Как да премахна коремното поясче? HELP

  • 14 639
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Според мен само с коремни преси няма да стане.Аз го свалих с хранителен режим и кардио тренировка.Успех
Peace и много видове упражнения за различните групи коремни мускули. Пресите са само част от тях!

# 16
  • София
  • Мнения: 285
Май от това, което съм чела, най-важни са кардио тренировките, тъй като те способстват за премахване на сланинката и изгаряне на мазнини, а коремните преси, упражненията за корема като цяло, също - те пък са за оформяне на мускулите.
Peace

За мен най-ефикасен се оказа спининга. Преди да забременея ходех 3 пъти седмично , като гледах да ограничавам сладкото и тестеното. За няколко месеца изчистих паласките, висящите сланинки от ръцете (тези места са ми проблемни) и се стегнах като цяло.

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
пилатес  Peace

има пилатес точно за коремната област - правят се специални коремни преси с голямо натоварване на вътрешните мускули.
така си стегнах корема и страничните мускули - нямам паласки вече  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 97
"...За мен най-ефикасен се оказа спининга. Преди да забременея ходех 3 пъти седмично , като гледах да ограничавам сладкото и тестеното. За няколко месеца изчистих паласките, висящите сланинки от ръцете (тези места са ми проблемни) и се стегнах като цяло..." Elika, тук повечето не сме от "ш....та София" и нямаме тези възможности. А защо я наричам така, ако много те интересува мога да ти кажа на лична.

# 19
  • Мнения: 2 475
Прощавайте, ама спининг какво точно е? Thinking

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, аз тренирам доста сериозно, и въпреки това понякога и аз натрупвам мазнини около корема и в ръцете.

За да се свалят килограми наистина трябва кардио - тичане, аеробика, спининг (бързо въртене на колело) и тн поне за 30 мин по 2 пъти на седмица. След това идват коремните преси и упражненията за стягане. Възможно е коремът и паласките да изчезнат до 2 седмици, ако сте сериозни. Разбира се спрете ли със спорта, мазнините отново се натрупват, но това е нормално.

# 21
  • Мнения: 97
Доколкото разбрах проблемът на момичето не е цялостното отслабване, а само в определени зони. Може да греша, но от кардиото не се ли отслабва навсякъде? Мен ме е страх да правя кардио, освен 30 мин. обръч на ден, че нямам нужда от цялостно, иначе на места съвсем ще се стопя.

# 22
  • Мнения: 5 591
Запис.
Прощавайте, ама спининг какво точно е? Thinking

 Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 285
Спининг е бързо въртене на колело като едновременно се правят лицеви опори (на кормилото), упражния с гирички и др. На мен харесва защото е комбинация между кардио и упражнения за проблемните зони, 2 в 1 тъй да се каже Laughing.
За повече подробности: http://www.bb-team.org/articles/1139/

vessit, видях че си от Варна. Скоро разбрах, че във Варна няма спининг, което ме учуди, защото в Пловдив има (родом съм от там Wink), а обикновено там новостите навлизат по-бавно.
За другите градове нямам представа как стоят нещата...

# 24
  • Мнения: 97
То колкото и да е странно във Варна извън сезона няма и къде любителски да отидеш да поплуваш за удоволствие, ама това е друга тема и си е за спам.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Има басейни. Този, който е преди Морска Гара работи целогодишно...
Извинете за спама  Peace

# 26
  • Мнения: 1 352
пилатес  Peace

има пилатес точно за коремната област - правят се специални коремни преси с голямо натоварване на вътрешните мускули.
така си стегнах корема и страничните мускули - нямам паласки вече  Mr. Green

Аси, можеш ли да ми дадеш линк, откъдето да си сваля такива упражнения?

Аз съм много доволна от пилатис също. Правя упражненията за крака и дупе, които са 20 минути и комбинираните, също 20 минути. Старая се да ги правя всеки ден и резултат има и то видим. В комбинираните като че ли се набляга най-много на корема, но на мен ми трябват такива, които да наблягат на паласките.

# 27
  • Мнения: 48
Тичам, ходя на фитнес, диети и пак си седят паласките!
И аз се записвам, някой ако знае да казва...

# 28
  • Мнения: 1 352
Паласките с диети няма да се махнат! Само с упражнения за корема - редовни и упорити. Тези работи не стават с една две тренировки, трябва си постоянство.

# 29
  • Мнения: 171
Здравейте момичета, от доста време ви чета, но избягвам да пиша много...Сега искам да ви кажа за моя проблем..по принцип не съм толкова дебела, тежа 61 кг, което за мен смятам, че е нормално, тъй като съм висока 1.72см. Но проблема е в това, че имам доста голям корем, който се опитах да махна с какви ли не диети....и с какви ли не упражнения, но..ефекта е нулев. След 2месеца и половина съм на една сватба и искам до тогава, да съм посвалила малко корема и за това ви моля да ми помогнете и да ми кажете, по какъв начин и с какви точно упражнения, освен с коремни преси...да стане това..) smile3518
 
 

Общи условия

Активация на акаунт