Възпитанието

  • 2 558
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Отговорни са и двамата родители , както и учителите,
и кръга на семейството и близките.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всички са отговорни, но най-много родителите и семейството.
А теб кой те възпита да отделяш майката и бащата?

# 17
  • Мнения: 1 817
Майката и бащата са едно цяло.
За възпитанието е най-важно семейната среда, отношенията в дома, обстановката, личния приер. Естествено майката и бащата ЗАЕДНО трябва да участват във възпитанието и взаимно да се допълват. Важно е родителите да разбират децата си и да "гледат" с техните очи, за да могат да реагират и да помагат качествено  Wink
На училището аз лично вече НЕ разчитам за възпитание. За съжаление.
Не съм гласувала-няма го моят отговор -родителите.

# 18
  • Мнения: 1 312
Майката и бащата са едно цяло.
За възпитанието е най-важно семейната среда, отношенията в дома, обстановката, личния приер. Естествено майката и бащата ЗАЕДНО трябва да участват във възпитанието и взаимно да се допълват. Важно е родителите да разбират децата си и да "гледат" с техните очи, за да могат да реагират и да помагат качествено  Wink
На училището аз лично вече НЕ разчитам за възпитание. За съжаление.
Не съм гласувала-няма го моят отговор -родителите.

Peace Peace Peace

# 19
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Естествено - родителите. На второ място остават роднини, учители, приятели, съученици и ... средствата за масова информация.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
всички ние се грижим за възпитанието на децата

# 21
  • Мнения: 78
Ехо, къде си Бети? Оправи си анкетата, че да можем да гласуваме с повече възможности. Може авторката на темата да е самотна майка и затова да е разделила родителите.  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 353
  Родителите се развеждат помежду си, а не с децата си, би трябвало да са отговорни така или иначе. Говорим как БИ трябвало да е.

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами за възпитанието на детето на първо място се грижат родителите. След това всички, които са около него.
Не гласувах. Не можах да си избера опция.

# 24
  • Мнения: 1 217
Аз че съм изкукуригАла,изкукуригАла съм,но ако групите в училище,особено в занималнАта са още по 27 деца,не разчитайте много на учителите,от опит ви съветвам Mr. Green До късни доби после чувах грохот в главата си,гаче някой ми говори Crazy
На семейството комай се пада тази тежка задача,макар,че и други фактори,като училище и общество оказват влияние.

# 25
  • Мнения: 13 512
Родителите на първо място. Бащата дава пример за подражание на момчетата, така че и неговата роля не е по-маловажна от тази на майката .

# 26
  • Мнения: 106
  Защо майката и бащата са различни опции?
и аз с присъединявам към този въпрос. нима майката и бащата не са едно цяло в семейството?
и изобщо нещо ми се губи смисъла на анкетата. а нима учителят не е продължение /понякога по-доброто/ на възпитанието от родителите. зададени така в анкетата 3-те опции са взаимизключващи се. а те са просто взаимодопълващи се

# 27
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
И според мен на първо место са родителите

# 28
  • София
  • Мнения: 1 861
newsm78 А къде забравихте обществото? Нашият български вариант кара децата да бъдат някакви фолкгърли, мутри, азисовци.... За съжаление! този модел се натрапва от медии и управляващи.... Защо ли??? smile3560 Май им трябват лесноуправляващи се биологични единици!!! Animal Cow

Абе обществото... Ценностната система я изграждаме основно ние - родителите! И на кой каво му трябва не знам, ама от моите деца мутри и азисовци няма да излязат, вЕрвай ми, а фоллкгърли пък съвсем - то 'щото нямам момичета! Grinning Grinning

# 29
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Обществото може да има някаква роля,но родителите изграждат ценностната система на децата.

Общи условия

Активация на акаунт