Ясли № 19 в Пловдив

  • 6 134
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
*Devil*  А дали ще изнесат списък с децата който попълват незаетите места или трябва родителите да се усведомяват по телефон за това ?
Да ти кажа честно не си спомням да са изкарвали нов списък  newsm78 аз лично се усведомих по телефона ....

# 16
  • Мнения: 80
мами коя ясла е №19 в пловдив

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
До градинката на Каменица.

# 18
  • Мнения: 3 216
И какво значи " Разглеждаме молби от 2006 г" ? Децата за който са подадени молби тогава - сега са на по 3 годинки и вероятно вече търсят градина!


И как си представяш сега да си тьрсят градина ? Като градините приемат през септември. И вашите деца ще порастнат,не може да ви стьпят на врата и да ви кажат,сьбирайте си багажа- какво ще го правите това дете до септември?!
Не знам кога са родени децата ви,но от сега се подгответе какво ви чака,осигурете си врьзки,градини и т.н.

# 19
  • Мнения: 247
На мен пък директорката на въпросната ясла ми каза в края на март, че в момента са приели деца на молби от 200 до 250.

# 20
  • Мнения: 74
 Същата директорка на мен ми обясни ,че нямало да приемат деца до септември месец , защото така бил наредил кмета! Какво ли е казала на някой друг ?

# 21
  • Мнения: 1 477
И на мен ми направи впечатление,че откакто малкия е на ясла(вече 3 седмици)има много нови дечица.Явно не сме приети само тези от списъка,който изложиха март месец.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Същата директорка на мен ми обясни ,че нямало да приемат деца до септември месец , защото така бил наредил кмета! Какво ли е казала на някой друг ?
Има заповед на кмета, която стопира изписването на децата по новата наредба /изписват се по сроковете от старата/. За юни предполагам няма как да приеме нови деца, защото прие март /след изписването на част от децата/ и предстои голям ремонт - газифициране на яслата, като същата няма да работи за известно време. Логично е чак септември да приема нови деца.

# 23
  • Мнения: 3 216
Мда и ремонта ще е юли и август,не се знае дали и септември ще отворят.

# 24
  • Мнения: 229
Това се казва изненада! И аз се готвя за конкурс ... нова работа искам да започвам ... И кога ще ни съобщят официално за ремонта - в деня преди започването му?!! Дали е сигурно, че ще се състои този ремонт? Да знам, да започвам да търся жена, която да гледа малкия ... Аман!
А нови дечица има и в нашата група.

# 25
  • Мнения: 3 216
Божура ,в коя група сте?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Предполагам, че и те не са абсолютно сигурни за старта на ремонта - като дата.
За  пример ще ти дам ДГ "Детелина" - обявен ремонт за лятото, знаеше се от преди близо 10 месеца ... и хоп изведнъж ремонта е април месец  ooooh!
Нещата се решават някъде "от горе" и ръководствата на детските заведения нищо не могат да направят ...

# 27
  • Мнения: 9
И ние сме от края на март месец в тази ясла, а молба подадох някъде август 2007 година.
    Ние сме втора група и за сега съм с много добри впечатления от персонала, всички са изключително мили и любезни.

# 28
  • Мнения: 229
В първа група е моето детенце.

# 29
  • Мнения: 247
Странно......
според записаното тук http://www.plovdiv.bg/images/stories/11.04-Sboren.otchet/proekto … 9/prilojeniya.htm детската ясла не е включена в списъка с ремонтите.....

Общи условия

Активация на акаунт