Някой ползвал ли е услугите на Емпреса?

  • 46 535
  • 649
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 616
"Барабар Петко с мъжете" и аз се намествам в темата, за да следя какво се случва със стоките ни  Peace
Вътре е подаръкът на детенце, а имаме рожден ден във вторник, дано си получим красотите поне до края на седмицата  Peace

# 61
  • Мнения: 1 650
добреде
аз от 1 месец се каня, и сега намирам какво да поръчам, ще има ли още доставки или не ?
ако сега пусна поръчка, ще има ли кой да я поеме в UK ?

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 20:42 от Durango

# 62
  • Мнения: 1 650
 ooooh! ooooh! ooooh!
адреса в плевен е в съседния вход
 Joy

# 63
  • Мнения: 1 178
Du, ти от Плевен ли си?  Thinking

# 64
  • Мнения: 1 650
На интимни въпроси не отговарям

# 65
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Дано пристигнат утре Praynig

# 66
  • Мнения: 1 207
ooooh! ooooh! ooooh!
адреса в плевен е в съседния вход
 Joy
Е, сега стана страшно........Доставката ти до Бг ще ти излиза колкото до англ.адрес.

# 67
  • Мнения: 262
стават такива неща с камионите.... Wink
може да са го претоварили и затова да е спрян.
хората в развитите страни много държат на тия работи.
щом обещаха до вторник да пристигне, сигурно ще пристигне  Laughing
чакам с нетърпение вече Praynig

# 68
  • Мнения: 105
Камиона е спрян в Австрия.Водих кореспонденция с Мариела за една пратка,която имам в Австрия да я вземат и да ми я доставят и вчера бяха в Австрия.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 277
Камиона е спрян в Австрия.Водих кореспонденция с Мариела за една пратка,която имам в Австрия да я вземат и да ми я доставят и вчера бяха в Австрия.

е хубава работа-аз вече тотално се обърках #Crazy

# 70
  • Мнения: 343
Камиона е спрян в Австрия.Водих кореспонденция с Мариела за една пратка,която имам в Австрия да я вземат и да ми я доставят и вчера бяха в Австрия.

е хубава работа-аз вече тотално се обърках #Crazy

И аз, нали беше в Румъния. Явно става въпрос за вторият камион.

# 71
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
доколкото разбрах от мариела камионът е спрян в румъния поради техническа неизправност-така твърдяли умънците.понеделник тоест днес като отворят сервизите ще мине и сигурно ще тръгне вече към българия

# 72
# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
И аз запис да следя, за сега ще изчакам малко с пазаренето, че нещо доста ми се омотаха нещата с този камион чакам неща които съм платила още януари месец  Tired
Мисля че е редно да получаваме достоверна иноформация от Мариела тук не е чак толкова сложна, дори е по лесно отколкото да отговаря 100 пъти на един и същ въпрос по Скаипа или на ЛС, щом няма служители на фирмата който да питаме тук и да получим отговор. Тази жена Виолета доколкото разбрах нищо не знае предварително, аз също и звъннях и чух различни неща, а на англ. номер на Мариела не мисля че ще звънна  ooooh!

# 74
  • Мнения: 6 443
ooooh! ooooh! ooooh!
адреса в плевен е в съседния вход
 Joy
Е,ти защо не се обади по-рано,за да ти дойда на гости като ходих да си вземам предишната поръчка.
Сега не се знае дали ще има още,че с този блогггг ooooh! Tired

Общи условия

Активация на акаунт