СЕДМОКЛАСНИЦИ - олимпиади, състезания и други изпитания

  • 24 533
  • 362
  •   1
Отговори
# 315
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Уф... точно предваканционно от вчера малкия е със скарлатина  Cry Много тъпо! Много! Дано я преодолее бързо и леко!  Praynig

 
 

И тук да се направя на знаеща - нали знаеш че всичките е добре да си направите гърлен секрет и да пиете антибиотици , ако се наложи щом е скарлатина.  Една година в детската 2-3 деца се натръшкаха, а още толкова пиха антибиотици вкл ние, та дори цялото семейство, макар че не стигна до скарлатина.

# 316
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Кой търсеше - националния тест по български - самият тест.

Гледам във весничето Рики - кандидат гимнаст са публикували тест - втора част, но не мога да разбера дали е от първия тест или от втория. Кажете ако трябва, май имаме и предишния брой да издиря сканирам и изпратя.

# 317
  • Мнения: 2 829
по повод ранното оформяне--еми
така казаха госпожите на родителската среща
по план-взимат материала,класните са насрочени
и оформят оценки и започват само тестове за подготовката за изпита

госпожата им по бел им дава тестове да правят  от това вестниче
били хубави тестовете  Thinking

# 318
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вестничето е много хубаво, но моя не го иска.

# 319
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Пак да дам задача  Joy Joy Joy
http://mon.bg/opencms/export/sites/mon/left_menu/7klas/zapoved_p … okumenti-2009.pdf

Ето тук попаднах на заповед на моя приятел (вие знаете кой) , кадето пише, образците на документите по приемане на ученици за следващата година (е не пише че става дума например за осмокласниците и седмокласниците ама подробности искам я  Joy ) Но явно някъде има вече образец. Като майки хакерки   Joy Joy Joy , ако видите нещо свирнете насам. Щот  newsm78 ме е страх да не вземат да го качат и после да го махнат.

А снощи в сайта на РИО в частта до директорите - вижте има една заповед, където спешно се правят формуляри за завършване на основно образование - май все пак ще имат децата и тази година основно.  newsm78


ПП намерих http://mon.bg/opencms/export/sites/mon/left_menu/7klas/zapoved_p … ti-2009-pril2.doc но нещо не го отварям

# 320
  • Мнения: X
Опитай пак. Аз го отворих....

# 321
  • София
  • Мнения: 5 572
Ей, Дороти, направо си страхотна! Браво за линка, браво!  smile3501

Донесена от вихъра, благодаря ти за пожеланието!  Hug Всъщност аз малко се съмнявам дали е скарлатина или просто стрептококова ангина, защото детенцето няма обрив, само гърлото му изглежда по-странно...

Не знаех, че и ние трябва да се изследваме и да пием антибиотици сега...  ooooh! (Извинете това е офф топик).

# 322
  • Мнения: 2 829
основно ,без матури? newsm78

Да не измислят сега матури в последният момент

нали матурите са от сл.година?

# 323
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
french MЪНКИ еее няма да измислят - не говори такива неща - това е за следващата година матурите, но без кандидатстване т.е приемни изпити

# 324
  • Мнения: 2 829
Да,,,прочетох   и аз за тази промяна,,
обаче ..пак да питам--да не съм пропуснала нещо ooooh!

# 325
  • Мнения: 258
Дороти, прочетох за Заповедта на РИО. Не е ясна- за 7 или 8 клас? newsm78
Би трябвало да не се отнася за тази годишните 7-мокласници- новият закон още не е приет. Просто сигурно правят регистъра и всички 8-мокласници ще влязат в него тази година, а другата- седмокласниците....
Това е логиката, но в МОН често логика няма!? Rolling Eyes
 Ако някой има повече информация- нека ни светне! smile3539

# 326
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
... Да не измислят сега матури в последният момент ...
 

Пу, пу, пу.... Ей, тогава ще я закъсаме...  ooooh!

# 327
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дороти, прочетох за Заповедта на РИО. Не е ясна- за 7 или 8 клас? newsm78
Би трябвало да не се отнася за тази годишните 7-мокласници- новият закон още не е приет. Просто сигурно правят регистъра и всички 8-мокласници ще влязат в него тази година, а другата- седмокласниците....
Това е логиката, но в МОН често логика няма!? Rolling Eyes
 Ако някой има повече информация- нека ни светне! smile3539

Ориентирах се от това, че става дума за промяна на формуляра   newsm78 , а и осми клас сега взимат дипломи за завършено основно образование.

# 328
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Хрумна ми нещо. Laughing Заявленията за кандидатстване къде се подават?По местоживеене или в зависимост в кое у-ще се завършва 7 кл.

# 329
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ели - трябва да ни пуснат и списък с училища гнезда, където да подаваме молбите - това някой го пусна с графика кое кога още нември месец  newsm78 сега чакаме гнездата  smile3537

Общи условия

Активация на акаунт