Мъжките гърди

  • 8 314
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 029
Кьосе се пише, 100%. И проверката на правопис е съгласна.

# 31
  • Мнения: 606
Кьосе кълве кюспе.
Между другото, излишните козини са ми гаднички.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Вчера докато бях на автомивката видях, един чичка с огромен златен ланец,
доволно лежащ на обилното му  гръдно окосмение. Чудя, се като се беше разгърдил така
кое, държеше да покаже повече, ланеца или космите, а може би и двете Confused
Как да не го цункаш Crazy

# 33
  • Мнения: 606
Да!
Хубаво нещо са автомивките.

# 34
  • Мнения: 17 546
Имам колега който е просто като горила! ooooh! Като облече риза и от пазвата му се подава обилна козина. Има и по гърба, пак толкова. Брадата по лицето му започва от под очите.
И много се гордее с козината си...  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 6 029
Балу, да не работиш в Зи Рок? Laughing

# 36
  • Мнения: 2 196
Сега се сетих за един младеж,лятото на плажа успяхме да му се възхитим. Кинта и двайсет, хилавичък, оскубан. Миличкият,  на оскубано бройлерче приличаше. И той имаше голям ланец, едва го влачеше завалията.

# 37
  • Мнения: 581
 Предпочитам по-оскъдно окосмяване и космите да са тънки и къси, че да не ми се заклещват между зъбите.

# 38
  • Мнения: 17 546
Балу, да не работиш в Зи Рок? Laughing
Не, но точно така изглежда.  Laughing Само дето косата не му е дълга.

# 39
  • Мнения: 14 654
Ужасни терзания имаш, признавам. Не мога да гласувам в анкетата, защото ако въпросните гърди са на мъжа, когото харесвам, значи ги харесвам и с, и без косми  Tired Същото се отнася и за всички други косми по човешкото тяло, в случай че ще пускаш още теми.

# 40
  • Мнения: 0
Относно мъжкото окосмяване имаше една статия, в която се сравняваха Хю Джакмън и Даниъл Крейг Simple Smile. Представители на двете "породи". Лично аз съм нормално...

# 41
  • Мнения: 4 668
Винаги съм харесвала мъже , които нямат косми по себе си .
Докато един прекрасен ден краката ми не се подсякоха от един синеок мъж ... страхотен просто  Heart Eyes
Беше с дрехи винаги , когато го виждах ... когато се озовахме в леглото се оказа , че е доста космат .
Ама ми беше все тая , даже много ми хареса .
Така че ... не знам как да отговоря . Хем харесвам , хем не .. Rolling Eyes Чувствам се объркана .

# 42
  • Мнения: 17 546
Относно мъжкото окосмяване имаше една статия, в която се сравняваха Хю Джакмън и Даниъл Крейг Simple Smile. Представители на двете "породи".
Хю Джакман и Даниел Крейг не са двете крайности! Ей това е крайността, която е срещу Крейг! Mr. Green Колегата ми, човече, е такъв. Вероятно целия е такъв... Wink

# 43
# 44
  • Мнения: 2 448
Хю Джакман е страхотен и бих го харесала и с повече косми по гърдите, но уточнявам по гърдите, нали за това е темата. Балу, какви са тия страхотии които показваш?!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт