Гоблени-47

  • 43 799
  • 457
  •   1
Отговори
# 435
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Aetera ето ти описание на продуктите на hudemas
Малко е шантав езика, но мисля, че няма да има проблеми да се ориентираш.
Някой да не се обиди, нищо лично, ама ми идват в повече езиците в този момент.
Ако не се ориентираш, покажи гоблена, за да видя какво пише за него.

# 436
  • София
  • Мнения: 210
Честити празници на всички!   bouquet   bouquet   bouquet
Ура, аз вече си имам подарък! Благодаря от сърце на Красимира от Плевен.  Hug Много ми допадна и ще го ушия и удоволствие. Напоследък все такива неща ми се шият, хем е майка с бебе, хем е репродукция на известна картина.
Утре ще снимам и ще показвам.
А и мъжа ми ми подари гоблен, който аз си избрах   Mr. Green , за вчерашния празник и съм много щастлива!
Попитах и за бавещия се подарък, изпратен от мен, та ми казаха, че всеки момент ще пристигне. Вече минаха 18 дни, а тогава ми казаха, че ще пристигне за около 8-9 дни!  #Cussing out

# 437
  • Мнения: 617
Моля ви помагайте!
Искам да взема на една приятелка подаръче и избрах четери който ми допадат и немога да реша от тях кой да взема. Ето ги
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Seashells-In-The-Beach-Sand … #ebayphotohosting
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Seashell-Treasures-Shells-o … #ebayphotohosting
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Spring-Rose-Ribbon-Flower-B … #ebayphotohosting
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Beach-Girl-Side-Sand-Castle … #ebayphotohosting
Дайте мнение кое ви харесва най-много. Трудно ми е да проуча какво харесва така, че ще трябва да реша без да знам.
Тя има дъщеричка за това добавих и последния гоблен. Пък и аз живея на морето затова пък избрах тези с мидичките. А цветето го избрах защото искам да и благодаря за нещо.
Е помагайте моля.

# 438
  • Мнения: 2 865
Аз съм за първия.

# 439
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
!
Та..... Това е поздрав за моята жертва
Тя е от Варна, ако се разпознае, ще и дам номера на пакета.
абе kita99,страшен жокер,дано да се е разпознала, аз вече се досетих.
за протокола и за успокоение на някой притеснена душичка, аз получих известие и утре сутрин на сабалем, ще бягам до пощата, за подаръче.
имам и още за хвалене -получих си аз гобленче за 8-ми март и то доста голямо чаршафче, обаче познайте кой и е дизайнера МИЛЕНА СТИЛ- marulka-на срещата ти беше споменала нещо такова от рода представяте ли си мъжът ми да ми подари такава комплектовка и от твойте уста в акъла на мъжо, ама ще се шие - по принцип аз го харесвам много оригинала Велсватската воденица, важен е жеста и уважението.

моргана - аз съм за последния с детенце

# 440
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
моргана : На мен лично ми харесва най-много http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Beach-Girl-Side-Sand-Castle … #ebayphotohosting

kita99 : Гоблена ми е номер 148 в flori много ще съм благодарна ако можеш да ми помогнеш, че нищо не разбирам.  bouquet


Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 22:07 от Aetera

# 441
  • Мнения: 4 369
добър вечер на всички гобленарки!
МОРГАНА,аз съм за първия!
в момента аз съм захвърлила моя гоблен и подготвям няколко миниатюри за базара в Пазарджик и когато са готови и рамкирани ще показвам Laughing

# 442
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Аз съм за третия.

За съжаление има още 9 момичета, неполучили подаръчета, или непохвалили се  Sad. Дано скоро им пристигнат подаръчетата. Знам колко ги очакват.

# 443
# 444
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Та..... Това е поздрав за моята жертва
Тя е от Варна, ако се разпознае, ще и дам номера на пакета.
Ако не се разпознае обаче ...........
пак ще и дам номера на пакета Simple Smile
Съжалявам, че пак така се получи, пратката трябваше да е във Варна на 7.03
bowuu
утре ще проверя в пощата, ама в такъв случай да питам и за международен пакет  Laughing

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 610
Моргана, последния със детенцето и е на плажа притова Peace

# 446
  • Sofia
  • Мнения: 728
   Момичета, благодаря за поздравите за рождения ден на моя съпруг  newsm20. Показах му ги и той също благодари! bowuu
   Моргана, на мен ми харесва най-много първия, но и този с момиченцето е много симпатичен.
   Да се похваля, свърших контура на моя гоблен, но ще показвам утре, че вече стана късно!И отивам да   smile3524
   Лека нощ от мен!

# 447
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Александра, от как те получих за жертва, все тази песен ми е в главата. Дано Бг пощите се постараят да ми я изкарат от там, че на бръмбарите им е тясно. Писах ти на лични.
Aetera и на теб писах на лични, надявам се другите да нямат против Simple Smile
моргана, аз съм за последния.

# 448
  • Мнения: 65
Моргана - Аз съм за последния с детенце

 smile3521

# 449
  • Плевен
  • Мнения: 238
Веси радвам се че ти е харесало подаръчето имаше и картичка и мартеничка към него,но в бързането ги забравих  Crazy. Аз вече подхванах моя подарък,но мнооооого бавно става,много разпокъсани бодове и много цветове в малка площ,а и отдавна не бях шила 1:1 и ми е едно странно,но съм се захванала сериозно скоро ще покажа.

Общи условия

Активация на акаунт