Някой ползвал ли е услугите на Емпреса?

  • 46 518
  • 649
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 883
А взимат ли някаква друга такса освен тази за 1.50 паунда на кг.?  Имам предвид както е при детството, където плащаш и 10% от стойността на поръчката  Thinking
Не, само 1.50 паунда на кг.

# 16
  • Мнения: 4 161
Детсто мое е посредник при пазаруване.  Емпреса е превозвач.

# 17
  • Мнения: 53
може ли някакви координати на емпреса, че нещо не мога да открия. Предварително благодаря  Peace

# 18
  • Русе
  • Мнения: 343
Това е сайтът на Емпреса : http://www.empresa.dir.bg/_wm/diary/?df=46  Peace

Момичета, имам въпрос, който не знам къде да задам, а не намирам подобна информация... Rolling Eyes

Мога ли да плащам с моята кредитна карта /издадена и регистрирана в България/, а да посоча друг адрес и лице за получаване.
Вчера опитах - бях си нагласила хубава поръчка, която исках да пратя до адрес в Англия, а от там Емпреса да го вземат - е не става - трябвало адреса, на който е регистрирана картата и адреса на получаване да са еднакви.
Ако някой е намерил решение, ще съм благодарна да сподели!
Хубав ден!

# 19
  • Мнения: 1 881
Мога ли да плащам с моята кредитна карта /издадена и регистрирана в България/, а да посоча друг адрес и лице за получаване.
Вчера опитах - бях си нагласила хубава поръчка, която исках да пратя до адрес в Англия, а от там Емпреса да го вземат - е не става - трябвало адреса, на който е регистрирана картата и адреса на получаване да са еднакви.
Ако някой е намерил решение, ще съм благодарна да сподели![/quote]


Май и аз на такъв търговец съм попаднала.....

# 20
  • Русе
  • Мнения: 343
Май и аз на такъв търговец съм попаднала.....

Ейй, че гадно... Дано има някакво решение. Току що видях в  темата за Next, Adams..., че едно момиче поръчва по този начин. Надявам се да сподели.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 147
Мога ли да плащам с моята кредитна карта /издадена и регистрирана в България/, а да посоча друг адрес и лице за получаване.
Вчера опитах - бях си нагласила хубава поръчка, която исках да пратя до адрес в Англия, а от там Емпреса да го вземат - е не става - трябвало адреса, на който е регистрирана картата и адреса на получаване да са еднакви.
Ако някой е намерил решение, ще съм благодарна да сподели!
Хубав ден!
Незнам какъв е бил точно случая и в кой сайт си искала да платиш с картата, но аз последно плащах с мойта карта (дебитна Виза - издадена в България) и пращах на адреса на Емпреса и нямах никакви проблеми ...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Аз не съм попадала на сайт с такова ограничение но знам, че има. За Адамс няма пробем, вече писах. Направих регистрацията с лондонския адрес на Емпреса, с моето име за да знаят хората като го получат чий е пакета. Платих с дебитна виза електрон на ЦКБ, няма опция за плащане през Пейпал, искат се само данните на картата и името на картодържателя, без адрес.
За покупките от ибей никога досега не съм имала проблем при смяна на адреси на доставка и плащане от моя акаунт в пейпал. Пращала съм на различни адреси в България без проблем.

п.п. Пепе, в кой сайт не ти мина плащането?

п.п.п. Не уведомявам предварително, След като купя нещо пиша на скайпа че съм пратила пакет при тях. И питам отвреме на време дали е пристигнал, понякога момичето ми пише че е пристигнало и така, както се случи.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 09:45 от Flash*

# 23
  • Мнения: 537
Благодаря  за разясненията  bouquet

# 24
  • Русе
  • Мнения: 343
Много благодаря!
От тук http://direct.asda.com/ се опитах да поръчам, ама не става. Явно си е до политика на сайта, надявах се да има някакво решение. Ще поръчам през Детство мое. Просто така или иначе имам пратка, която Емпреса ще транспортира - искаше ми се да стане всичко наведнъж.  Peace

П.П: Флаш, а няма ли проблем като посочиш твоето име за получател, а го получава друг човек? Или те си го оставят на адреса, без значение точно на кого?

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 10:12 от pepe

# 25
  • Мнения: 2 132
Аз само да кажа, че понякога и сайтове, които са приемали бг карта, може да откажат поръчка и да поискат документ, че лицето живее на английския адрес. Мъжът ми 2 години живя в Англия и сме пазарували с неговата бг карта от сайтове и някой в даден момент почнаха да ни отказват, и да искат някаква платена сметка на негово име за адреса, на които ни доставят.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Пепе, няма проблем явно след като толкова много хора поръчваме и получаваме по този начин.

Джени, възможно е. Каквото стане...като откажат-откажат, все пак пазаруваме/аз поне/ неща и без които ще преживея Laughing. Предполагам се застраховат срещу измами и евентуални проблеми.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 343
Благодаря отново!  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 6 259
Аз така направих наскоро - поръчах и платих от тук, а дадох адреса на Емпреса, даже за продавача така беше по-добре.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 456
Флаш и другите момичета, а тези от офиса на Емпреса в Англия как
разбират на кой адрес да ви препратят пратката получена
за вас при тях?

Общи условия

Активация на акаунт