Гоблени-47

  • 43 808
  • 457
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 439
miangelova,ще ти пиша малко по-късно,че сега Васката спи,а одеялцето е прибрано в неговата стая.

Зори,много красиво!




промъкнах се на пръсти и го измъкнах Mr. Green...понеже знам какво нетърпение те гони Hug
мисля,че е шито с два ката,направих две снимки от близо,да прецениш и ти,срам не срам ще си призная,че не съм виждала истински конец на Дименшънс на живо и не знам каква е дебелината му Embarassed

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 14:28 от bella_

# 46
  • Мнения: 316
miangelova,ще ти пиша малко по-късно,че сега Васката спи,а одеялцето е прибрано в неговата стая.

Зори,много красиво!




промъкнах се на пръсти и го измъкнах Mr. Green...понеже знам какво нетърпение те гони Hug
мисля,че е шито с два ката,направих две снимки от близо,да прецениш и ти,срам не срам ще си призная,че не съм виждала истински конец на Дименшънс на живо и не знам каква е дебелината му Embarassed


newsm51 newsm51
БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯ!!!! И мойто става така.

# 47
  • Мнения: 643
Белла и Миангелова, конците им не са нещо особено, даже не са лъскави  и са тънки.
Но самото съчетаване на тези бодове и катове ги прави толкова красиви.
Това е моето мнение Embarassed

# 48
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Привет момичета кокичета, ето, че днешната варненска среща приключи и мога да кажа, че беше много приятно. Хапнахме, пийнахме, побъбрихме и се прибрахме.

Ето малко снимки от срещичката, пък дано и другите мацки качат още снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=348579&pid=10858922

# 49
  • Мнения: 439
Инка,и аз съм на това мнение за конците Peace
одеве исках да кажа,че не съм шила с такива и нямам вкъщи ...а от ушитото на одеялцето ми е малко трудно да преценя

струва ми се,че варненската среща е приключила и venipuh съвсем скоро ще ни зарадва със smile3509

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 16:46 от bella_

# 50
  • Мнения: 720
Лелеее .. всички такива красоти показвате  Crazy Peace
Завиждам ви за скоростта с която шиете  Heart Eyes
Направо  Heart Eyes много ми е кеф когато започва нова темичка  да разглеждам и да ви се радвам  Grinning
А аз пак все разни мъничета бодвам - колкото да си губя времето  Mr. Green
Котетата са с 1 нишка конец и кръстат бод , инъче фона реших за по-мързеланската , да е с гобленов бод с 2 нишки конец  Mr. Green
Ей ги мойте котаранчета :

# 51
  • Мнения: 439
Ей,Варна много сте чаровни   bouquet пу пу Heart Eyes

големи красоти видях  newsm74
вервакото на a tita примерно мога да го гледам с часове...
а и покривката комбинирана с плетене на една кука е много красива,нали на мен това ми е другата страст,ще я помоля за моделчето Flutter
приятно сте си изкарали,завиждам ви благородно да знаете
Hug

...ние тук по на юг сме несериозни от към такива мероприятия явно Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 7 106
Варненки, големи сладурани сте всички  Hug!

Това вервако и на мен ми грабна погледа - разкошна цветна градина, с кеф да си пиеш кафенцето на някое от столчетата  Grinning!

# 53
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
а така пу пу че да не ни урочасате - хубаици още как,ама колко много приказваме ,неусетно минали 3 часа,ако и толкова бързо шиехме ,намя да има равни на нас. на живо се нагледах на големи красоти.
Таша мъжо и той първа кипра на компа да види как и какво сме правили 3 часа и веднага му залепнаха очите на голотийката - и вика добре бе голи мъже нема ли че все шиете голи жени, това в кръга на майтапа,
на мен специално ми беше супер готско и приятно,сега ще бързам да наваксвам с моите подаръчета ,че време нема.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Привет!
И на мен ми беше приятно и уютно в тази гобленарска компания  Hug. Трябва по-често да правим срещи, че да можем да се наприказваме Wink

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Верно ли стояхте 3 часа?  Whistling Аз с моя скромен половин час се извинявам още веднъж на всички, но малката много се изкриви  Sad Симонка обаче беше впечатлена от зимния гоблен на Djuri, също и "много я харесвам какичката, дето седеше от тази страна и ми сложи мартеничката" (Tasha, омаяла си я  Joy)

# 56
  • Мнения: 131
Привет на всички!Честита Баба Марта!Желая ви здраве и късмет!
Момичета ,наистина прекарахме много приятно,ще чакам с нетърпение следващата среща!
Искам да поздравя всички рожденници,да им пожелая щастие и много любов!Нямаше ме 3 дни и сте показали толкова много красоти!Поздравявам всички които са получили подаръчета,да си ги ушиете със мерак!

# 57
  • sf
  • Мнения: 10 141
Да се запиша с нешо прясно-прясно  http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5308965554105384802

а това ще го правя на картичка за 8ми март

# 58
  • Мнения: 3 622
Честито на всички празнуващи  Hug

Благодарности на Алекс за чудесния подарък   bouquet

# 59
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Здравейте момичета!
Честит празник на всички!  bouquet
Ето до къде стигнах с кончетата:
http://picasaweb.google.com/dops01/uJqYpD#5308969516953662114
Притеснява ме бежовия цвят, ето го по-отблизо.
http://picasaweb.google.com/dops01/uJqYpD#5308969525021621554
Шия с конци Анкор. Цвета оригинален е 15 376, преобразуван в Анкор е 376. Моля да си изкажете мнението. За сега съм замразила този цвят докато не прочета какви са ви мненията и може би ще го ушия последен.

Общи условия

Активация на акаунт