ИЗРАЕЛ 26

  • 16 281
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12
 Ментичка,Ицик ми каза че Ади Нойман е известна манекенка,но на мен хич не ми харесва.Пък и доста лошо впечатление ми направи като цяло.Не знам някак си не ми е симпатична,само повтаряше че иска уиски.Все едно без алкохол не може!Или искаше да направи впечатление на голямата моделка,свикнала да е по партита........Общо взето май няма да е интересен много този VIP,ама ще видим.Но аз и без това тук трудно си намирам нещо което да ми хареса за гледане  Sad Sad Sad.
 

# 76
  • Мнения: 641
Татянка, права си, трябва разнообразие, не може само за мляко и памперси да се говори! Ама гледам линииките ти – ти си с 4 деца! Шапка ти свалям!  bouquet

Espa, ама и ние тук сме се събрали стари рокаджии (но сме млади Mr. Green)
Май това е най-известното парче на Bad Company: http://www.youtube.com/watch?v=Gxmx1Lee8yo
И един поздрав с AC/DC: http://www.youtube.com/watch?v=zvoeeq-BH4w... така, де  Grinning
Къде се запознахте с твоя мъж?
Mentha, мерси за поздрава. Дам точно това парче на Bad Company пее от сутринта .
С мъжът ми се запознахме точно на днешния ден преди 5 години. Отидох на едно парти на което ме заведе приятелка, а там все готини хора събрани, як купон се вихри. Мъжът ми заби едно парче на Ози /no more tears/, дълга коса, пич, прибра ме с чопър....и така.... колко му трябва на едно момиче, за да хлътне Laughing. На третия ден ми предложи да се оженим /каза, че едва е изтраял толкова дълго  Shocked – не искал да ме стряска, ако прибърза  Laughing, че съм щяла да избягам, а ме чакал цял живот/. Горе-долу това е нашата история.  Blush

За свекървите – не че имам много опит – живеем отделно и тя жената не ни се меси, но ужасно ме е страх някой ден да не стана зла свекърва тип майката на Реймънд /сещате ли се от оня сладък сериал „Всички обичат Реймънд”/.

# 77
  • Мнения: 720
 Crazy






Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 19:52 от harriet TJB

# 78
  • Мнения: 720
Мента  Hug, дано се видим за кафе ...ще ми е много приятно, кой знае ....

Наина твоя познат ''певец''  Crazy кой му каза че може да пее ....иначе браво на вашия съсед там, където му дава помощ и работа на момчето, много добре прави. Peace  Аз се занимавам с подобно нещо в момента , е..по различно е де,но идеята е същата .

Марията и Соня що така се чоплиха . newsm78 Определено визуално Соня води за мен, онези устни ...просто отдавна са преминали границата на нормалното...Познавах навремето сестрата на Соня,бяхме приятелки/ученически/ ....но беше толкова отдавна, че сега  ако ме види няма да ме познае .

Бори изтървала съм нещо, ква работа бе жена newsm78...браво на теб...много си бърза

Мале много метълки се събрахте тука, аз да взема да бягам  Mr. Green...аз съм тотално обратното...джаз, госпъл,ар енд би 

Цанитке, не можеш да ме видиш щото махам снимките.Аз ги пускам само за малко,незнам защо но ако са тук за дълго време...и нещо почва да ме сърби докато не ги махна. Въпрос на избор, надявам се не дразня никой с това. Не ми е това целта момичета..знаете  Peace Скоро пак ще пусна и на децата също,така че ще се запознаем визуално Цани и с теб.

Обичам сериала ''Всички обичат Реймънд''  

Значи в Израел сега тече випа , тук при нас свърши скоро . От по известните бяха Ла тоя Джаксън, Кулио.
    (на мен тази Ади Ноймън ми хареса на снимката)

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 20:03 от harriet TJB

# 79
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
В Бг,  ВИП брадъра ще започне след седмици ( не помня точната дата) засега се знаят двама от участниците.
Хари, и за мен засега води Соня Васи Peace вчера Мария се заяждаше от чисто женска злоба, това е мое мнение.
Еспа, хубава романтична история имате Heart Eyesлюбов от пръв поглед, много се радвам за вас Hug

# 80
  • Мнения: 12
Espa ама той мъжът ти много е чакал преди да ти предложи брак  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy.......,а аз си мислих че може да прибързвам преди да реша да се омъжвам  Rolling Eyes #Crazy Rolling Eyes #Crazy.А ти самата как прие толкова,ранно обяснение newsm78 newsm78 newsm78?Много интересно,на 3 ден! Crazy
Harriet TBJ,не знаех че така процедираш  Grinning.Нищо другия път дано да уцеля и аз момента!  Hug

# 81
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Хари,аз като се захванах тук да си правя градинка и много се влюбих в цветята.Тк в началото на мошава имаме огромен разсадник и доста от дните си изкарвах там зяпайки  Embarassed та сега се очаква да почна почасово там ,което напълно ме устройва заради училището  Peace
Ментичка,благодаря,че сподели тази статия за друзите.Сигурно съм споменавала,но да кажа пак Simple Smile на кораба имахме един младеж друз...Странен тип беше ама пекан и много учтив.Много съм го разпитвала ама на...нищо не каза.Опитвах с чар,любознателност,исторически знания-нъцки,не се даде...

# 82
  • T"A
  • Мнения: 2 515
В колко часа е Биг Брадър и по коя телевеизия???

Бубе, по 2ри канал - аруц штаим  Simple Smile аз го гледах в неделя, но май всяка вечер има по малко  Thinking

Цани, сигурно е заради езика  Confused А Сървайвъра по 10-ти канал засичала ли си? Там поне има някакви задачи, не е само говорене...  Thinking Има и израелска версия на The Amazing Race - тук е състезание/надпреварване за милион - а'меруц ле'милион - в разни екзотични страни се състезават по двойки, дали няма да ти хареса? Дават го по 2 канал, в 21:00 часа...
Аз пък не харесвам Мая Бускиля  Rolling Eyes Ади Нойман е щура, тя май е и съвсем младичка, де...  newsm78

harriet, и аз често ти изпускам снимките, после си те представям по реакциите на другите, които са успяли да те зърнат  Grinning нали не ми липсва въображение  Joy

Espa, и аз харесвам сериала  Grinning Hug Дава малко успокоение (че има и по-лоши случаи)  Mr. Green забавен е!

# 83
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Цани,аз те съветвам да гледаш Хип-канала и особено улица Сезам-голям смях пада,но това е ако обичаш детски канали  Joy
Ментичка,на мен много ми харесва това предаване Голямата надпревара.Аз го гледах в Бг и много се забавлявах как тичат като замаяни  Joy Биг брадър разбрах,че го дават и онлайн 24 часа.Има 3 камери и ти си избираш от коя да гледаш  Peace

# 84
  • Мнения: 12
 Ментичка и аз го гледам Сървайвър,пък и участваше една мацка,която е била колежка на Ицик в казармата,така че и на двамата ни е интересно  Simple Smile.Иначе а'меруц ле'милион не съм го гледала тук само в БГ и ми беше интересно.Сигурно с времето,когато знам по добре езика ще ми е по-интересно.
 Борянка,не знам кой е този хип канал  newsm78,вие с телевизия Yes ли сте?Ще питам Ицик за този канал,не обичам много детски ама е на по-достъпен език  Blush.

# 85
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Обожавам детски,то си и личи по ъкъла ми де  Joy А Хип ние го гледаме даже без кабелна телевизия така,че ще го имате.Логото е едно хвърчило и дават само детски предавания до към вечерта.Всичко повтарям там като папагал съм а мъжо се попикава от смях  Joy
Лайла тов  Hug

# 86
  • T"A
  • Мнения: 2 515
От мен кафето и закуската в днешния ден  Hug



Бубе, каналът се казва (Х)оп, не хип - הופ  Hug

- това е символът му  Peace

Прекрасен ден ви желая!   Nature Sunny Flowers Sunflower smile3531 dancing Flowers Bouquet

# 87
  • Мнения: 641
Добро утро!
canitka, ами как реагирах – ми така  #Crazy. После приех, след като се опомних малко. Друг е въпроса, че още не сме го сключили този брак пред държавата, само си направихме романтична церемония на една скала над морето и си разменихме пръстени.
harriet TJB, аа и аз си падам по джаз – обожавам Гарбарек /поне преди години, сега леко издивявам на някой албуми/, Нина Симон, Рей Чарлз, Диана Крол. Ето един поздрав специално за теб от една певица, която е ново откритие за мен http://www.youtube.com/watch?v=YRyR-UvXjmM&feature=related и една песен на Диана Крол http://www.youtube.com/watch?v=0NdJFmyLmMo
Хубав и усмихнат ден от мен   bouquet

# 88
  • Мнения: 2 952
Прооооолет вънка , проооолет !!!! Ех , какво време ! Сега и уикендът ще е така - нека ...аман от седене вкъщи ...Ние не сме свикнали, незнам мамите в БГ как се справят с тая дълга зима ...  ooooh!

Прибавих тука малко снимки от вчера със свеки и Елад (на сестрата на мъж ми момченцето):

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=346820&pid=10879497

Мента , аБорер не е за изпускане , бе ! Страхотен сериал е това .Още щом свърши първият сезон  само се спогледахме с моя и си казахме - трябва да има втори сезон - хова !  Simple Smile Свалете си го - 10 серии са .На един дъх се изглеждат .

Малей ,Espa  ...какви вихри, какво чудо !  Grinning

canitka , трябва да знам дали мъж ти има  брат , с който си приличат - може да направим "шидух" (да ги сгодим) е една моя приятелка - почитателка на твоя мъж  Joy Боже , боже ...майтап да става де , но пак си помисли  Joy ....


Boryana , хип -хоп маце ! Опасна си ! Стреляй между веждите и хич да не ти пука ! Така се учи език  Mr. Green  Hug

Хариет я е страх да не й наскачаме   hahaha , затова си трие снимките - то хубост , то чудо !  Whistling ooooh! СериоСно хем!  Flutter

# 89
  • Мнения: 1 410
Пете,много хубав Елад.И много пораснал.А очите му - нямам думи !

Малко снимки и от нас - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=342090&pid=10837015

Общи условия

Активация на акаунт