елегантно караоке заведение в софия

  • 7 644
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
фен съм голям на караокето, обаче нещо не мога да намеря къде да отида Shocked с търсачка из нета, взех че се навих за маската в студенстски - не беше лошо, но ми е прекалено носталгично и странно  Mr. Green

иска ми се да е някакво по-различно елегантно караоке, все едно пиано бар, но да е караоке Flutter четох за този 'глория', обаче в х-л близо до гарата нема да отида  Naughty може и да не е чак елегантно, но да не е като маската, по-изпипано и т.н. Wink

дано някой светне за инфо Hug

сякаш караокето не е на мода тук, доакто пиано-баровете се позадържаха newsm78

ако не намерим караокето, което търсим, мисля за пиано-бар синатра или камино  newsm78 ретро има нови реклами  newsm78 и тук, ако някой сподели мнение, ще е добре Hug

# 1
  • Мнения: 677
Всеки понеделник има караоке в пиано бара под НДК - Магнито. Наздраве.

# 2
  • Мнения: 3 268
Караоке бар Глориа палас също е готин.В хотел Глория Палас се намира,на бул.Христо Ботев.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
най-доброто за мен е 2 night piano fashion clib, ходим с колеги там и си изкарваме страхотно.

# 4
  • София
  • Мнения: 708
И в Библиотеката имаше караоке по едно време, съществува ли още?

# 5
  • Мнения: 738
Понеделник в Бедрум.

# 6
  • Мнения: 241
да направя едно Голямо подбутване на темата. Искам да си празнувам рожденния ден в караоке бар в София, но не знам къде.
В Библиотеката работи ли още (рд ми е в съботен ден)

# 7
  • Мнения: 1 531
аз колкото пъти съм ходила в библиотека, все не се получава ooooh! единствен купон там беше преди 100ина години примерно към 98 Crazy

аз междувременно ходих в маската, където е както го помним, студетско рок настроение Mr. Green а ходих и в inside на леге, където беше готино, саунд и обстановка са ок, но нямаше хич хора, примерно 5-10 освен нас Thinking ако ти е голяма компанията и сте си достатъчни Crazy

ако други имат ново инфо, ще се радвам да чуя Hug

# 8
# 9
  • Мнения: 1 531
поне аз много ще се радвам, ако поразкажете повече освен вечер и заведение, в смисъл има ли хора, каква е обстановката, става ли купон и т.н. Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
аз колкото пъти съм ходила в библиотека, все не се получава ooooh! единствен купон там беше преди 100ина години примерно към 98 Crazy

аз междувременно ходих в маската, където е както го помним, студетско рок настроение Mr. Green а ходих и в inside на леге, където беше готино, саунд и обстановка са ок, но нямаше хич хора, примерно 5-10 освен нас Thinking ако ти е голяма компанията и сте си достатъчни Crazy

ако други имат ново инфо, ще се радвам да чуя Hug


незная какво толкова му хареса на инсайд, ужасно е там, мръсно, лъжат с алкохола, а и музиката не става Sick

не е много по темата, но препоръчвам Бар на края на вселената

# 11
Като студентка редовно купонясвах в маската,но не всяка вечер е караоке Simple Smile

# 12
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Пиано караоке бар "Вчера" на "Раковски" веднага след "Дондуков" в посока пожарната. Правихме си коледно парти там и беше много приятна и разпускаща атмосфера - щом и аз грабнах микрофона, след като ама въобще не мога да пея .... Ние бяхме заели две сепарета, иначе имаше и други купонджии (заведението не е много голямо, но пък е доста уютно) и стана голям купон до сутринта.
(Намерих му и сайта: http://www.pianobar-vchera.com)

# 13
  • Мнения: 0
в четвъртъците има и в soho,  тодор александров 31, отделно има и в sin city, в ориент 33 има също.
има на много места, въпроса е, че ги няма в програмта...
колкото до библиотека, не съм много съгласен, че само към 98ма е било яко, Wink
аз работех там, в караокето, доста след тожа, и много пъти от този форум са си организирали събирания и беше много яко! Wink

# 14
  • Viena
  • Мнения: 3 559
най-доброто за мен е 2 night piano fashion clib, ходим с колеги там и си изкарваме страхотно.
и аз съм фенка

Общи условия

Активация на акаунт