криза 2009

  • 12 436
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 940
КАК ВИ СЕ ОТРАЗЯВА КРИЗАТА?НАМАЛЯХА  ЛИ ВИ ДОХОДИТЕ  NaughtyКАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА КРИЗАТА КАТО ЦЯЛО. Outta Joint

Не са ни намаляли доходите, даже се увеличиха. Не забелязвам около мен някаква промяна. Само започнах да заглеждам цените от време на време. Ама понеже не съм знаела преди какви са били, та сега се чудя дали са се променили...

# 16
  • Мнения: 2 388
Не ни се отразява.
Факт е, че криза има. Много хора я усетиха вече.

# 17
  • Мнения: 371
КАК ВИ СЕ ОТРАЗЯВА КРИЗАТА?НАМАЛЯХА  ЛИ ВИ ДОХОДИТЕ  NaughtyКАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА КРИЗАТА КАТО ЦЯЛО. Outta Joint

Не са ни намаляли доходите, даже се увеличиха. Не забелязвам около мен някаква промяна. Само започнах да заглеждам цените от време на време. Ама понеже не съм знаела преди какви са били, та сега се чудя дали са се променили...
Интересно ми е да разбера от кой отрасъл са ви доходите

# 18
  • Мнения: 5 370
1234567-та тема по въпроса. ooooh!
Не, нямаме криза, имаме МНОГО и суперизнервяща работа. Оня ден изпуших яко, имах проблеми с кръвно ли, с кръвна захар ли, не знам, но ми беше лошо и ме пуснаха да си ходя.

# 19
  • Мнения: 212
1234567-та тема по въпроса. ooooh!
Не, нямаме криза, имаме МНОГО и суперизнервяща работа. Оня ден изпуших яко, имах проблеми с кръвно ли, с кръвна захар ли, не знам, но ми беше лошо и ме пуснаха да си ходя.

Иди на лекар. Сериозно говоря. Не си заслужава заради една работа човек да си проваля здравето.

# 20
  • Мнения: 5 370
Борисе, благодаря, ходихме на профилактика, чакам си кръвните изследвания, искам да разбера дали наистина имам наченки на хипогликемия. Confused
Щото не ми се случва за първи път.

# 21
  • Мнения: 1 168
На пук на кризата, започнахме нов бизнес  Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 22
 niara, малко пресилваш нещата.

# 23
  • Мнения: 5
Кризата в България засегна пряко строителството и недвижимите имоти, тъй като те от своя страна са свързани с отпускането на кредити от банките... Много промишлени предприятия също съкращават служещите им, но от друга страна в България има валутен борд, което облекчава нещата до една степен...  ooooh!

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
кризата тепърва ще се усети след известно време. може би половин година. тогава ще си говорим пак...

# 25
  • Мнения: 13
Фирмата, където работя е международна и няма почти нищо общо с БГ пазара. Е честито на печелившите...вече съкратиха около 5% от служителите. Не ми се мисли какво ще е до края на годината.

# 26
  • София
  • Мнения: 377
Кризата я усещаме най-вече след пазаруване в супермаркетите - миналата година плащахме сметки примерно от по 70лв. на пазаруване, сега за същите неща отиват около 100лв. Същото нещо се получи и с тока, водата, парното - сметките ни са около 2,5 пъти по-високи. И въпреки всичко и ние започнахме нов бизнес, определено ни е трудно в момента, буквално всеки лев отива към фирмата, но се надявам скоро да има прилична възвръщаемост.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 428
Jilda, и ние така - същите неща и приблизително същите приходи ни костват почти двойни разходи. Но това се случи в последните 2-3 години.

Имам роднини в САЩ, които ми казаха нещо уж дребно, което леко ме обезпокои - хлябът е станал 4 долара там, където живеят. Което е прецедент, цената е твърде висока за по принцип евтината храна там. Т.е. за да допуснат отуправлението толкова ясен знак за криза, зачи бая са я закъсали. Преди малко казаха в новините, че AIG ще получи още 50 млрд долара помощ. Най-вероятно, ако кризата достигне до нас в сериозен размер, то това ще се случи като пик в средата на лятото или поне така ми се струва

# 28
  • Мнения: 1 180
Със сигурност има криза, но аз нещо не я усещам. В момента съм на Банско - лудницата е пълна! Едвам си намерихме хотел, след няколко неуспешни прозвънявания на Пампорово и тук - хотелите са претъпкани, и то по-скъпичките - е, за каква криза говорим?! И в София не съм забелязала нещо по-различно - хората си пазаруват като за последно, моловете пълни, ресторантите и кафенетата - също. Не виждам и скъпите джипове по улиците да са се разредили... Интересно ми   е какви ще са цените това лято по курортите, не само у нас newsm78.

# 29
  • Мнения: 1 484
При  нас  се  усеща  и  то  доста  яко.От  3  месеца  почти  всички  заводи  са неплатена  отпуска.

Общи условия

Активация на акаунт