Пролетни ОКТОМВРИйчета

  • 13 914
  • 311
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 518
коте , да си жива и здрава ! да са ти живи , здрави и мъжете в къщи и много да те глезят !
мачо , напрово ме утрепа с това колело  Laughing! за пръв път виждам без педали ! и наш Васил всеки ден кара една количка от тези дато се бутат с крачета и много се кефи , но е значително по-ниска .
дбс , аз сега обмислям кога да пусна Васето "на шарка"(ако той междувременно не ме изпревари) , чувала съм ,че по-тежко се кара от възрастни ! да се оправяш бързо !
дбс , колелото , дето съм харесала на Васето също май е драг - българско , много миниатюрно -до 4-5 годишна възраст . с 3 години гаранция , колкото изобщо може да се кара - устройва ме !
диди , леля зеля , направо настръхвам като чуя за такива инциденти . моля се Господ да пази децата , не всичко ни е по силите !
аир , миналото лято за пръв път качихме Васето на влак - 3 часа до Кюстендил . трудно е толкова време да го задържиш на едно място .показване на  животинки навън ,  разходки из вагоните  , заплахи , че леля контрольорка сваля долу всеки , който не си седи на седалката и т.н. (ама пък тая леля с нищо не помогна , само налиташе да го гуши и целува  Crossing Arms)

Васил не сме го мерили на височина , ама много тежи , трябва да е над 14кг.

пловдивчанки , кажете как е ели гу !не е писала отдавна .

ева_в , сядам на леглото , гушвам Васето (това мн. го успокоява ) и тогава сресвам , като избягвам заплетените от сокчета  и  бонбонии участъци , връзвам даже на 2 места косата  . търпи и не сваля ластиците или по-скоро не им обръща внимание .

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 08:24 от oska

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Хълцук Crazyдобро утро....аз едва гледам след снощното ни обикаляне ...издържах до 1ч. като видна стара баба и се прибрах а сержа продължи...сега спи проснат и нито диша нито мърда Mr. Green
КОТЕ ЧРД  bouquetЗло да те забрави..здраве и любов Heart Eyes
Ние коси не решим защото все късо го подстригвам Crazy
Ние имаме едни голям камион, една количка, която се бута с крака и едно колело от простите
Това е колелото но не се вижда цялото Crazy
Навън не ги изкарвам защото ще съм като Зелето галопираща Mr. Green а не ми се ще да ме гледат в свински тръс комшиите Mr. Green

# 257
  • Мнения: 5 178
Добър ден,
благодарско за поздравленията..
Относно старост-нерадост .. вчера в цялата дандания съм загубила чантата с док. от офиса и обувките на Михаил от яслата Blush ..
Сега ще ходя да ги търся по кварталните магазини  ooooh!

оска, с тез ниските колички "изядохме" 2 чифта обувки. Обръща си крачетата  и като се сюрне по асфалта.. аййдеее пръстите отвън
Ма4о,  от му тоус ли поръча колелото, колко е доставката

# 258
  • Мнения: X
Момичета, влизам набързо да ви отговоря и после отпрашвам към вилата, за да се потопя в празненството! Днес моята дъщеричка става на 6 години!!! Да ми е жива и здрава! Пийте по едно довечера за нейно здраве, че нямам време да ви пращам аз  Mr. Green!
  Кали, колелото няма помощни гуми! Точно там е идеята - да се научат от малки дечицата да пазят равновесие. Мартин е истинска фурия след 5 дни на него! Не слиза от колелото и дори вече се засилва и после си вдига крачетата и пази равновесие - страхотен е! Много се радвам, че се спрях на такова колело!
Поръчано е от май тойс - да! За нови потребители доставката е 5 евро - доставят ти поръчката до вратата! Но във форума постоянно момичетата правят общи поръчки, така че доставката става още по-ниска!
Това е, пожелавам ви много усмивки!
П.П. В utube напишете laufrad и излизат много клипчета на немски дечица как карат такива колелета  Peace!

# 259
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
Здравейте!
Честит празник!

Нашето пътуване се отлага... Рди е с бронхит , с темп от вчера....директно почнахме аб...
Така, ще си сел гледкаме в Търново, за жалост...

Весели празници на вас!   bouquet

# 260
  • Мнения: 192
Честит Рожден Ден на патерици на всички празнували! Ма4о, да ти  жива и здрава голямата щерка! Много, много да ви радва!
Рдавам се за бременелките, че всичко е ОК. Оска, браво!  Hug
Ели Гу е добре, Бебчето расте, но още не знаем дали ще е момиченце. Всички стискаме палци за сестричка на добрия бате Кико.  Heart Eyes
Али кара колело у нас - едно пластмасово - http://picasaweb.google.com/alina.mileva1/200903#5323808489466873234 . Малко е бебешко, но много го кара и се забавлява. Не й го вадя навън, защото като й омръзне ще ми е трудно да се прибера с двете деца, голяма количка и колело... Не съм заякнала чак до там!  Crazy Имаме и едно "истинско", обаче са загубили помощните колела, та тези дни мисля да проверя дали може да се купят такива колела.
АИР, бързо да оздравява Ради!  Praynig
Херка, голям е красавец Слави! Не мога да му се нагледам!!! пу-пу-пу
Коте, дано бързо намериш изгубените вещи!  Praynig

Днес тук вали и ме е яд, защото го дават дъжд през всички почивни дни, а така ми се искаше да се разходим.

На мен пък ми е малко гадно тази сутрин, защото с мъжът ми сме водни туристи и днес тръгва водния ни поход по Марица. За съжаление няма да се включим, защото Маги не може без мен.  Но пък кроим за догодина да сме на лице. То добре, че е такова мокро и дъждовно, та вече ми мина кривото.

Ние с Боян от 10 дни спазваме 90-дневната диета от форума. Аз не съм много стриктна, обаче съм свалила почти 3 кг. (това са вече килца поддържани от бременността ми с Али, имам още само 5 да свалям). Мъж ми не е свалил нищо и е много нещастен... Иначе от вчера започнах да ходя и на народни танци. Като за първи път вчера ни научиха да играем право хоро, двойно тракийско, Дунавско, Бяла роза и Македонско хоро. Аз повечето ги знаех, ама пак ми беше много интересно. Бая пот хвърлих и останах МНОГО доволна. Днес ще ходя пак!

Пожелавам ви хубави почивни дни!  Hug

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 12:30 от Sa

# 261
  • Мнения: 318
Момичета,почерпка и от мен по слyчай рожденият ми ден днес!Прибавям още една година и се yспокоявам,че човек е на толкова,на колкото се чyвства!Ето и почерпката:

Коте,Честит рожден ден и на теб!Пожелавам ти да посрещаш трyдностите с yсмивка!  bouquet

# 262
  • Мнения: 192
Ася, Честит Рожден Ден!!!   bouquet
Бъди здрава, много щастлива и винаги обрадена от хора, които обичаш и те обичат!!!


Тук най-накрая спря да вали и се приготвяме за разходка!  Peace Дано не завали пак докато се нагласим да излезем... Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 1 264
 Hug
Ние започнахме почивката с висока Т. Калоян е с гнойна ангина и АБ. Но има и пъпчици тук-таме. Утре сме на контролен преглед и ще видим какво ще излезе. Милото не може да се храни и да пие вода. Чудим се как да го залъжем да пийне поне нещо. Пие вода с лъжичка. Днес даже хапна малко.
Честит Рожден ден на Коте и Ася на патерици! Да сте живи и здрави и всички покрай вас! Много радост, по-малко грижи и повече усмивки!

# 264
  • Мнения: 1 207
Херка какво стана с онова хотелче.ще има ли място за всички Rolling Eyes.Ако не да търсим,че няма много време.

# 265
  • -
  • Мнения: 159
Честит имен ден на всички празнуващи днес!Живи и здрави и св.Георги да ги пази и закриля!!!

Ние сме добре,макар че отдавна не сме се включвали...растем,не слушаме,бяхме с бронхит и АБ Sad,ще пиша по-подробно тия дни.Хубав ден на всички Hug

# 266
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ГЕРГЬОВЧЕТА!!!МНОГОООО ЗДРАВЕ,РАДОСТ И ЩАСТИЕ!!!

# 267
  • Мнения: 1 264
Влизам да се похваля - Калоян е приет в детската градина (зад блока ни).  Laughing  newsm44

# 268
  • Мнения: 117
oska,ЧЕСТИТО!   bouquet  pregnant Много,много се радвам за теб и за новия човек! Да сте живи и здрави,да сте много щастливи и да си носите радост и много усмивки един на друг! Hug Hug Hug Как си? А,Васко?
Аз нямах нет и тъкмо си мислех,че вече ще ни забравите и хоп...имаме нет. Mr. Green Ние след поредния,но не последния кътен зъб и всичките придружаващи израстването му кошмари сме добре.Правим невероятни комбинации за гледането на Габи,защото яслата ни е в ремонт Close Не успяхме никъде да отидем през почивните дни,освен до селото на мъжа ми за един ден.Там никой не живее и няма условия,та за няколко часа колкото успяхме подишахме чист въздух.Надявам се събота и неделя да е хубаво времето и да се качим на Витоша... running
Не съм ви чела обстойно Embarassed...дано не пропускам нещо съществено... Blush

  love001

# 269
  • Мнения: 5 178
Слипи, да ти е честито и да провлачиш крак и наште да земат

Общи условия

Активация на акаунт