Магазини Липненски

  • 166 598
  • 470
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 500
Къде са им магазините в София?

# 436
  • Мнения: 12
В Бургас има ли такъв магазин?И къде се намира?

не, няма.


Благодаря    bouquet  Ако скоро отворят някой да пише тук и ние да знаем  Simple Smile

# 437
  • у нас
  • Мнения: 5 717

В Бургас има ли такъв магазин?И къде се намира?


не, няма.


Благодаря    bouquet  Ако скоро отворят някой да пише тук и ние да знаем  Simple Smile


едва ли. В източна Б-я няма такива магазини.

# 438
  • Мнения: 2 660
По последна информация къде са магазините им в Люлин? Whistling

До кооперативния пазар има един.

# 439
  • София
  • Мнения: 394
Някой скоро да е ходил до липненски? има ли дамски термо чарапи и каква е цената?

# 440
  • Мнения: 50
Аз преди около месец ходих и си купих страхотни чорапи.Топли и меки,за 0,60 лв

# 441
  • Мнения: 72
Момичета, вчера търсих магазина в Овча купел 2, няма го. Кои магазини съществуват към този момент? Thinking

# 442
  • Мнения: 14 635
Тази седмица видях на ''Мария-Луиза'' от лявата страна посока цум,ако идваш от Лъвов мост.Другият в края на женския пазар на тротоара зад трамвайната спирка посока Халите.Дано ме разбра не знам как се казава улицата.На същият тротоар има пощенска банка,няколко магазина един до друг.

# 443
  • Мнения: 72
Тази седмица видях на ''Мария-Луиза'' от лявата страна посока цум,ако идваш от Лъвов мост.Другият в края на женския пазар на тротоара зад трамвайната спирка посока Халите.Дано ме разбра не знам как се казава улицата.На същият тротоар има пощенска банка,няколко магазина един до друг.

Благодаря  Hug

# 444
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Имат магазин и в V-та поликлиника, от около 2 месеца ( или малко повече ) е.
Скоро си купих хубави хавлии. Имаше по 1 лв, 2,50 лв. и големи по 5 лв.

# 445
  • Мнения: 72
Тази пета поликлиника на този адрес ли е - София бул."Ген.Н.Столетов" 67А ?

# 446
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Тази пета поликлиника на този адрес ли е - София бул."Ген.Н.Столетов" 67А ?

Да.

# 447
  • Мнения: 47 995
Отворили са магазин на Коста Лулчев, близо до Плиска....но за съжаление работи до 18,30 и не мога да го посетя

# 448
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Отворили са магазин на Коста Лулчев, близо до Плиска....но за съжаление работи до 18,30 и не мога да го посетя

Скоро ще имат лятно работно време - до 19 ч.

# 449
  • Мнения: 47 995
Ми надявам се, а сутрин минавам към 8,20-8,30, момичетата отпред пушат
Вечер около 18,25-18,30 се прибирам- пак така...  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Сега, ясно ми е че такова е раб. време, момичетата не са  ми виновни,но за минути го изпускам, па то и не върви в 18,29 да вляза и да бързам за 60 секунди да разгледам и напазарувам. Другите им магазини обикновено са с по-дълго работно време и този доста ме учуди...

Общи условия

Активация на акаунт