Отговори
# 30
Хелоу мами Hug
и ние се кърмив в момента...с каката Mr. Green та реших да драсна някой и друг ред поне да свърша нещо полезно.Тя малката пак почна с номерата да ме буди в по 2-3 часа презноща Tired
Охааа,доживях да сервирам закуската днес! Grinning


айде и на любимото ми кафенце,да ви е сладко

# 31
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен и честито на всички обеббили се тия дни , че нямах време да влизам. Сега бърз запис и ще пиша после, че има да разказвам малко Simple Smile
 Цунки и весел, спокоен и слънчев ден Simple Smile

# 32
  • Мнения: 226
Честита радост на мама Радка! Да и е жив и здрав малкия юнак и много да я слушка!

И аз започнах да кърмя легнала и мога да се похваля, че вчера имахме три хранения само от цица  Grinning . При нас основния проблем остава неправилното поемане на гърдата. И в тази връзка... Яна, помощ, има ли някакъв трик с който да го накарам да си отваря по-широко устичката?

# 33
  • Мнения: 242
Момичета,току що се чух с Радка.Малкия го оперират в момента,защото имал запушване не дебелото черво и не можел да се изхожда.Раждането е било много трудно.Трима доктори са я израждали,стигнало се е до скачане върху корема й,за да излезе бебчо.След това той трудно е проплакал,защото е бил с увита пъпна връв.Много се е измъчила горката и сега й е мъчно и плаче.Боже,като й се обадих и аз щях да ревна само като я слушах Cry Гушнала е бебо само за 5 минутки...Сега чака новини от мъжа си за операцията и след това ще ми пише какво е положението.Иначе казва,че операцията била рутинна,но...все пак си е операция и като знам как аз не можех да си видя бебоците 4 дни и как и нашия Наско трудно е проплакал..направо не мога да си намеря място от мъка... Sad
Дано всичко да се оправи! Аз вярвам,че всичко ще е наред и се опитах да й вдъхна кураж,защото по гласа й разбрах,че е вече на ръба на силите и на нервите си... Tired

Ако стиснатите палци помагат,Раде,от нас имаш поне 200,смятани с тези на бебоците ни Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 2 508
О, милото бебче... Раде, стискаме палци! fingerscrossed Praynig fingerscrossed

# 35
дано с малчо на Радка всичко е наред Praynig Praynig Praynig
стискаме палци и кълки за нея операцията да мине успешно и бебко да се оправи и скоро да се върнат в нашите редици Praynig Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 83
Раде стискаме палци.дано всичко е наред и скоро да сте си у дома и да му се радвате много. Hug

Момичета (за тези от София) ще извеждате ли днес бебоците и за колко време,че нещо не е като вчера.

# 37
  • Мнения: 356
Раде,мила,с теб сме!Стискаме палци за една успешна операция и бързо възстановяване на малкия юнак!И дано много скоро всичко остане зад гърба на мама и татко!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 508
Лара, при нас термометърът показва, че са 8  градуса навън, което си е добре. Ние днес ще излезем за пръв път на разходка навън за 20 минути. Досега бяхме само на балкона.

# 39
  • Мнения: 226
Стискам силно палци за малкия Валентинчо  fingerscrossed
Раде, всичко ще бъде наред, ще видиш. Няма по-силно средство за успех от форумските палци.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Цоп и аз в новата темичка  Hug
Фокси прекрасна е, благодаря   bouquet
Много стиснати палци за малкия принц на Радка  Praynig Praynig Praynig Раде с теб сме  Hug
Е няма такъв сън снощи-от 00:30 до 7:30 сутрнта  #Crazy,но не се оплаквам,наспахме се като бели хора  Party

# 41
  • Мнения: 242
Цоп и аз в новата темичка  Hug
Фокси прекрасна е, благодаря   bouquet
Много стиснати палци за малкия принц на Радка  Praynig Praynig Praynig Раде с теб сме  Hug
Е няма такъв сън снощи-от 00:30 до 7:30 сутрнта  #Crazy,но не се оплаквам,наспахме се като бели хора  Party

Как го открихте този лукс?!? До такъв прогрес ние сигурно никога няма да стигнем... Mr. Green Иначе...лелеее,ще ударя д....то в тавана от кеф ако спя толкова много Mr. Green
Вашата Таничка много сладки бузки има,бе Hug Заплювам си я за Гошко Joy

# 42
  • Мнения: 64
Добро утро и от нас!
Пьрво да честиря на мама Радка юначето-   bouquet, да е жив и здрав и да ги радва много!
И стискаме и ние палци всичко с бебенцето да е наред, да мине успешно и скоро да се гушкат с мама и тати.
Много кураж на майчицата, и дано по скоро всичко това остане зад гьрба и Praynig.
А аз вече сьм  Crazy, уж и двете деца са ми добрички, ама едвам смогвам с двамата.Поне нощите ни са по спокойни Simple Smile, бебчо се буди само за хранене и после пак си заспива.Аз редовно си го взимам в леглото при мен и си оставаме така до сутринта.Хем ми е по лесно с кьрменето посред нощ, хем си го гушкам и е по спокоен Simple Smile.
Да не се хваля много- много, но колики сьществени все още няма, запасила сьм се с Инфакол...но засега не давам.
Някои проблемчета с кьрменето не ни подминават, но ако остане повечко време днес ще се включа да попитам Яна.
Приятен ден за всички Hug 

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Фокси,не знам как стана това ,но вече втора вечер си поспива добре,като преди това обаче е голям рев  Crazy
Само да не скарат двете братчета  Joy

# 44
  • Мнения: 95
Ох,тъкмо се зарадвах,че мама Радка е родила и всичко е наред и се зачетох и виждам,че миличкия ще го оперират.Много се е измъчила горката,но дано бебко се възстанови бързо,а мама Раде ще забрави всички лоши преживявания в родилния дом като се приберат вкъщи и започнат да се гледкат.Пожелавам им го от сърце да стане по-скоро и всичко да остане лош спомен зад гърба им.Стискам палци и ще се моля за тях. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт