Отговори
# 165
  • Мнения: 800
Делта, ей такива пълнени домати много 4есто правя  Sunglasses

Гери, добре-дошла   bouquet

времето е мартенско- в4ера слънце и жега, днес сняг  Confused


егати тъпите болни4ни изкарах, оби4ам като съм болна да се гллезя. а не д аме боли  Rolling Eyes
моми4ета, капките за о4и облек4иха адските болки, но пак си ме болят, с мъка 4ета  Cry  днес съм на преглед и изследвания ще правим тия дни....  иншалла кхейр  Praynig

# 166
  • Мнения: 927
Ей, Делтичка  Hug! Благодаря за вкусната закуска  Heart Eyes
Магде, големи душици твоите мъже  Laughing
Дин, гледам Дани скоро ще е рожденик  Grinning. Обмисляш ли партито вече?
Момичета да ви поискам съвет.. Зарибяват ме с едни спестовни застраховки към ING. Плаща се по около 50-60лв. на месец в продължение на години и имаш застраховка и спестявания. Все ми се струва малко рисковано особено при тази финансова криза  Thinking Някой има ли опит с такъв тип застраховки? Може и на ЛС да не товарим темата  Hug.
Вчера ходихме на едно прекрасно място до Търново - Ксилифор, да си наберем диви цветя. Пролетта идва и на всякъде са цъфнали минзухари и теменужки. Голяма красота! После и до дядо на село се разходихме даже  Grinning Накрая Тарик не искаше да си тръгва от там, та малко с рев се разделихме с дядо  Rolling Eyes.
Еееей, Катенце  Hug Hug. Оправяй се бързичко  Praynig. Не се напрягай на компютъра. Много прегръдки!  Heart Eyes

# 167
  • Мнения: 216
Доро утро Hug
Виждам,че макар и посърналото настроение на Баба Марта,вие звучите пролетно и весело-Ех значи,този март месец е много опърничав-дано утре му скимне да е слънчево Confused

Делта-да ти кажа,че и аз разгледах снимкие ти-много си лъчезарна и притежаваш
прекрасна усмивка Hug

Магде-страшни герои са твоите юнаци-миличките-представям си ги как влизат в спалнята с подноса с позагорели филии и кафе и малкия Яси как миловидно стиска зюмбюлчето Heart Eyes-моите още не са ми правили толкова добре организирана изненада Mr. Green

Дина -хубаво е че се събирате така весело и задружно-пък то времето бързо минава и твоят човек ще е край вас-5 дни са това,пък и сигурно стои по-дълго в къщи(за компенсация Wink)

Иман-колко хубава разходка-блазе ви-вие все на такива разходки ходите...ни хходим до вилата на нашите,но последния път имаше още сняг Confusedи Рабуба го опита даже Wink(в кой град си Иман-Търново ли newsm78)

Шиланке-то май не бива дачетеш-но поне ни информирай какво става с изследванията-Ншаалакхейр)

Деси-много ти е хубава Даянката и много умна изглежда Hug

Латейка-голям образ е този котакпет дни хърка,за да се намързелува и пак да спи Grinning

Либра-моя големия е фен на Гарфилд-казах му внимавай-да не си сипеш лазаня в сателитната чиния(нали Гарфилд си мисли,че сателита е за това-огромна чиния за лазаня hahaha)

Марси-много вкусен ви изглежда крема Heart Eyes-и с много настроение украсен-Най-сетне и при вас да стане топло-доживя значи-и вместо да празнуваш,ти пролетно почистване си подхванала Wink-обаче и аз съм забелязала,че като се стопли с голямо желание се трудя и хич не ми се заседява  bouquet

Вчера ,нали беше слъчево по предложение на  Ханан(една моя полу-роднина от Ливан Wink)се запътихме пеша към Илиенци-аз заради ходенето се навих,че зимата имам чувството,че се застоях-та вчера от толкоз ходене получих мускулна треска-но ми дойде добре-а Рабуба се сдоби с нови дрехи и обувки-обаче като се прибрахме и и мерих едно сукманче(рокличка),гащеризонче,панталоче с яке-не ги иска-слага ги в шкафа -там да стоят-като ги вадя вечерта да ги покажа на баща и пищи-не дава казва -Лааа-Бабуба-(неее-Рабуба)-значи не пипай нещата на Рабуба Laughing

Приятен ден
Гери,здравей Hug

# 168
  • София
  • Мнения: 18 229
Здравейте хубавелки,
Класирах се и аз.. GrinningВчера като първи ден от работната седмица бях затрупана с доста работа и не можах да се включа. Sad
Гледам сте се заговорили за 8-ми март и празнуването му.Нали предходният ден празнувахме със съседката-адашка и се легнах мнооооого късно, та затова на 8-ми се излюпих късничко.Близначките по четене имали за домашно да научат наизуст стихотворение за майката, съдържащо 3 куплета.Благосклонно бяха преотстъпили третия куплет на каката, така че всяка ми издекламира по един като поздрав.Сега не съм си вкъщи, ама довечера живот и здраве ще снимам и ще ви покажа подаръците им.Направо ме разплакаха...Нали си падаме все по разните изкуства, изнудили баба си от специализирана книжарница да им купи бои за стъкло/бая са скъпи между другото/ и във време, когато съм отсъствала са ми декорирали шише, чиния и купичка - всяка по едно..Не защото са моите гарджета, ама резултатите са впечатляващи.......Баба им после ги е пекла във фурната на слабо, за да изсуши боите.Трогнаха ме, честно..чак забравих, колко лоши са понякога Mr. Green
Гери,добре дошла!  bouquet
Делта,разгледах снимките ти, много си усмихната и излъчваща позитивност!Тя, последната и в постовете ти личи, така че не бях много учудена!  bouquetМомичета, само да ви кажа, че не съм качила снимки в албума просто защото нямам време напоследък.Иначе съм запозната с правилата и ще се поправя! Wink
Иман,завиждам ви за разходките.Търново и околностите му ми лежат на сърцето, а ресторантът "Щастливеца" с огромните порции - още повече! hahaha Joy
Латеа, мерси за поздравчетата! HugИскрено съжалявам, че петицията на Либра е претърпяла фиаско Mr. GreenЗамисълът беше страхотен! Joy
Кате,дано всичко е наред с очите ти. PraynigАз водя първенството по недоскив...Като бях малка, летяща чиния ме удари в окото ими скъса очния мускул.Правих ми операция в ИСУЛ и трябваше години наред да нося очила.Слабохарактерна и силно повлияна от подигравките на съученици ги махнах и през целия пубертет не ги носих въобще.И сега резултатът е... Cry
Сега бягам уж да се потрудя, а пък после пак ще се появя!Поздрави на всички ви!

# 169
  • Мнения: 569
 Добрутро хубавици!

  Тук продължава да се носи празнично настроение... Теди невероятно звучи изненадата от твоите красавици- защо не щракнеш тези стъклени красоти ако ти остане време да ги видим- много ще ми е интересно Praynig

  Иман и аз се размечтах за такива като вашите разходки... късметлии сте вие!
  Обмислям партито- да!Мисля пак да бъде на този частния плаж ,на който по принцип ходим и на който празнувахме миналата година- добре се получи - беше весело и за малки и за големи- слънце , вода,пясък , барбекю и т.н. Бях украсила с много балони, тази година ще добавя още някой детайли- мисля да взема едни факли, които се забиват в  пясъка и горят на газ...понеже рано се стъмнява, а така ще стане интересно..
  Ох само менюто ми е мъка , хем искам всичко аз да приготвя , хем няма да е по силите ми , че се очертава много хора да се съберем newsm78

  Като сме на тази тема да взема да сложа един лек обяд- в стила на Делтичка:

    
 Доматки с извара и препечени филийки с кьополу  chef

 Аз бягам да се приготвяме за зоологическата градина. Хубав ден на всички!
 

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 11:44 от Dina767

# 170
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добър дееееен Красавици Wink
Мнаго благодаря за милите думи-искам всички да ви гушна и да ви благодаря от сърце- Шиланчето, Иманчето, Саратед, Латейкича, Либричка, Динчето- ох дано се съм пропуснала някоя. Нека ми се обади ако съм истървала името и.
Иманче ако знаеш и аз как обичам Търновооо. Видя ли? едната ми снимка е от Търново пред хотела. Мъжът ми много го хареса. Аз го избрах по Интернет Simple Smile А за Щастливеца братчето ми и снахичката ми говорят със въодушевление Laughing Ще го преслушаме Peace
Шиланче,Душко тези доматки със яйчица ли ги пълниш? Би ли ми казала рецептата ако не те затруднява? Благодаря ти предварително Hug

# 171
  • Мнения: 2 804
Привет милички .
Днес бях на кормуване и м казаха , че не съм била зле , но трябва практика , а аз много време нямам за такава .
Освен това съм трябвало поне още 4-5 пъти да карам с тях, че да ми било по-сигурно взимането на книжката . Само дето никой не смята , че не е без пари ами са 30 еуро на час .
Както и да е на края на месеца ми е изпита или на 2 април , още не зная със сигурност и се надявам до тогава да съм на шест .
Дина , е пак не си била съвсем сама , за съжаление тук няма българки с които да изляза .
Повечето жени са само за работа тук , нямат деца и не са семейни и с такива като мен не им се занимава . Но и на мен не ми е до приятелство с хора от които даже и едно мерси няма да получи човек .
Здраве да е .
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички ви !  bouquet

# 172
  • Мнения: 216
Дани,упех с изпита и кураж най -вече,пък ти си силна-ще се справиш,аз навремето,преди много години(95)много зор видях с тази книжка-от инструктори и от баща ми-колко рев съм изревала докато ми се караше този мой баща Confused,от което аз хем се разконцентрирах,хем се и мобилизирах-е като ме скъсаха два пъти на градско,на третия път се смилиха над мен и ми я дадоха тая книжка-сигурно трябваше дасе сетя по-рано,че полицаят беше корумпиран,та трябваше да му се поналее нещо-и така да си го делнат с инструктора-колко прекрасно-но на мен ми беше все тая,че без книжка само край блоковете ме караше да се потя баща ми,а като я взех миряса Party-после като си вземеш книжката ще свикнеш и няма да ти прави впечатление Hug

Делта-получих ти лс-то- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesще ти отговоря после  bouquet
само за уточнение-аз имам три,а не две деца Hug-едно на почти 10,едно на 7 и едно на 1.8м

# 173
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте !
Делта - звучиш и изглеждаш невероятно ! Покланям се на ентусиазма и жаждата ти за живот ! Ако идвате към Търново и на мен да се обадите ....имам нужда да се докосна до такъв извор на младостта  , а и ендокриноложката ми каза да имам само положителни емоции - каква по - благотворна от теб ?!!  Heart Eyes  bouquet

Пазете си здравето и весел ден на всички ! Heart Eyes   Hug

# 174
  • Мнения: 800
Делта, набързо да ти пи6а за пълнените домати, 4е да не седч ппове4е от 5мин на комп  Wink

Първо и най-важно-4акай да станат по-евтини от 3лв/кг  Laughing  после издълбаваш  / аз не го изхвърлям, ами го  слагам в салата/, сипва6 капки зехтин/ може и пар4енце масло, слагаш малко намакано сиренце, поръсва6 обилно  с босилек, 4уква6 по едно яйце на домат, мята6 във фурната докато се изпе4е яйцето. аз за около 30мин ги пека, щото оби4ам препе4ено.
зависи от градусите и от вкуса.
Вкусно става, за летните горещти ве4ери може само с това да мине6 и таратор и салата към него, ако не им се яде на мъжете  Simple Smile

Деси, обещано ми е да ме водят на ресторант в Дамаск- "абу кемал" и "али баба"  Laughing

поздрави на вси34ки,  ставам 4е да не пресилвам о4ите

# 175
  • Мнения: 427
Здравейте момичета.Благодаря ви за милите думи,за съветите които ми дадохте,и за това че ме приехте така топло.Наистина ще ми бъде малко трудно в началото,но се надявам че бързо ще наваксам пропуснатото.Питахте дали мъжът ми е арабин?Не,но моя приятелка от 15години е омъжена за сириец.За сажаление много рядко се виждаме ,защото не живеят в България.Но сте прави че съм очарована от арабското,по принцип се интересувам от източната култура,интересна ми е.Бих искала да науча колкото може повече неща.Една от мечтите ми е,ако някога имам възможност,да си направя едно пътешествие до държави от изтока.Между другото,много слушам и такава музика,нищо че не разбирам думите.Слушам арабска,индийска,турска и сръбска музика.Имам малка колекция от индийски филми.Смятам,че мога да науча много от вас.Струва ми се,че сте харизматични личности,и приятелството ви е искренно.Нещо,което днес се среща все по-рядко.Още веднъж ви благодаря момичета.Надявам се че няма да ви разочаровам,и ще продължавам с интерес да се включвам във форума.Желая ви лека вечер.  bouquet Laughing

# 176
  • Мнения: 110
Добър ден, момичета!

Набързо влизам само да ви поздравя! Толкова съм изморена, че ако съм дакелче или друго късокрако кученце, ще си настъпя езика, но повечето от работата с новия персонал мина.   Има чудесни хора, има и такива, с които и за 500 евро на минута не бих работила, а има и привидно "страшилища", които после се оказват много сърдечни.

Магде, представям си ти твоите юначета! Как са се вълнували и подготвяли!    Grinning

Къде ли е Близначкова? Нейните мъници какво ли правят?

Шилан, с тези очи... какво става? да се лекуваш!   

Дина, рени, либра, пузееееее, олд, латея, делта, марси, алба, дуа, саратед!  Hug

Специално да поздравя новото момиче гери2001 и пожелавам много приятни мигове във форума!   

Как ли са амал и бебката?

# 177
  • Мнения: 3 804
гери а твоята приятелка в кой град в Сирия живее и имаш ли нейни координати-ако имаш можем и нея да я вклю4им в темата Grinning

катенцемила кой те е поканил на ресторант newsm78 Оба4е ако ще ходиш не се съгласявай на градските-тези извън града са много по хубави-ама където и да ходиш-а аз ша дойда Mr. Green

Който иска евтини домати да идва насам-днес продаваха 5 кг за 3,5$.

дани с теб сме Hug тук дано да по4ерпиш за книжка Praynig


Деси-много ти е хубава Даянката и много умна изглежда-дуа мерси,дано оба4е и съдържанието да е като формата  Joy Joy Joy Joy Joy

теди аз пък имах скоби,и от подобни съображение спрях да си нося-и в резултат зъбите ми  са криви-добре,4е на големите  не са като моите

рени и да не заминеш преди да се от4етеш,а и след това 4акаме приказки от 1001 нощ

магде виж как са се погрижили децата за теб Heart Eyes

 А аз днес и ма4 играх с дребната,това го заснех пред нас



# 178
  • Мнения: 800
Деси, кой може да ме кани  Laughing във всеки слу4ай не е родата  Laughing

ох, днес се по4увствах по-добре и ето резултата- претоварих се с 4истене и готвене, половин 4ас на компютъра и пак ме боли  Tired

# 179
  • Мнения: 3 804
Деси, кой може да ме кани  Laughing във всеки слу4ай не е родата  Laughing

ох, днес се по4увствах по-добре и ето резултата- претоварих се с 4истене и готвене, половин 4ас на компютъра и пак ме боли  Tired

ми знам ли Кате  Thinking,може свекито ти да се променило Mr. Green,като споменахме свеки-я и поръ4ай да ти изпрати една филипинка от тук-тя ще 4исти и готви,а ти ще си по4иваш Grinning

кристиденка отдавна те заси4ам да 4етеш-защо не се разпишеш,не сме толкова страшни Laughing

Общи условия

Активация на акаунт