Гоблени-47

  • 43 835
  • 457
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 773
Снощи мислех, да се похваля, но стана късничко, затова днес

Най-тъмния цвят на ръцете го смених с един нюанс по-светъл, иначе разликата щеше да бъде още по-рязка, но още леко ме дразни преобладаващия цвят в мъжката ръка, но няма кога да го разшивам....

И честит празник на днешните рожденници  smile3525

# 406
  • Мнения: 2 924
                                         
...искам да попитам нещо,с тази карта на която ми превеждат заплатата мога ли да поръчам от ebey,дебитна е от ОББ?

с дебитна може, даже е препоръчително да се пазарува в ибей, а и не само само с дебитна. Другата носи много изкушения Simple Smile)
/ Това  е моя препоръка , не е закон:)/
Мисля, че само със старите карти на ББ не може да стане регистрация в ибей.
Но можеш да провериш при регистрацията. Ако ти я приема значи няма проблем. После можеш да добавиш и други карти и при плащане да избираш коя да ползваш
Какво си решила да купиш?

# 407
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 748
С дебитна може, но само ако е Виза електрон. Не става с всяка Peace
Ivanichka, страхотно се е получило Grinning

# 408
  • Мнения: 113
Здравейте,
обичам да шия гоблени, за съжаление не успях да кача снимки на някои от вече завършените (не знам как става качването да си призная). Но за сега бих искала да попитам от къде в София мога да си купя черна панама и златни конци. Идеята е такава - за подарък искам да ушия името на Аллах на арабски, и реших че комбинацията черно+златно е най-подходяща. Имам една схема, която обаче идва малко малка 10см на 7.5см, а ми се иска гоблена да стане поне двойно по-голям, и затова очаквам съвети как може това да стане. А ако някой има и схема, няма да откажа. За протокола сега шия Момичето и кучето на Ланарте. Благодаря предварително на всички   bouquet

# 409
  • София
  • Мнения: 618
Да са живи и здрави празнуващите днес  bouquet
liazi кафенцата са много стилни Wink
Гуди тези твои балерини винаги са ме разсмивали, невероятни са.
Ivanichka чакам да видя и в рамка как ще са.Въпреки по тъмните цветове, на мен ми харесват.

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 15:59 от destini

# 410
  • Мнения: 643
Илази и Иваничка , много са хубави !
Белла май иска зимния пейзаж  Laughing

Луизи, тук има някакви арабски работи, трябва регистрация , ако си харесаш нещо и не можеш да го изтеглиш, ще ти го свалим ,а и ще чакаме твоите снимки.
http://stitchfanclub.com/arabian/

Честито на празнуващите рожденици днес!  bouquet


Уф, днес много работих  Crazy

# 411
  • София
  • Мнения: 618
Честит празник на днешните рожденици   bouquet  newsm67
liazi страхотна серия си направила  Peace
Ivanichka много е красиво, нали ще се похвалиш и когато е рамкирано  Praynig
Ето го и моето съботно-неделно творение Признавам си, че цветовете (с изключение на черното) не са тези от схемата, а разни остатъци  Blush Но добре се получи, щерката беше във възторг  Heart Eyes

# 412
  • Мнения: 439
Благодаря ви момичета за разясненията Hug
точно такава ми е едната карта слава богу на Visa electron...
Хипатия,Sleigh ride искам да поръчвам,ама толкова спънки от месец насам,че направо не смея да кажа вече,а тази Carin каква беше ме залива с писма ooooh! дали ще плащам,хайде,че ще свърши...

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 17:19 от bella_

# 413
  • Мнения: 144
 Честит празник на всички , които празнуват днес  smile3525
Бадем , много е хубав часовника , цветовете са си много подходящи.
Иваничка, браво за сватбените ръце , ще се хареса много на младоженците.
Ето го и моя кон ушит , рамкиран и вече подарен.

 

# 414
  • Мнения: 65
Yolinka -----конят е направо разкошен - бравооооо

  bouquet

# 415
  • Мнения: 86
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ! ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!  bouquet

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 610
Yolinka  коня е не-ве-ро-я-тен и рамката също!Браво
Хайде почвай бистрото Mr. Green

# 417
  • Мнения: 113
Ина, благодаря много за сайта, има интересни неща, но не можах изобщо да се регистрирам, изобщо ми излиза неразбираем шрифт  Shocked по-късно тази вечер с помощта на съпруга ми, ще се опитам да кача снимки на моите гоблени и на схемата, която имам, за да измислим дали не можем някак си да увеличим мащаба. Всички гоблени, които сте снимали са страхотни, е, моите са по-скромни....

# 418
  • sf
  • Мнения: 10 163
ауууууу  завист ме гризе  Joy зарад коня,де-не за друго, моя пъпли бавно, бавно  hahaha

# 419
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аз пък се притеснявам, че нямам отговор от другарчето ми-тези пощи направо са ужасни, ама поне го пратих препоръчано, та имам някакви документи.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт