Гоблени-47

  • 43 902
  • 457
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 622
Goody много сладки гобленчета, но зеленото драконче най - ме грабна. Дали ще може схемичката му  Praynig

Някой случайно да има схемичката на тези  гобленчета



Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 21:46 от Tasha

# 376
  • Мнения: 171
Честит празник ,момичета! newsm51
Много ми липсвахте!Чак сега наваксах с темите....супер красоти видях Shocked....в някои направо се влюбих! Heart Eyes....по-нататък ще искам схеми Blush....сега,бързам да се похваля с подаръчето си за 8-ми март:    тук      голямо БЛАГОДАРЯ! geniko !!!! smile3525....даже го започнах,че ме засърбяха ръцете  hahaha....
И аз имам да се хваля с разни готови неща....ама ще чакам новата тема  Joy....искам само да питам tarzanka и ilinayor ,дали не са получили малки пакетчета -препоръчана поща?! ....за 8-ми март....newsm78....

Tasha ,eto gi :       

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 22:07 от gesh44

# 377
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 343
Goody много сладки гобленчета, но зеленото драконче най - ме грабна. Дали ще може схемичката му  Praynig

 Blush може, но съм зле с прикачването тези дни  ooooh! ако не се е получило дай адресче и ти го пускам Blush

# 378
  • Варна
  • Мнения: 3 269
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!   bouquet

Гуди, много са сладурски  Grinning

# 379
  • Мнения: 439
Tasha,виж какво имам за кухня:

http://picasaweb.google.bg/dilqnav/NeREQJ#

# 380
  • Мнения: 36
Goody невероятни са!
Не знам за каква дупка става въпрос, но тези бродериики са много сладки!
На мен не ми се бродира тия дни,нещо сме се размекнали у дома, вируси някакви са ни нападнали...
Успешна седмица на всички!

# 381
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 343
Много ми липсвахте! ...

Tasha ,eto gi :   

и ти ни липсваше  Heart Eyes особено на мен  Wink но ще ти пиша като се върна от излет  Rolling Eyes другата седмица

тез жабета не са онез жабета  Mr. Green Ташините са на Дайменшънс  Sunglasses но добре ги пусна, както ми е тръгнало на земноводни  Whistling

# 382
  • Мнения: 2 933


Някой случайно да има схемичката на тези  гобленчета




Ето ти на кафето, но част от рисунката е принтирана върху панамата



а тук е схемата на жабките в паттерн макер формат
http://dump.ru/file/1238938

# 383
  • Мнения: 70
момичета,честит празник
ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И КЪСМЕТ ВИ ПОЖЕЛАВАМ
И ПРЕД ВАШИТЕ ТВОРЕНИЯ ГЛАВА ПРЕКЛАНЯМ !

# 384
  • Мнения: 720
Здравейте момичета!
Бързам да ви се похваля току що завърших тигретата изпрах изгладих и хоп бързам да си похваля:



Ето го моето коледно подаръче вече завършено а по нататък ще иде и за рамка! Светле благодаря ти  Hug защото прекарах страхотни часове докато го бродирах и не знам защо но реших че са момиче и момченце тези сладурчета, много ама много им се радвам!
Чудни са просто  bouquet стахотни са станали  Heart Eyes
Влюбих се в тях още като ги видях в магазина -
Като картина ги беше сложила жената , каза че тя ги е бродирала и това е скенирано 1 : 1 от гоблена и принтирано на цветен принтер ...
Но после като коментирахте тука за фирмата Герика ,и като си погледнах подаръка вкъщи , че е на тази фирма ,
 и се притесних  Embarassed дали ще станат така хубави , а и да не вземат да не достигнат конци , или нещо друго ...
Даже бях на път да се откажа да пращам тях , но като не можах да харесам друго ... всичко сравнявах с тях , а те ми харесаха, ужасно са сладки  Crazy Някой ден ще ги избродирам и аз , запазила съм схемата в архив...
Много се радвам , че ти се получиха така сполучливи , браво на теб    bouquet  а и бързичко ги уши  Hug
Твоите ми се виждат даже по-красиви от тези на снимката в магазина, които видях и харесах  Peace  Hug

Това коте също много е хубаво  Heart Eyes  smile3501

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 00:42 от Мимито & Светла

# 385
  • Мнения: 439
Добро утро скъпи мои Heart Eyes



Желая ви спорна и много хубава седмица!

# 386
  • Мнения: 3 622
Добро утро  Hug
Спорен ден и седмица на всички  Grinning

Goody, Хипатия благодаря ви за схемичките   bouquet

bella_ имаш много интересна колекция за кухня  Hug

# 387
  • Мнения: 434
Добро утро.Честит вчерашен празник на всички.Седмицата без интернет ме уби.Но си поших доволно.Похвал и бягам да чета ,че съм назад с тема и половина



# 388
  • Мнения: 70
  food010момичета,нямам снимки с почерпка под ръка,но ви черпя,че днес остарях с една година newsm27.Почерпете се от мое име кой с каквото си поиска Hug
аз бягам на работа afwitch

# 389
  • Мнения: 832
Честит Рожден Ден, gallaksia!!! Да си жива и здрава, много успехи и щастие! Хубав празник днес и много усмивки и подаръци ти желая!
newsm59

Общи условия

Активация на акаунт