Каква козметика ползвате за своите рожби?

  • 10 979
  • 259
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 334
Козметика в началото на Мустела и Себамед а сега на Бюбхен.Памперси в началото на Памперс а сега на Либеро  Peace

# 76
  • Мнения: 651
Бюбхен става ли за МАЛКИ БЕБЕШОЦИ(НОВОРОДЕНИ)?
ИЛИ ЗА ТЯХ НЕЩО ДРУГО?

http://www.buebchen.nn-bg.com/podsichane.html

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 19:01 от Деянова

# 77
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
И за двете деца минах през какви ли не козметики. Просто имат супер чувствителна и фина кожа и специално на тях не им понасят доста марки, така че незнам доколко бих била от полза с онова, което конкретно аз ползвах. В бебешкия период единственото, което не им изсушаваше кожата и единственото, от което не се изприщваха яко беше пречистената свинска мас. Може да звучи скандално за мнозина, но на практика това спаси кожата и на двете ми деца. Това за мазане. Иначе за къпане - за дъщеря ми ползвах Нивеа (тогава все още ставаше), за сина - Себамед. От двете марки определено Себамед е в пъти по-добрата. Опитвала съм и Мустела - ами само рекламата й е голяма, иначе не струва.

# 78
  • София
  • Мнения: 44 319
Бюбхен става ли за МАЛКИ БЕБЕШОЦИ(НОВОРОДЕНИ)?
ИЛИ ЗА ТЯХ НЕЩО ДРУГО?

http://www.buebchen.nn-bg.com/podsichane.html

за някои става, за други не....
т.е. направена е за новородени и малки деца, но не на всички понася, много деца се обриват от продуктите им и не им влиаят добре, но това важи за почти всички козметики - всеки понася определен продукт различно, обикновенно медицинските козметики, действат добре на повечето бебета, но пък са по-скъпи и гаранция пак няма, но поне са пречистени и риска детето да прояви алергия или дразнене към тях е по-малък. за това по-добре вземи тестерчета за начало от която и козметика да решиш, почти всички имат и пробвай, ако ти харесат - по-нататък вземи големи опаковки.

# 79
  • Мнения: 2 013
Когато Биси се роди,бяхме накупили бебешка козметика на Мустела,но не и понесе.Зачервяваше се от нея.Сменихме с Бюбхен-много добре и понася,нямаме проблеми.Много съм доволна от лосиончето за тяло с невен и лайка!За дупето ползвам СУДОКРЕМ-също съм много доволна от него,въобще не знаем какво е подсичане!  Peace
Памперси ползваме на Памперс (вече 3-ка),супер са,ароматизирани и с лосион,освен това са ластични и не се впиват.
Това е от мен   bouquet

# 80
  • Мнения: 55
За малката ползвам Бюбхем или Мустела и за дупето Судо крем вълшебен е!

# 81
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Бюбхен става ли за МАЛКИ БЕБЕШОЦИ(НОВОРОДЕНИ)?
ИЛИ ЗА ТЯХ НЕЩО ДРУГО?

http://www.buebchen.nn-bg.com/podsichane.html
става да за новородени ние сме с Bubchen и сме много доволни.

# 82
  • Мнения: 1 919
Шампоан на Чико "Без сълзи"
Мустела крем за студено време т.е  овлажняващ
памперси UP and GO на ЛИБЕРО
за дупето крем БОЧКО

# 83
  • Мнения: 790
Козметика - Себамед - Много съм доволна. За дупето имам и един правен също много хубав.
Памперси - Либеро, Памперс - отново доволна. Пробвала съм и много други марки (Еви, Кан, Хагис) и не съм имала проблеми досега с никоя марка, но само по няколко памперса и може да не е критерий.

# 84
  • Мнения: 6 114
първоначално с Nivea,по късно с Mustela,пробвах и бюбхен защото ни до подариха,но основно с Nivea

# 85
  • Мнения: 349
Козметика - Бюбхен. Памрерси на Памперс.

# 86
  • Мнения: 45
козметика - клоран /цялата серия/, но 1 месец ползвах млякото на себамед.

пеленки - първо ползвах памперс, но в момента сме на Хъджис и съм страшно доволна

# 87
  • Мнения: 494
Аз ползвам и козметика и памперси на хагис и съм доволна

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 565
Моята педиатърка ми каза ,че е хубава да използвам нивя  smile3522

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Бюбхен и съм много доволна  Peace.Памперси Либеро и Хъджис .

Общи условия

Активация на акаунт