СЕДМИЧНА ТЕМА... 08.08 - 14.08

  • 3 169
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Таня много да се надрусаш на хорцето и мнооооого весело изкарване.

А пък за Ренци ъъъъ т.е. Коремци терминът й е към 23-24 някъде тоз месец. Така че очакваме включване и й стискаме палци  newsm10 newsm10 newsm10

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Таня, весело изкарване и от мен, а на младоженците мнооого щастие.На мен пък ми остават два дни до отпуската smile3508 и вече не издържам smile3514.В неделя заминавам на почивка в Котел за 5 дни, така че ако има някой от там ще ми е приятно да се видим Laughing.На всички пожелавам приятен уикенд и само положителни емоции. Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Таня, весела и незабравима сватба! На младоженците - много любов и щастие! И да ни покажеш после снимки, нали?
Пета, приятен отпуск! Много е хубаво в Котел! Да се заредиш с много положителни емоции!

# 18
  • Мнения: 1 612
Само добри новинки! Браво!
Таня, весело изкарване и от мен и много луюбов, късмет и всичко най, най на младоженците!
Пета хубавичко да си починеш. Имаш нужда ми се струва. И само за хубави неща да си мислиш.

# 19
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да Лили, наистина имам голяма нужда от почивкааааааа, че вече съм така #Crazy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 841
Я ми кажете какви изследвания се поемат ЗК при мъжете, че нещо моето Джипи се пъне да ми даде направление за микробиология на мъжото, не можела да го прати на гинеколог, "той нямал дупка....."   #Crazy newsm78

# 21
  • Русе
  • Мнения: 526
   Оф, аз пък да помрънкам малко Confused Този месец явно не съм овулирала Sad
Гледам си графиките на БТ - предния месец бях като по учебник, а преди него - пак нищо. Започвам да си мисля, че единият ми яйчник не работи Thinking
Възможна ли е такава диагноза?

# 22
  • Мнения: 3 154
Ми, Миленка, искай направление за уролог Wink

# 23
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ами, не разбирам Embarassed как така уролог? Thinking

# 24
  • Мнения: 3 154
Мимееее, това не е за теб, а за Милена.Е Laughing

# 25
  • Русе
  • Мнения: 526
    Grinning
    Тъкмо се разтревожих, че съм пропуснала нещо в часовете по биология Wink

# 26
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Миме и аз съм така имам месеци като едната ти графика и месеци като другата - не мога да схвана дали е от определен яйчник. Ама като гледам май левият ми овулира, ама същият ми прави и кистички от време на време....абе незнам.

# 27
 
Оф, аз пък да помрънкам малко Confused Този месец явно не съм овулирала Sad
Гледам си графиките на БТ - предния месец бях като по учебник, а преди него - пак нищо. Започвам да си мисля, че единият ми яйчник не работи Thinking
Възможна ли е такава диагноза?

Пък моите графики изглеждат като по учебник, обаче на УЗИ-то се оказа, че този месец не е имало ову  Sad и фоликула си стои неспукан Thinking

# 28
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ама че работа с тези овулации...
   Аз днес бях на гинеколог, той ми смени малко схемата на лекарствата и ми каза, че за последен месец ги пия, след което ще направя заслужена почивка. Даже няма да меря БТ!!! Simple Smile И аз си мисля, че имам нужда от такова нещо, защото вече съм на път да се побъркам - денят ми започва с термометъра, после 10-тина минути съзерцаване и размисли над кривата на БТ, секс по график, лекарства по схема  - ми то това си е голям тормоз! #2gunfire
   Даже се замислям да започна да уча още нещо - второ висше или езиков курс - за да нямам време да мисля кога ще дойде бебчо.  Ама как някои жени забременяват просто така - без да полагат специални усилия и да хабят нерви, а ние, дето толкова искаме... А може би ключът на загадката е точно в това "толкова искаме"...

# 29
  • Мнения: 7 716
Мимето, какво ти каза лекаря за графиката ти този месец?

Общи условия

Активация на акаунт