За филма "Лили"

  • 2 229
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 346
Филмът беше хубав, но за жалост след това гледах пресконференцията по повод книгата й. Възхищавам й се на таланта, упоритостта, на това как изглежда на тези години, но не мога да разбера защо все мрънка и се чувства недооценена.  newsm78

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Я ме светнете, защо въобще мрънкаше на тази конференция.
Останах с впечатление, че и от филма нещо не е доволна  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 346
Ами едно от нещата , които я питаха беше дали зала "Олимпия" е била пълна- спорен въпрос , за който чух коренно различни мнения в диапазон от "пълна до пръсване по шевовете" до "имало е доста непродадени билети" . Тя не отговори директно , а каза нещо от сорта : Не мога да ви разбера (журналистите) какво значение има дали е била пълна залата или не, не е ли по-важно какво е пяла Лили Иванова и как го е изпяла ? Ами според някои хора явно е важно и това дали е пълна залата. В общи линии нейната гледна точка все е най- вярната  Laughing .

# 18
  • Мнения: 4 585
В Москва е била пълна залата.
Има си натраплива тема.
Според мен трябва да сме снизходителни и да й прощаваме.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Представянето на Лили Иванова в Москва е било невероятно!
Откъде го изважда този глас - не знам!
Пила е вода, яла мед и 3 часа е пяла, без да се повтори нито с една песен!
Връщали са я на бис, пляскали са й в продължение на 45 минути.
Изживяването е било страхотно!  Peace

# 20
  • Мнения: 6
Всички концерти на Лили са страхотни тя се раздава напълно само не знам защо е такова лошо отношението на българската публика към нея вместо да се гордеем и да я боготворим ние ........

# 21
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Бе ние си я харесваме, като певица, прекланяме се пред таланта й, и се гордеем с нея, това е така...  Peace

# 22
  • Мнения: 4 585
Обаче като заговори - Вижте ме аз каква съм голяма звезда, а сегашните какви звездици са.

Общи условия

Активация на акаунт