Варненска Мартенска - ІІ

  • 15 519
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
  bouquet КАли за новата темичка
Честит ви празник, как да не е празник що за приказки?
mia_ata ако не намериш на чаталджа, това което търсиш, в цветния също има голям магазин - кинкалерия Simple Smile
Коко е сополив вече 5 дни, и крив и сърдит и всичко било негово  #Crazy

# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
На ъгъла на  Парижка Комуна и Владислав има магазин за прежда, след Бурлекса Peace
айде почна се зарята Whistling Лора пита кой тропа Joy

# 32
  • Мнения: 1 554
Мери ред,Теодор ми каза,че сте се срещнали Grinning роклето на 8 март bowuu

от няколко дни повтаряме азбуката с малкия,и сега идва при мен и ми вика АБЪКА Joy викам кво е това бе мамо,и големия Теодор ми вика азбуката иска да му казваш,бреййййй,един път излезе с него и вече много му разбира Joy

аребе,никой ли не иска да му пусна клипчето на лични,наКРАЯ ще го прасна тук,и ще ме обвинят в.... Whistling

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 19:57 от Морска

# 33
  • Мнения: 1 167
С много закъснение и от мен..


ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!!   bouquet  bouquet  bouquet
 

# 34
  • Мнения: 3 971
Ха добър вечер и честит ви празник. Hug
Ники продължава да кашля и е недоспал.Крииив цял ден.Още сутринта ни метна на черешата Crazy
Сега спим-заспа в 16ч и още спи.Ни заря ни нищо не усети.Явно го отпусна малко кашлицата и спи.
Последните 3 вечери кошмар.Сополи ,кашлици и от там се дави и повръща ooooh!
Снощи беше кошмар -милото душичката му спи и само се надига да се изкашля и повърне и се отпуска.Нито пижами ,нито чаршафи ми останаха Tired
Утре сме пак на лекар ,но смятам по обед да минем .Да са минали прясно заразените Tired
А утре трябваше да е на куклен театър в яслата.И като знам че не сме само ние болни от групата се чудя дали изобщо ще има деца.Освен постоянно ходещите болни.
Оплаках се лека вечер bowuu  bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 858
Честита баба Марта и честит 3-ти март! малко със закъснение но не ми беше до форума честно казано  Mr. Green
Аз вече съм с подготвителни контракции чат пат и болезнени та тези дни чистихме и местихме, сложихме кощарата подредих дрешките на бебка и така. Сега само ще чакаме  Mr. Green 
Честито на всички които са имали тези дни поводи за празнуване   bouquet
Лека нощ от нас, макар че моите не са никак леки  Crazy - повръщам от киселини като си легна, болят ме адски ребрата и ей такива луксове, но малко остана и няма да се оплаквам  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 149
Здравейте, момичета!
   На много голяма патерица да ви честитя националния ни празник.
   Но този път БТК скроиха много гнусен номер - нямахме нет 2 дена поред и преди това имаше една сутрин, че можах да честитя първи март. Оттогава ни звук ни картина от БТК-то. Който иска да си сменя доставчика да не го сменя точно с този, защото ще бере ядове и то много големи някой ден.
   

# 37
  • Мнения: 1 554
а добро утро Grinning

забравих да платя сметките февруари месец,,след малко ще нахраня дребния и тръгвам,че току виж ми спрели нета и тока ooooh!
и аз съм на БТК,10 мин да нямам нет ,и ела гледай к'во става,дигам ги на черешата Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 101
Добро утрооо!

Аз днеска съм свежарка щото спах до 7 часаааа  smile3533

Мисля на бебката да и давам днес йогурт на Хип за след 7-ми месец. До сега не съм и давала от него, но съм правила попара с чай и обезсолено сирене. Я кажете, пак ли трябва да го давам първо 1 л., на другия ден 2 и т.н. или след като съм давала вече млечен продукт, мога направо да и дам да си изяде бурканчето?

# 39
  • Мнения: 46
Добро утро  Hug

flower аз моя син след като го захраних след 4-я месец, от тогава на татък като му давам нещо си му го давам цялото, не го давам лъжичка по лъжичка. Аз знам че с по една лъжичка е само за захранване от там нататък си я храниш направо  Hug  С този объркан пост дано ме разбра  Blush

# 40
  • Мнения: 101
Добро утро  Hug

flower аз моя син след като го захраних след 4-я месец, от тогава на татък като му давам нещо си му го давам цялото, не го давам лъжичка по лъжичка. Аз знам че с по една лъжичка е само за захранване от там нататък си я храниш направо  Hug  С този объркан пост дано ме разбра  Blush

Разбрах те, благодаря Simple Smile То и аз в началото само вкарах първия зеленчук по лъжичка и първия плод, а после юруш на "кюфтетата" ама за йогурта се замислих  Thinking Ще дам днес цялото бурканче, щом нищо и няма от българското сирене, не вярвам и от това да и стане нещо   Laughing

# 41
  • Мнения: 8
 Добро утро и от мен.
Аз в началото стриктно спазвах това захранване. Всяко ново по лъжичка, две постепенно увеличавам. Ноо после взех по на бързо да ги въвеждам иначе на 2 години още щяхме да се захранваме. Joy

# 42
  • Мнения: 1 554
и аз бях от смелоте,няма какво да го бавя Crazy

но йогурт не съм давала Peace

# 43
  • Мнения: 39
Добро утро и от мен  Flutter
Честити празници и от мен на патерица   bouquet
Морска и аз като теб след малко ще хуквам да оправям сметките за февруари че все чакам последния момент и дето казваш току виж ми спрели нещо Whistling

# 44
  • Мнения: 317
всеки нов  продукт се дава лъжичка по лъжичка Peace
по-добре спазвайте това правило да ви е мирна главата. Flutter
с Ема съм нямала никакъв проблем със захранването и почнах по едно време на юруш и се обрина детето от един домат в едно пюре на Хип  Rolling Eyes в чудо се видях, а педиатъра искаше да й бие и Урбазон / не че му позволих/
А бе ужас си беше! Close

Общи условия

Активация на акаунт