Детенце без настроение и апетит

  • 3 083
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Извинявай, не знаех, че съществуват такива.  Peace
....
ПП Нежелани лекарствени реакции

Няма нищо.  Peace
Благодаря за нежеланите лекарствени реакции, аз ги четох, нищо че се отнасят за хапчетата (моят син пи сироп), но за този сироп не можах да намеря инфо.
Нищо, надявам се утре лекарката да ни помогне.

# 16
  • София
  • Мнения: 114
Да и ние бяхме на същия АБ. Действа и следващите 10 дни след приема. Детето ми беше с гнойна ангина, но преди това изкара множество вируси след прекарана  варицелата през януари. Повече от три дни здрав не го бях виждала.
 А страничните действия на всички АБ звучат кошмарно. Confused
Ето тук има инфо за сиропа:http://www.bda.bg/bdias/drugs2_list2.html

# 17
  • Мнения: 994
Моят син след тежко боледуване и дълъг прием на антибиотици беше така. По съвет на педиатърката давах лактофлор таблетки, които да подобрят бактериалната среда в червата му (благодарение на антибиотиците всичко се беше изчистило). За около 3-4 дена се оправи и започна да се храни нормално. При него също имаше момент на уплаха, а си беше и мъничък - около годинка.
Надявам се детенецето ти скоро да се оправи.

# 18
  • Мнения: 352
Днес бяхме на лекар и се оказа, че има афти в устата, които даже вече са взели да му минават.... Каква майка съм само, а?  Confused ...да не разбера такова нещо няколко дена...  Confused

# 19
  • Мнения: 1 447
Днес бяхме на лекар и се оказа, че има афти в устата, които даже вече са взели да му минават.... Каква майка съм само, а?  Confused ...да не разбера такова нещо няколко дена...  Confused

Е на всеки може да се случи да не ги забележи.Важното е,че вече минават и не се оказа нещо по-сериозно. Hug

# 20
  • Мнения: 994
Надявам се, че са предписали нещо за лекуване и детенцето скоро ще се оправи. И аз едва ли бих гледала в устата.

# 21
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Първия и втория път след две седмици пак същия ли пиеше?

# 22
  • Мнения: 352
Първия и втория път след две седмици пак същия ли пиеше?

Не, първият АБ беше Клацид и с него нямахме никакви проблеми. Вторият беше Сумамед.

Общи условия

Активация на акаунт