Пролетни ОКТОМВРИйчета

  • 13 857
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Аууу, мирише ми, че Херка мисли да прави Слави многоженец!!!  Mr. Green
Аааа не...таз мома с по-голямата зестра Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Много ще станем свекървите с такова желание  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аууу, мирише ми, че Херка мисли да прави Слави многоженец!!!  Mr. Green
Аааа не...таз мома с по-голямата зестра Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Много ще станем свекървите с такова желание  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ненаситни свекърви сме ние...до дупка Twisted Evil Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 207
И мен ме бройте сама.Моя не мога да го накарам и чудо да стане.

# 33
  • Мнения: 603
Аууу, мирише ми, че Херка мисли да прави Слави многоженец!!!  Mr. Green
Аааа не...таз мома с по-голямата зестра Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Много ще станем свекървите с такова желание  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ненаситни свекърви сме ние...до дупка Twisted Evil Mr. Green
Аууу, Свате, ами Канарите? Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 178
записвам са и аз у темъта ..
сега отивам да чета вълненията относно приема в градините..
после ще разказвам за 8-мо мартенското тържество в яслата..

# 35
  • Мнения: 194
Коте, във Варна записванията за градините не са ли от 1 април??? newsm78
Я кажи къде има повече инфо...

# 36
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Хоп и аз тука, за Еленския балкан ние не се класираме, гласувах си подобаващо че няма да додим Mr. Green, обаче който доди на лято на море си знае, звънка, дрънка и се виждаме Wink.

Митака се развива сравнително нормално за възраста си, не ще да отказва памперса, измислил си е някакъв негов си език, който понякога се припокрива с нашия, но на моменти не мога да му разбера речите, особенно като тръгне да говори по телефона, нищо не му се разбира, само едно бързо бръщолевене. Да се запишем и ние вече в редиците на болните, с бронхит е от сряда, ама май вче му минава, не се размина без антибиотик, таткото обаче много е ядосан, май е очаквал никога да не се разболява детето  Laughing.

Туй то от нас, поздрави на всички   bouquet

# 37
  • Мнения: 518
 Васил успя  да ме смае . влиза търчешката в групата и с поглед даже не ме удостоява . изобщо не плачел , но трети ден ми повтарят ,че бил много буен . знам си аз , не е дете , което ще остане незабелязано . където и да отидем , успява да впечатли всички и уличните котки даже го познават - много е шумен и емоционален . това в комбинация с буйната грива едва ли ще го направи любимец на възпитателките .
за отношението на българина към тези , които се отличават с нещо , пък било то и дълга коса на момченце , смятам поне калима ще ме разбере !
чета тука повечето се хвалите кое от кое хлапе било по-пакостливо ! е , аджеба , кажете кво ги правите таквиз ? аз  като гледам, може Васил да грабне палмата !

# 38
  • Мнения: 610
Здравейте и от нас.До сега държахме фонта,но от нощес и ние сме с температура,днес бяхме при дп.,но само леко зчервено гърло и ни даде само сиропче.Дано да я свалим бързо.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
  аз  като гледам, може Васил да грабне палмата !
Мечтай си Mr. Green Слави е Twisted Evil

# 40
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....за отношението на българина към тези , които се отличават с нещо , пък било то и дълга коса на момченце , смятам поне калима ще ме разбере !....

Оооо разбирам те, и даже май са го стресирали и не дава да го сресвам вече, а преди толкова леко и лесно беше, даже не усещаше, без да го скубя и дърпам, а там кой знае как го дърпат  Tired

# 41
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТОДОРОВЦИТЕ !!!от всичко най,най.... Grinning

хоп и аз да се запиша новата тема ,че все време не ми остава от болести и работа.И моята Ева беше с фарингит-4 дни температура,направо се изтормози детето,пихме АБ и сиропчета ,че тази кашлица пак ни е хванала здраво.Сега аз съм следващата болна у дома-ужас...

У нас още от четвъртък имам бекет за мама,аз сама подкукуросах детето ,че мама ще има празник и с тати ще купят букет и тя като почна да врънка тати-Ати купи букек мама Laughing,мама има пак/празник/ Laughing,и какво да се прави ходиха да купят букек.
А след малко тръгваме да празнуваме тодоров ден на една хижа Winkхайде до скоро ,че мойто дяволче се събуди...

# 42
  • Мнения: 639
Най накрая и аз да се запиша  Blush

# 43
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални, обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри, и строги, и слаби, и силни! Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!




                               

# 44
  • Варна
  • Мнения: 932
Писах се и аз на Елена , че много ми се ходи и се надявам да се класираме . Но не съм на 100% , все пак с работния ми мъж и двете диванета - нищо не е сигурно от днес за утре , пък какво остава за след 3 месеца .
Оска я не им се връзвай на хората . До в разнообразието се крие ключа за палатката  Joy  Joy  Joy Не може всички да са еднакви , някои сме си по-убави .
За пакостите - няма да се намествам в спора , щото мойто слуша чат-пат - ама аха съм се похвалила , и той ще ми разкаже играт с някоя дивотия .
А за ненаситните свекърви - аз нали съм за двама - да си стягате момите , да са шетливи , че да не ми тормозят момченцата . Ама и дет е рекла Херка - и за зестра от сега да се почва , че няма да се дадем току-така .

Общи условия

Активация на акаунт