ИЗРАЕЛ 26

  • 16 272
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 263
Честит празник, момичета!  Hug                                                                 
Тали, децата ти сигурно те обожават. Не само, че си невроятна в кухнята, но им шиеш и прекрасни костюми.  Wink Убедена съм, че ще празнуват с голям ентусиазъм празника.
Петя, хубави снимки.  Hug Чакаме и от теб да видим как изглежда в ролята на тигър Саги.   Heart Eyes
Боряна, ама и ти все едни имена измисляш, които означават нещо на гръцки ... Laughing...ето например "кОла" е "лепило", а " кукУла" е "качулка". Котето е страхотно. Хайде, тази година коте, догодина бебе.  Grinning
mimkis, тигърJoy страшни вицове.
Мента, много красиво птиче!  Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 234
ЧЕСТИТ 8МАРТ МОМИЧЕТА,ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,И ВСЕ ТАКА КРАСИВИ!

# 227
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Бубе, моята приятелка беше като теб, но държа изпит и си взе документ за улпана. Пак питай няма логика да не ти дадат Rolling Eyes. После ,като ходите в Мисрат апним ето още един документ който ще ти е от плюс, това е мое мнение.Обсъди го с мъжа ти Peace

# 228
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честит празник бъдещи и настоящи майки, момичета!
[/color]

# 229
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Жаки,три пъти говорих с тях и казаха не и не...и на мен ми писна да се разсправям.Явно това е Улпан който се спонсорира само за емигранти защото има една рускиня която също не е ола и при нея положението е същото-няма изпит,няма диплом.На мен Хайя ще ми пише писмо за Мисрат аПним...не ми се занимава повече с менаджерката на Улпана,че е една пръчка а не искам да занимавам и Хайя..

# 230
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Честит празник на всички празнуващи жени!

Ето и букетите!


# 231
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз си помислих след всички разговори на тази тема (за улпана и изпита), че в улпана На Бубето са объркали нещо с документацията може би и за това не искат да се явяват на изпит, да не би това да ги издаде някак  Thinking Нас ни молеха да се явим на изпит, един вид - после се вижда, че си учил и че има резултати... А в улпаните има страшни съкращения, в Бат Ям единият улпан беше закрит, защото в последните години няма достатъчно ученици  Sad Твоята приятелка, Борянче, къде учи в Бат Ям? Можеш ли да я питаш и за името на учителката? Би ми било интересно дали я познавам....

Честит 8мимарт на всички жени![/color][/b]
Пожелавам ви да постигате това, към което се стремите, и да знаете цената си  Hug  bouquet

Тук нали не празнуват Деня на жената, но на мен ми харесва, че в този ден се опитват да повишат съзнанието за някои проблеми, свързани с дискриминацията и правата на жените... Мисля си, че това е истинската стойност на този ден  Peace

Тигър, благодарност за букетите! За мен е чест точно такъв мъж като теб да е част от компанията ни  Hug Peace

Наистина има християнски деноминации,които стриктно спазват почивния ден,например адвентистите са много твърди в това.

Татянка, те в събота ли празнуват? Много интересно!
Стихът, който си ни написала, е много красив  Heart Eyes  bouquet

# 232
  • Мнения: 234
Мента,да адвентистите празнуват в събота.Моята любима цветарница,е собственост на адвентисти-майка и дъщеря.Няма значение, дали събота е някакъв празник,на който се купуват цветя-не работят.

Тиги,благодарим за букетите,ама ако можеше и по едно подаръче! Mr. Green

# 233
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Тиги,благодарим за букетите,ама ако можеше и по едно подаръче! Mr. Green

Заповядайте:

# 234
  • Мнения: 558
честит 8-ми март, скъпи виртуални дами!

# 235
  • Мнения: 490
Ех, Тиги невороятен си и цветя и подаръци newsm53 smile3501.
      Борянче, и аз съм по същия начин с улпана. Вероятно защото ни е едно такова никакво положението в Израел. Незнаят явно какво да ни правят. А гледах" Сирийска булка" (кала Сурит),то и смешно и жалко и странно ми беше цялата работа. Изненадах се,че Ранин(от Биг Брадър) играе във филма. Препоръчвам ви го( някъде  се коментираше в стари теми май за същия филм).
Навън едно задушно Sick, пак шараф. Мене много ме мъчат такива дни,астмата е голяма гадост.
 Иначе дечицата навън пременени, шарени, много слънчеви и радостни, то са принцеси, Мерилин Монро видях чак  Laughing. Crazy.

# 236
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мимкис,но аз имам приятелка която ще си държи и изпит и диплома ще има,но мен това не ме притеснява аз и без това когато имам изпит съм пред умирачка от нерви  Joy спестяват ми ги тези негативни емоции.Аз още не съм излизала да ги видя дечицата а и то тук няма къде да ги видя училището е в съседния град Sad чакам аз някоя от вас от големите градове да постне снимки  Peace Може утре да се замъкна до Хайфа и да отида до мол-а и там да ги погледам.

# 237
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мойта приятелка не помни как се казва Улпана,тя е много зле с имената,но казва,че почва с син-шин  Joy а учителката е Ника

# 238
  • Мнения: 490
  Ми, незнам вече не ми е хич ясно,защо при нас така,а при други иначе. На нас в БГ улпана ни обещаваха диплома, ама нъцки. То голяма пародия беше тоя улпан ooooh!.  Иначе Ор Акива не е толкова голям град  Laughing Peace,ти със сигурност можеш да ги видиш децата като се връщат на спирката да речем. Аз не смея да снимам, че тук са малко  Crazy( от Кавказ,Казахстан, мароканци, а бе странна комбинация е тоя град, известен бил като Натания с мафиоти #2gunfire Joy). Ние не му се кефиме много с мъжа ми,той е живял в Хаифа малко и около 14 години по кибуци(кибуцник си е направо). Иначе е на 40км от ваше село и като му казах на мъжа ми,че Югословени са основатели на селото го набеляза като туристическа дестинация. Laughing

# 239
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мацки, не знам какви маскирани деца има при вас, но при нас се мотаят някакви младежи с лудички изпълнения... На тях това им трябва - Пурим, че да имат причина да се държат... хм, странно  Crazy

Бубе, значи е "Шарет", където и аз учих първото ниво  Peace но името на учителката не ми е познато  Thinking

Мимкис, по кой канал го хвана? По канала за израелско кино на Йес са пуснали реклама за "Бикур а'Тизморет" - "Посещението на оркестъра", ама и той не е за всеки... (на мен ми хареса), мисля, че в края на седмицата ще го дават - от 20:00 или от 22:00. Вчера имаше Гиват Халфон, той е стар и черно-бял, но си струва - толкова от репликите там са навлезли в ежедневната реч на израелците  ("Превърнахте се в ашкенази", "Какъв интерес имат египтяните да дойдат в тази жега" - става въпрос за ужким бойна готовност; разхожда се в пустинята, възклицание: "От един час търся морето, не се научиха да сложат една малка табелка "Море"; и любимите умозаключения: " На запад море, наречено Средиземно, на изток Израел, наречана държава..." Mr. Green)
На иврит има цитати ТУК
"шаа, шаа ани мехапес т'ям" и се качва в камионет … "врага"
ןи поредното клипче от youtube - и преди съм ги давала, но вчера вървеше филмът за n-ти път и за това се повтарям  Blush

Azalee, мерси! И на теб да ти е честит празникът    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт