"Баба Марта бързала, мартенички вързала и бебенца ни носи щъркела!"

  • 17 658
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 558
Честита Баба Марта

Честити бебчета на всички - да са живи и здрави и много късмет и щастие     bouquet

Минавам само да кажа, че съм добре - контракциите ми намаляха и ще пия хапчета до сряда - след това Божа работа.

Белла   bouquet , бързо да се възстановяваш. Болката се забравя

# 16
  • Мнения: 35
Слънце благодаря за темичката, уф тия колики, дано по-бързо да минават Praynig

Белла добре дошла, радвам се че вече сте си в къщи и че сте добре. За разказа ти благодаря, ти си знаеш колко тежко ти е било, но въпреки всичко преживяно такъв позитивизъм лъха от него Hug Пък и нали е налице най-важното - Ради - да ви е жив и здрав

Момичета аз осъзнах (преди малко се замислих), че де факто имам 2 дена докато влезна в болницата и доста си се същисах. Имам чувството, че съм до под кривата круша, добре че са почивни дни та мъжо да помага...

Аз имам едно въпросче към вече родилите мами. Как действахте с отпуската на таткото? Ние мислим ползва я не ползва я да пуснем документите, за да може поне паричките от НОИ да вземе, пък отпуската може и на части. Ще съм благодарна, ако някоя от вас ми пише на ЛН стъпките Hug

# 17
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Момичета, някоя от вас да се е насочила да ражда в "Света София" на бул. "България"?

# 18
  • Мнения: 3 621
Белла, добре сте си дошли в къщи, голям сладур е малкия ти мъж, да ти е жив и здрав
Нефертити ще качваш ли снимки от разходката ви да ги видим?
Аз от вчера се каня да качвам, ама тези колики мноого ни мъчат, освен капките днес взехме и мехлемче Бейбинос, правим масаж, дано помогне, а и днес още не сме акали...отивам че пак плаче, хайде доскоро

# 19
Здравейте мами,сладурани!
Честито на всички мами. Да са живи,здрави,румени и засмени.
Аз да се отчета. в понеделник на 23.02 ни се роди малкото слънчице. Казва се Светла.Роди се 3650 и 52 см.Раждах в майчин дом и съм много доволна от отношението. Днес след обяд се прибрахме вкъщи,защото ни беше висок билирубина и ни прилагаха фототерапия.Отивам да я видя,защото откакто сме се прибрали не спира да плаче.
Лека вечер и леко бременеене на останалите.Дано за всички останали да мине леко като при мен.
 Hug

# 20
  • Мнения: 35
Я още едно бебче на мойта датичка - munito да ви е жива и здрава Светла и много да ви радва!  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 107
Честито на Ивема!!! Браво Белла,радвам се,че сте си в къщи вече!!!
Моля гласувайте за нас                http://www.bebealbum.bg/competition.php?picture_id=45789

# 22
  • Мнения: 1 906
ЧЕСТИТА  БАБА  МАРТА !!!

ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЗАСМЕНИ   :bouquet:

Новопоявилите се бебчета да са живи, здрави и послушни  Hug

# 23
  • Мнения: 10 012
Честито на Беба, Ivema и Munito!baloni baloni baloni

Белла, добре завърнала се! Бързо възстановяване ти желая!

Разглеждах снимките на бебчовците- прекрасни са всички. Не мога да се дочакам да се видя с моето човече.
Утре съм на преглед в 11.30, там се чака много дълго, докато се върна, взема Том от у-ще ще е след 4 включването ми, да не се чудите къде съм.
Лека и безколикова  вечер! Hug

Моята пупа 4 снимки нататък
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333863&pid=10828321

# 24
  • Мнения: 5
Munito честита дъщеричка! newsm51
Белла добре дошли у дома! Hug

# 25
Честито на Munito,Да сте живи и здрави!дано се успокои и заспи блажено !

Dez,стискам ти палци утре и те чакаме на отчет,аз определено щеше да си помисля че си зараждала Heart Eyes!Толкова добре изглеждаш на снимките,личи си че само корема ти е огромен,бебчо сигурно ще е 4кила!Страхотни снимки,браво!Утре по светло ще си направя и аз фотосесия!

Нефертити,с Габи ползвахме само капки Бейбинос,страшно доволни бяхме,все едно нямаше колики.Те загряват стомаха и се даваха по много малко ,та и държаха по цяло денонощие!

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 21:36 от marussia

# 26
  • Мнения: 696
днес много бавно върви форума-да не всички да сте трагнали да раждате  smile3508 smile3532

# 27
  • Мнения: 25
Да наистина никой не пише и нямам какво да чета Laughing момичета изпрах едни бебешки дрешки с тео бебе, но нещо не им се махна миризмата на застояло, седяли са в гардероба доста време, но защо така с друг прах ли да ги изпера и какав препоръчайте нещо Embarassed Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 621
Да наистина никой не пише и нямам какво да чета Laughing момичета изпрах едни бебешки дрешки с тео бебе, но нещо не им се махна миризмата на застояло, седяли са в гардероба доста време, но защо така с друг прах ли да ги изпера и какав препоръчайте нещо Embarassed Heart Eyes
тео бебе на мен също ми мирише на застояло, изхвърлих го, взех сано максима и съм много доволна, в Бургас го има в магазин щъркел
Маруся , а дали мога да сменя капките които давам в момента с бейбинос, да не търся педито по никое време

# 29
  • Мнения: 99
днес много бавно върви форума-да не всички да сте трагнали да раждате  smile3508 smile3532
Или е това или вече всички неродили пуфтим и пръхтим (да не обидя ненаддалите). Аз лично от днес имам една тежест във врата  Shocked. Все едно си нося корема с врата си....каква тежест!? 20 съм отгоре   newsm78  чак пък толкова тежко да ми е?!

Общи условия

Активация на акаунт