***пиърсинг на езика***

  • 55 105
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
 I as mislq  da si sloja obeca na ezika,no tova 6te stane sled nqkolko meseca poneje togava pravq 18.Tova lqto 6tqh da si slagam poneje bqh za 1 mesec na moreto i na6te gi nqma6e misleh 4e taka e nai dobre te da sa dale4 ot men da ne mi dudnqt 4e mi se e podul ezika i t.n mislq 4e me razbirate,no kato se zamislq za bolkata i mn me e strah dali 6te izdurja.Ot mn vreme iskam da si sloja ne za6toto e moderno a prosto za6toto az iskam.Tursq si studio v koeto nqma da miri6e na lekarstva poneje ot pritesnenie sigorno 6te mi prilo6ee no nz kade ima takiva studiq?Iskam da popitam v procesa na postavqne na obecata izpitva li se nqkakva bolka i ako se izpitva dali se ponasq?O6te edin vupros kakva hrana trqbva da priema6 sled kato se probie6? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13 623
Мене точно болката ме кефеше Simple Smile В процеса на пробиване не се усеща нищо. Чак като те пусне упойката. Не трябва да се пие вино! Водка може. И предимно течна храна, но не много топла! След няколко дена- до седмица всичко минава.

# 17
a tazi bolka sled kato te pusne upoikata mn li e silna kakva e .. Grinning moje6 li da mi q opi6e6 kolkoto i sme6no da zvuni.kade si se probivala i kolko pari ti vzema

# 18
  • Мнения: 158
Не трябва да се яде и кисело мляко,защото в него имаше някакви бактреий,предизвикващи възпаление,люто също...а болката си е индивидуална,зависи според мен де от прага на търпимост...мен най-много ме тормозеше,че фъфлех,когато ми сложиха първата.С втората(с двете заедно ,де) не фъфлех изобщо.... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 13 623
a tazi bolka sled kato te pusne upoikata mn li e silna kakva e .. Grinning moje6 li da mi q opi6e6 kolkoto i sme6no da zvuni.kade si se probivala i kolko pari ti vzema
На Витошка в едно студио. До Уго се намира. Но беше преди повече от 5 години и не помня за парите...към 40лв да е било...болката не е нещо непоносимо. Търпи се.

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 17:53 от Jaquie

# 20
a tazi bolka sled kato te pusne upoikata mn li e silna kakva e .. Grinning moje6 li da mi q opi6e6 kolkoto i sme6no da zvuni.kade si se probivala i kolko pari ti vzema
На Витошка в едно студио. Но беше преди повече от 5 години и не помня за парите...към 40лв да е било...болката не е нещо непоносимо. Търпи се.
и аз там се пробих- в студио за татуировки на Витошка, предполагам че е същото място! Струваше 40 лева, но беше горе долу по това време през 2004г. Честно казано съм много доволна от този, който го проби, но за съжаление не си спомням името! 2 седмици по- късно пак ходих и той ми смени обицата с по- малка! Както вече казах преди това на мен дори езика не ми се поду, но все пак спазвах всичките правила за ядене и промивки!

# 21
Не трябва да се яде и кисело мляко,защото в него имаше някакви бактреий,предизвикващи възпаление,люто също...а болката си е индивидуална,зависи според мен де от прага на търпимост...мен най-много ме тормозеше,че фъфлех,когато ми сложиха първата.С втората(с двете заедно ,де) не фъфлех изобщо.... Simple Smile
Ти имаш 2 обици на езика? Аз никога даже не съм и виждала!

# 22
Аз съм виждала и е много готино за гледане.  Simple Smile

Имам от около три години обица на езка и абсолютно никакви проблеми нямам с нея. нито ми се удря някъде по зъбите, нищо не ми прави. Имах явно и късмет, че ме пробиха на място не прекялено близо до зъбите. Виждала съм обици почти на върха на езика.. Мисля, че те са по -опасни. В интерес на истината понякога съм доста небрежна с хигиената (  например пропускане на миене на зъби след алохиолни забавления с приятели ) но въпреки това ми няма нищо.
От две седмици имам нов пиерсинг на устната и се наложи да подновя строгата  хигиена, та си спомних кое и как :}

За болка- въобще не ме боля нито самото пробиване на езика, а след това единствено ме болеше ако се заинатех да ям нещо по- твърдо от картофено пюре. Но иначе не съм фъфлила.

# 23
хораааа някой ако може да ми помогне ще съм му благодарна baby_neutral,имам обеца на езика от сигурно 2 години ве4е,от 4 дена ме боли зверски и ми е вазпалена само от долната страна,подут език също,днес сутринта ми хрумна да си сложа дълга обица,и какво да видя,ствола на малката беше гноясал .... със Сандрин се жабуря ве4е 3ти ден.кво да правя????? Confused Cry Sad

# 24
  • Мнения: 1 394
И аз да се включа.Тия дни ще си слагам обичка...Ама ме е шубе бе хора.Дайте малко кураж,тези,които имат вече.Аз да кажа обаче,че имам алергия към всякакви метали с изключение на злато...подувам се.На ушите си ,ако сложа нещо друго освен злато-няма значение,даже и сребро,се подуват и започват да берат гной.Слагала съм и гривни и колието не от злато и ми излизат ситни пъпчици веднага,ако не ,то поне след 20-ина минути след допира.Има ли златни обеци и трябва ли да кажа това в студиото?...Страх ме е!....а ми се ще... Wink
И още нещо да питам.Тече ли ти кръв,като ти го пробият...Щото гледах клипчета-на никоя не и тече кръв от езика...И много ли боли след това...Е да всеки има различни възприятия едни казват,че много ги боли,други не...аз обикновено търпя на болка би следвало да е поносимо...все пак никой не е умрял,нали?...Ох,дайте малко кураж... Sad

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 14:09 от dodyniki

# 25
da ti kaja kolkoto pove4e go mislis tolkova pove4e ima veroqtnost da te boli  bowuu a si pomislih 2 dena mama mi dava zashtoto sam na 16 i trqbvashe da q pitam vse pak , tatko mi e protiv no s nego shte se opravq nqkak si ... ta v4era si probih obecata , namazaha me s neshto da mi iztrapne ezika za da ne me boli kato go probivat a i da ne se naranq slu4aino ako go drapna ili neshto podobno Rolling Eyes i hopprodup4iha mi go i dnes kato stanah ne me boli  newsm78 a se kazvat kolko se poduval i kolko bolqlo ami men ne me boli i ne se e podul oshte  Thinking dano ne se poduva i za napred i nemoje da ne faflish parvite dni pone az govorqsi oba4e nemoga taka svododno mnogo qsno 4e obecata ti pre4i  Peace haide uspeh na vsi4ki koito iskat da se dup4at  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз само да кажа, че има специализирани форуми за пиърсинг, където се дават повече и по- компетентни мнения.  Peace

# 27
  • Мнения: 62
и все пак не изключвам опасноста от инфекции newsm78

# 28
  • Мнения: 30
къде в пловдив ще ми препоръчате да си пробия езика и колко парички да си приготвя

# 29
  • Мнения: 0
Zdr, az imam obica na dolnata ustna i zabelqzah, 4e zapo4na da ru6i veneca mi i zapo4nah da se trevoja. Pointeresuvah se i razbrah, 4e e normlno i dori, moje da dovede do okapvane na zabite Sad Mojete li da mi kajete, kakvo moga da napravq, za da go predotvratq i kakav e nai - podhodq6tiq material za obica tam? Pls otg   

Общи условия

Активация на акаунт