помага

# 16
  • Мнения: 168
не не бих казала че има промяна

# 17
  • София
  • Мнения: 1 139
В началото повече се карахме,но мисля че беше просто период на нагаждане
към новото,към изникналите задължения,към недоспиването и изтощението.
Сега всичко е вече нормално,помагаме си и се радваме на малкото човече,
което сме създали Peace

# 18
  • Мнения: 961
Нормално е да има промяна във взаимоотношенията, все пак ситуацията много се променя. Особено в първите месеци, когато майката и бебето са най-сляти... Как ще се развият взаимоотношенията зависи от много неща, понякога се оказва, че някой от родителите или двамата не са готови за появата на новият човек и това може да доведе до напрежение. Много хора имат нужда от време, за да приемат новата ситуация и да се адаптират.

# 19
  • Мнения: 215
Не са се променили, същите са, продължаваме да осъждаме радостите, проблемите, да сае подкрепяме във всяко едно отношение. Доро смея да твъдя, че родителството отвори още едно ново измерение във взаимоотношенията ни - общата отговорност и радост ни сближи още повече. Когато погледан малакат ни дъщеричка сякаш виждам съпруга си, виждам много неща от него в нея, прекрасно е да имаш дете - виждас себе си и половинката си в една нова личност, но въпреки това личността си е уникална, неповторима.
Смятам, че още от наалото много одбре се напаснахме, тъй като всяка грижа, съмнение, радост за детенцето сме посрещнали заедно, без намесата на негоават аили моята майка. Всичко заедно правим и съгласуваме, за това мисля, че родителството ни сполоти още повече.

 

# 20
  • Мнения: 718
Сега, когато сме трима дори е по-хубаво, въпреки увеличените задължения и отговорности! Стресираща беше само първата седмица, но тя мина неусетно Peace

# 21
  • Мнения: 2 090
Не се промениха взаимоотношенията ни.

# 22
  • Мнения: 567
При нас като че ли се промениха, но в добрия смисъл. Таткото започна да обръща по-голямо внимание( не че се оплаквах от такова), някак си стана по загрижен. Преди повече мързелуваше, а сега търчи и шета като луд Laughing Много ни е хубаво Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Отношенията по между ни не са се променили. Просто ни остава по-малко време за нас двамата. Иначе станахме по-отговорни.

# 24
  • Мнения: 6 274
Не съм усетила разлика......Може би...като се скараме и му казвам според зависи - Или че при развод му взимам и трите деца, или че при развод му оставям и трите деца......Може би...единствената разлика е тази,че започна повече да ме слуша и таткото.....

И да има някаква криза - ще отмине.....Посрещнете я и преминете през нея с много любов!

В началото има много нови неща, физическо и психическо изтощение, особено при първо дете......Но...си поговорете и си кажете - в края на краищата нали заедно искахте това дете...Значи и заедно ще носите и хубавото, и умората от бебето......До училищна възраст - нещата пак ще си дойдат на мястото.

Абсолютно подкрепям...  Peace
Прекрасен пост...    bouquet
Напълно еднаква среда с тази вкъщи, с единствената разлика, че аз не си давам децата...  Naughty
Те са си МОИ....  Crossing Arms
Ако понякога се случи да се поскараме, децата автоматично стават САМО МОИ....  Whistling
(Все едно са се излюпили от инкубатор, ама на лудите не ни е лесно)...
  hahaha

# 25
  • Временно
  • Мнения: 788
Промениха се.

# 26
  • Мнения: 18
pri nas ne6tata se promeniha taka 4e tatkoto se grigehe za malkata mnogo,be6e mnogo 6tastliv 4e ima du6teri4ka,kojto v momenat e na 9 mesesa,nau4i se da e kupe,i e mnogo dovolen,

# 27
  • Мнения: 528
Не съм усетила разлика......Може би...като се скараме и му казвам според зависи - Или че при развод му взимам и трите деца, или че при развод му оставям и трите деца......Може би...единствената разлика е тази,че започна повече да ме слуша и таткото.....

И да има някаква криза - ще отмине.....Посрещнете я и преминете през нея с много любов!

В началото има много нови неща, физическо и психическо изтощение, особено при първо дете......Но...си поговорете и си кажете - в края на краищата нали заедно искахте това дете...Значи и заедно ще носите и хубавото, и умората от бебето......До училищна възраст - нещата пак ще си дойдат на мястото.

Абсолютно подкрепям...  Peace
Прекрасен пост...    bouquet
Напълно еднаква среда с тази вкъщи, с единствената разлика, че аз не си давам децата...  Naughty
Те са си МОИ....  Crossing Arms
Ако понякога се случи да се поскараме, децата автоматично стават САМО МОИ....  Whistling
(Все едно са се излюпили от инкубатор, ама на лудите не ни е лесно)...
  hahaha

М, да , подписвам се с две ръце и под двете изказвания, особено за децата - мои са си  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 325
Промениха се.Не се караме,но почти нямаме време само за нас двамата.И няма как иначе-вече сме четирима.

# 29
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Промениха се, но мисля че към по-добро. Станахме по-отговорни и по-малко егоисти Mr. Green. Даже след раждането като ме пипна депресията той беше изключително внимателен и много ми помогна да я преодолея. Към лошите промени мога да кажа, че спадат по-малкото лично време, не може спонтанно да решим да тръгнем на някъде Mr. Green, но не се оплакваме ние сами си го направихме Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт