Магазини Липненски

  • 166 634
  • 470
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3
 Към настоящите и бъдещи клиенти-преди да си купите нещо го прегледайте старателно,вече споменах,в Липненски се продава всичко-от скъсано до мръсно(а щом ви го продават такова,да знаете оправия няма,вече са провали да го поправят).Има много хубави неща,на много ниски цени,които си залужават ...

# 421
  • Мнения: 358
Значи във всяка покупка има риск, независимо от магазина.
Днес посетих Липненски в магазина в Борово. Има чорапогащници в черно и кафяво 20 дена за 70 ст., размер до 160 см е 3, а до 165 см - 4.
Чорапогащници 40-50 дена, включително фигурални, струват малко над два лева.
От останалите стоки ме впечатлиха
рокли/туники за лятото (от трико и тензухени материи) до 10 лв,
дантелени рокли с коланче (розово, бяло, екрю) за млади жени 10 лв,
потници с капси (дебела презрамка)- 5 лв,
детски хавлии (до 5 год. ) в жълто и светло синьо- 7 лв
бебешко боди 2 лв

Имаше много детски блузки с къс и дълъг ръкав за деца до 10 г., спортни обувки, чорапи, мокри кърпички, измиващи препарати.

# 422
  • Мнения: 3 740
Има ли такъв магазин в Русе,ако да,къде? Преди време чух за едни сенки за очи от тези магазини,че били много добри ,забравих как точно се казват..

# 423
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Сенките са уж на Wet'n'wild, но май отдавна не съм ги виждала. Бяха много евтини. Вкъщи имаме няколко, но не съм ги използвала, майка ми ги използва. Не знам дали в Русе имат магазин.

# 424
  • Мнения: 1 518
Да кажа и аз. В Липненски открих супер евтина тор (торопочвена смес) за цветя и разсад, и съм много доволна.
Пакет (плик) от 3 кг е само 0,30 лв.
В супермаркета същото количество струва около 2 лв. Е мерси.
Не ме притеснява произхода на тази тор Wink Пръст като всяка друга, даже обогатена с хумус (според описанието). Едва ли в другите магазини торопочвените смеси са нещо кой знае какво.

# 425
  • Мнения: 135
Най -редовно купувам мокри кърпи голям пакет за 0,80 лв. и съм супер доволна купих и джапанки за 3 лева на големия ми син .

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 1 216
ООООо, да, мокрите им кърпи редовно присъстват и в моята пазарска чанта.  Peace

# 427
  • Мнения: 3
не  ми  е  ясно  как  още  не  са  фалирали ,  а  и  сайта  им  е  едно  дръвце...

# 428
  • Мнения: 7
И аз съм много доволна,купувала съм рокли,обувки течен сапун,веро,детски дрешки-хубави са,качествени и на много ниски цени.А обслужването е на ниво-страшно мили и отзивчиви продавачки.

# 429
  • Мнения: 568
Сенките са уж на Wet'n'wild, но май отдавна не съм ги виждала. Бяха много евтини. Вкъщи имаме няколко, но не съм ги използвала, майка ми ги използва. Не знам дали в Русе имат магазин.
Мда, това "уж" е много важно и на място казано!  newsm10

# 430
  • Мнения: 17
Здравейте някой знае ли във Варна има ли и,ако има къде се намират тези магазини?

# 431
  • Мнения: 12
В Бургас има ли такъв магазин?И къде се намира?

# 432
  • у нас
  • Мнения: 5 731
В Бургас има ли такъв магазин?И къде се намира?

не, няма.

# 433
  • София
  • Мнения: 500
По последна информация къде са магазините им в Люлин? Whistling

# 434
  • Мнения: 50
Някой може ли да даде инфо,дали са заредили  есенно-зимната колекция?
Миналата седмица имаха анцузи(8 лв) и суичъри(15 лв ,ако не се лъжа).

Общи условия

Активация на акаунт