Мъжките гърди

  • 8 353
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Балу, какви са тия страхотии които показваш?!  Mr. Green
Ми, какво да правя като е такъв човека! Наистина е такъв бе хора и много се гордее!
И на сина ми един съученик (щото ги водим на море вече трета година, та имам преки наблюдения) е с такива крачка. Нататък вероятно целия ще стане такъв. И той много се фръцка и все си приглажда с гордост черната, лъскава козина по краката.

ПП. Колегата ми обожава да ходи на плаж и ни е разказвал как е всявал смут по плажовете, събличайки се на времето, когато е бил по млад и всичката му козина е била черна като на този на картинката.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 19:05 от Балу

# 46
  • Мнения: 10 769
Ми то май по-добре да се гордеят, отколкото да се комплексират. Не ми се мисли колко време, пари и болка трябват, за да се премахне тази козина.

# 47
  • Мнения: 27 524
Моят като е космат като маймуна да го изхвърлям ли?

Не, дай го на Блонди.

 Joy Joy hahaha hahaha

Лъжеш, Блонди, не ти вярвам! Twisted Evil

Не, лъжа, бре, наистина  Simple Smile Е, Буги Барабата ще ми дойде малко повече, но нещо малко по-умерено - бива  Flutter

# 48
  • Мнения: 12
Ужасни терзания имаш, признавам. Не мога да гласувам в анкетата, защото ако въпросните гърди са на мъжа, когото харесвам, значи ги харесвам и с, и без косми  Tired Същото се отнася и за всички други косми по човешкото тяло, в случай че ще пускаш още теми.

Момичета, не ме разбирайте погрешно... не че имам нещо против мъжките косми (в крайна сметка са си негови, не мои), просто исках да посъбера малко информация за това какво е преобладаващото мнение, защото все пак виждаме вече как голите охлюви налагат разбирането за мъжки сексапил. Това е. Simple Smile

П.П. Благодаря за гласовете! Продължавайте да гласувате   Hug

# 49
  • Мнения: 2 407
Ако са много Sick,иначе не е лошо,все пак нещо мъжко да има в тях.

# 50
  • Мнения: 1 212
Мъжките гърди не са обект на внимание от моя страна .
Виж, пилешките държа да са надлежно оскубани.  Naughty

# 51
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
НЕ харесвам обезкосмени гърди. С косми или без, все ми е тая, но ми е отвратително да видя наболи 3мм мъжки косми  Sick

# 52
  • Мнения: 1 159
Всичко е приемливо в определени граници, стига тези гърди, да не са по-големи от моите.
И аз имам такива наблюдения,май май на милото гърдичките са взели да надминават по големина моите!Ако и на косми го докарам...

# 53
  • Мнения: 2 386
Хм, аз съм кьосе и всичко що мърда е космато за мен. Нямам против.

# 54
  • Мнения: 940
Гласувах. С малко косми е добре, не обичам много косми...Ама и без е супер секси. Май се раздвоих.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 176
Нямам против ако космите са малко.
Нямам и против ако космите наистина са много малко.

# 56
  • София
  • Мнения: 8 348
и аз нямам нищо против космите в умерени количества и на подобаващи места
и без хич бива, само с много си е гадничко

обаче обръснати и наболи направо не понасям

# 57
  • Мнения: 3 219
Не обичам косми, особено ако са много, гъсти и черни Sick

# 58
  • Мнения: 81
Повече харесвам без косми.
Гергоооо Cry

# 59
  • Мнения: 2 448
Балу, какви са тия страхотии които показваш?!  Mr. Green
Ми, какво да правя като е такъв човека! Наистина е такъв бе хора и много се гордее!


Как няма да се гордее, виж какъв фен става от него.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт