За преносването

  • 1 711
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
Седем дни след термина се изчаква. Peace
Peaceи по преценка на лекаря ти

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Не е фатално, че още не иска да излезе. АЗ преносих с една седмица. Най-важното е да те гледа лекарят всеки ден, да се слушат тонове. Ако му имаш доверие, следвай съветите му. Той ще прецени, ако се наложи предизвикване на раждането.

# 17
  • Мнения: 276
Аз преносих с 10 дни.Предизвикаха ми раждане със система и родих точно за 1 час от първата контракиция.Водите ми бяха бистри.Което според акушерката значи че гинеколожката ми е объркала термина.

# 18
  • Мнения: 82
Както са ти писали момичетата - ходи се на запис на тонове всеки ден и гинекологът ти трябва да те следи. Нямаш ли контракции?
Аз преносих 8 дни и щяха да ме приемат на другия ден, но вечерта почнаха контракциите и постъпих сама. Родих на другия ден по спешност секцио.

# 19
  • Мнения: 1 372
Преносих със 7 дни. Имах насрочена дата за предизвикване на раждане, но на самия ден детето само реши да се ражда. Водите ми бяха бистри, което означава че явно не съм преносила.

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
И на мен като ми  мина датата,отидох на 6 тия ден в болницата.Дадоха ми едно хапче и на 40тата мин.ме хванаха болките.Всичко протече много бързо.
Успех и не се шашкай излишно Peace

# 21
  • Мнения: 1 650
Преносих 6 дни и ми предизвикаха, че ми намаляваха водите.

# 22
  • Мнения: 566
мем ме взеха в болницата на 14.02(термина ми беше на 13)и там ми казаха че ще изчакат 7 дни и ако не тръгне по естествен път ще индуцират раждането,минаха 5 дни и нищо,индукцията наближаваше и аз от шубе явно като се почнаха едни болки и  на 18.02 след 3 часа болки вече гушках и втората си дъщеря.Успех и не се притеснявай излишно.

# 23
  • Мнения: 1 354
Седмица след термина трябва да постъпиш в болница за предизвикване на раждането, а до тогава всеки ден е нужда да се правят записи на тоновете на бебето.


 Peaceнай добре за се консултираш с лекаря си,
Успех Peace

# 24
  • Мнения: 2 110
Мисля ,че чакат до 7  ден и после приемат в болница. През това време се ходи всеки ден да ти правят запис на тоновете. не се притеснявай за твое успокоение и двете си деца съм преносила точно с 10 дена.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Седмица след дата на термина те следят , тонове , плацента....Говори с лекар !Успех  Hug

# 26
  • Мнения: 3 929
Аз преносих 9 дни. След като мина терминът ми, ходих на преглед през ден да слушат тоновете на бебето. Казаха ми при най-малката промяна в състоянието ми да отида в болницата. Тъй като нямах никакви признаци за раждане - нито паднала тапа, нито разкритие, нито изтичане на води, нито контракции, докторът ме изпрати в болницата да ми следят състоянието. Родих на следващия ден.

# 27
  • Мнения: 39
vazmojno e da sa ti obarkali termina za6toto na men mi bqha kazali 4e na 28 noemvri trqbva da rodq nikita a az q rodih na 14 noemvri i vsi4ko be6e nared newsm30

# 28
  • Мнения: 132
мен ме водиха пренносване 11 дни. приеха ме на 10я ден,изчакахаме и на 11я ме включиха на индукция. според мен ми бяха объркали термина,но с някои лекари неможе да се спори.
леко раждане и спокойно

# 29
  • Мнения: 1 558
Със сина ми преносвах 8 дни.След термина всеки ден ходих на запис на тоновете в болницата и от тм определиха кога ще ме приемат Peace

Общи условия

Активация на акаунт