***пиърсинг на езика***

  • 55 116
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
леле хора не знам какво ви става случайно попаднах на темата и се начетох на какви ли не филми. и се принудих да си направя регистрация в иначе този женски сайт!!!
1. увреждала емайла имам от две години играя си нонстоп като съм нервен я гриза по дълга е медицинска стомана и нямам никакви проблеми може да ти се разруши от още хиляда неща не е задължително да ви е виновна обицата!!! Зависи си ви от зъбките и от това как се грежите за тях
2.говорите ми за пластмасови обички чух няколко мнения че трябвало да се купи от студио на 101% съгласен! ако не се интересувате само от деонтологични  проблеми от некачествена пластмаса се хваща рак малко вероятно но факт (медицинска стомана!! не случайна е наречена медицинска)
3. За какви опасности ми говорите от инфекция ако спазваш правилата е малко вероятно и 90% организъм или всичко ще е нормално или ако почне да ви забира много отивате да ви я махне специалист НЕ ВИЕ!!! и да ви каже медикамент с който да преборите инфекцията!
не знам вие за каква болка говорите моята лично бе слагана без упойка изобщо не боли боли после но това е друга тема (препоръчвам да хапвате сладолед за да спа отока а не е трудно консумирането а и като ви замръзне езичето още повече не боли

п.с. ще помоля невежите да не изказват мнение и да не пълнят главите на хората с глупости (спокойно знам че темата е стара ама токувиш някой попадне на нея като мен... опазил господ) ...... Успех на всички дано нямате проблеми  Peace

# 46
  • Мнения: 1 091
Напълно съм съгласна с The Eraser Peace
Аз си сложих обеца на езика януари месец.
Сложиха ми с упойка ,защото ме беше много страх.
Препоръчаха ми като спадне езика да я сменя с по-къса.
Но пак да е от медицинска стомана.
Послушах съвета ,на този ,който ми сложи обицата.
Нямам никакви проблеми със зъбите...при положение ,че са чувствителни.
При мен нещата минаха много леко след слагането.
Казаха ми ,че няма да ям няколко дена ,че няма да говоря Shocked
Но се реших.
Ядох още на същата вечер ,след поставянето на обецата Heart Eyes
Говорих си нормално с разликата ,че на съскащите звуци леко фъфлих.
Не ме боля изобщо.Болеше леко докато ядях твърда храна.
Когато отидох да си сменя обецата ,момчето се учуди ,че изобщо не ме е боляло Whistling
Ядох твърда храна още от първия ден.
Най-важното е при слагането на обецата да не се пуши
и да не се употребява алкохол.
И още нещо...никой не разбра ,че съм си сложила обеца ,докато не казах аз.
Ако не бях казала ,сигурно никой нямаше да разбере Laughing Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 1
zdraweiite az sum na 13 maika mi ne mi davashe si slagam piarsing beshe tvurdo protiv no az si slojix nikakvi problemi nito uslojneniq nqmah daje ne se poduh Wink a do obicata v studioto kudeto se pravi ti davat obica ot titan spokoino infekcii nqma ! poznavam mnogo hora s obici i nikoi ne e imal infekciq .Do emaila neznam na moia my nqma nishto xD

# 48
  • Мнения: 131
Здравейте.Днес си пробих езика, въпреки, че наще не ми разрешават, но не ми пука нали си имам обичка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 335
Ехааа, година и нещо време ти е трябвало, ама си се продупчила накрая Laughing
Еми честита да ти е!

# 50
  • Мнения: 131
Ехааа, година и нещо време ти е трябвало, ама си се продупчила накрая Laughing
Еми честита да ти е!
Aде да попитам дали някой знае, исвен да промивам със сандрин нещо друго трябва ли да правя?

# 51
  • Мнения: 1 091
Ехааа, година и нещо време ти е трябвало, ама си се продупчила накрая Laughing
Еми честита да ти е!
Aде да попитам дали някой знае, исвен да промивам със сандрин нещо друго трябва ли да правя?
Първо да ти е честита....и второ ,няма нужда да правиш нещо друго.

# 52
  • Мнения: 131
Ехааа, година и нещо време ти е трябвало, ама си се продупчила накрая Laughing
Еми честита да ти е!
Aде да попитам дали някой знае, исвен да промивам със сандрин нещо друго трябва ли да правя?
Първо да ти е честита....и второ ,няма нужда да правиш нещо друго.

А горе-долу колко време да промивам със сандрина?  newsm78

# 53
  • Мнения: 1 091
Аз се пръсках по 2 пъти сутрин и вечер.

# 54
  • София
  • Мнения: 93
много ми е чудно за тези които са си я махнали,после дупката зараства ли?Аз имам обеца на носа,но го дупча вече втори път,дупката ми зараства за часове,но имам приятелки на които им останаха дупките и е бая грозничко като решиш да се отървеш от пиърсингите си.
А иначе аз не съм си дупчила езика,но операции две имам в устата,та чак и на костта,та едно боцване обезболено с лидокайн нищо не е.Важното е хигиената после и ако се подуе много без да спада,аз лично предполагам че или е алергична реакция към метала или просто организма не я иска тая обеца.Аз не съм алергична към нищо,обаче като си дупчих ушите и единствения метал които ми успоки беше златото,медицинските обеци ме докараха до такива инфекции и гнойни балони.Като си дупчих носа тоя проблем с метала го нямах.Но всичко минава бързо ако се наблюдаваш и не те е шубе.И аз съм против това да се дупчиме по пеките,щото е голяма мърлящина най малкото.

# 55
  • Мнения: 35 954
моля, пишете на кирилица в темата!
при следващо мнение на маймуница, ще я 'почистя' от всички мнения, които са в разрез с правилата на форума!

Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми. 

# 56
  • Мнения: 0
Аз съм на 17 и ми е голям мерак да си продупча езика  Heart Eyes ...Амм проблема ми е,че ме е страх от болката  Shocked ...Някои казват,че боляло други не...Има едно студио на Витошка там правят и татуси..казват,че мажат (пръскат) езика със нещо с което ти изтръпвал и не усещаш нищо!Ноо не знамм нищо...нека тезии със обици да кажат на какво оприличават болкатаа.... И плс дайте ми малко кураж!  Peace

# 57
  • Мнения: 1 091
Здравей ,аз съм с пиърсинг на езика от почти една година...
На мен също големият ми страх беше дали ще ме боли много докато ме дупчат.
Мога да чажа ,че преди да те продупчат те пръскат с лидокаин.
По време на пробиването усещаш една много слаба тъпа болка и то за секунди.
Изобщо не е страшно/аз по принцип от игли съм страхлива и ми става лошо/.
Честно казано изобщо не усетих кога сложи обицата.
Това ще го минеш ,после е сериозното изпитание за повечето.
След като се надуе езика.
Мен лично не ме боля и след това.
Само гадно ми беше сутрин като ставам ,докато езика е още много надут.
Може няколко дена да фъфлиш ,да не можеш да ядеш и да си само на супи и кисело мляко.
Спадането на езика е до 10-тия ден.
Мога да ти кажа за себе си как бях след слагането на обицата.
Мен лично не ме боля/боли когато храха мине през езика ти/.
Аз ядях нормално и всичко.
На някой звуци /съскащите на р ,с, ш/малко ги притъпявах ,но беше едва забележимо.
Много хора не знаеха даже ,че съм си сложила обица и бяха изненадани като им казах.
С яденето се свиква малко по-трудно.
След слагането на обицата аз дъвчех дъвка ,помага да не се хапеш ,докато ядеш.
Много е важно да държиш хигиена.
В твой плюс ще е ако не пиеш алкохол и пушиш цигари.
Купих си сандрин от студиото ,където ме дупчиха и се пръсках с него.
Ако имаш друг ивъпроси ще ти отговоря  Peace

# 58
  • Мнения: 1 424
Не боли.  Peace Имам обеца на езика вече 6 години и не съм имала досега някакви проблеми свързани с нея - е, веднъж глътнах едно топче и се наложи да си сменя обецата Laughing При пробиването на езика мен не са ме пръскали с нищо...процедурата е точно 3 минути...една седмица ми беше подут леко езика и малко фъфлях, иначе се храних спокойно и така...а, за промивки си използвах ракията на дядо...раната зарастна доста бързо Laughing Wink

# 59
  • Мнения: 1
Знам,че темата е много стара ( от 1 година ) ,но не издържах и реших да напиша коментар и аз ( първият ми  Sunglasses Mr. Green  )
Първо на госпожицата "Приятелчето да ви пробие " ,искренно се надявам това за Соня ,което си писала да не е иронично ,защото още преди 5-6 години  тя ме пробива и  бях останала изключително доволна ,както и всички мои познати ,които са ходили при нея .
Имаше и въпроси за брекетите - ще кажа ,че не е приятно . Случвало ми се е , да си  закачи обецата за  брекетите и като си дръпеш езика  .... абе болезнено си беше ,пък и става много метал в устата .  По - добре  е да се изчака  лечение  с брекетите да приключи . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт