СЕДМОКЛАСНИЦИ - олимпиади, състезания и други изпитания

  • 24 531
  • 362
  •   1
Отговори
# 330
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Нашето квартално у-ще (45-то) в последните години беше гнездо дано и тази година си остане такова. Laughing

Понеже напоследък синчето прекалява(според мен) с компютърните игри и баща му се направи на строг и му заяви в прав текст,че ако не го приемат в "хубава" гимназия,ще му продаде забавлението(забравих му там както му се вика някакъв си box беше...) Сега трябва семейния съвет да даде формулировка на понятието "хубава" гимназия. Mr. Green

# 331
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето ви пак графика - http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … ed_grafik-7kl.pdf

аз съм си го разпечатала до компа и гледам. Само да не свикна с него и да спра да гледам Joy Joy Joy, ама все някой от вас ще бди.

Да ви се оплача - не си зарежда мобилиния и кара без мобилен на еколагера. И аз не мога да се свързвам директно с него.

# 332
  • Мнения: 2 829
мани мани,,, Joy Joy Joy Joy Joy Joy


на родителската среща госпожите по бел и матем
поръчаха да се решават тестове  допълнителни през ваканцията
като тази по бел поръча 3 книжки с по 10 теста за всяка ваканция по една книжка да има решена


и аз вчера да взема да купя тестове по бел с програмата от миналата година ooooh!

# 333
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
french MЪНКИ направо им ги върни, те са длъжни да те предупредят, че са по старата програма.

# 334
  • Мнения: 2 829
ще опитам
не запазих бележката обаче--6 лв е
днес е решавал в книжката  граматиката  само
при нея няма промяна ,нали Thinking

# 335
  • На село
  • Мнения: 873
Кой търсеше - националния тест по български - самият тест.

Гледам във весничето Рики - кандидат гимнаст са публикували тест - втора част, но не мога да разбера дали е от първия тест или от втория. Кажете ако трябва, май имаме и предишния брой да издиря сканирам и изпратя.

Dorothy, благодаря за отзивчивостта!
Аз го търсех... и все още го търся. Намерих броя на в."Рики", който предлагаш да сканираш - теста в него е от първи кръг.

# 336
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Знаток честито, този път няма да ви дразни китайчето http://rio-sofia-grad.com/index_files/news/2009/04/06/EK_2009-Sofia_sait_RIO.xls . Ама тази година една мама от вашите не се чуло за нея нищо да е идвала за задачки и ..................... вие си знаете.

Маринова ще попитам една мама (ама се сетих че и ти я познавяш) - нейното дете ходи на втория кръг по български и трябва да и поискаме теста, ако са им ги дали.


# 337
# 338
# 339
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Знае се вече къде ще бъде олимпиадата по математика - втория кръг. Копнах го в другата тема - Математически турнири.

# 340
Здравейте мами,

Знаете ли за изпита по БЕЛ, относно преразказът на непознат текст - за колко време се предоставя на децата и дали могат да си нахвърлят нещо или само могат да го четат?

# 341
  • София
  • Мнения: 257
Преразказът се дава за 15 мин. да се чете. Не могат да се водят записки. 

# 342
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А задачи за национален преглед за седмокласници - дали някой знае публикувани от други години някъде.  newsm78

# 343
  • Мнения: 65
А задачи за национален преглед за седмокласници - дали някой знае публикувани от други години някъде.  newsm78

От 2008
От 1998 до 2007
Надявам се да съм помогнала :]

# 344
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт