Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 386
  • 255
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 36 048
ravvenr, защо трябва да доказваш нещо? в смисъл, доказателствата за себе си ли търси човек или за да ги завре в лицето на изневерилия? не се заяждам, от въпроса ти ми хрумна, че не всички мислят като мен - мен ме интересува да знам, а не да доказвам, че знам  Rolling Eyes

# 91
  • София
  • Мнения: 17 329
Е как ще знаеш без доказателства бе, пиле Simple Smile Доказателствата не са, за да се заврат в лицето на виновния, а за да знае другия в какво се е забъркал. Щото само с догадки не става Wink

# 92
  • Мнения: 36 048
Е как ще знаеш без доказателства бе, пиле Simple Smile Доказателствата не са, за да се заврат в лицето на виновния, а за да знае другия в какво се е забъркал. Щото само с догадки не става Wink


това имам предвид:

а въпроса ми е как го доказвате

аз като знам, дреме ми дали той отрича или не, нали - за чий ми е да му доказвам от къде знам  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 797
И колкото и да е чудно на Dincho, не възрастта е определяща за реакцията в такива случаи.
Просто има хора, за които такъв тип поведение се е превърнал в начин на живот - те са обръгнали.
Тези, които изпитват някакво чувство на вина, обикновено не издържат на директни въпроси, или както го наричате - блъфиране.


LemonDesi, не ми е чудно, а ми беше интересно, защото все пак и възрастта и опитът са определящи.
И да, смятам, че трябва да си наивен и незрял, за да се хванеш на подобно нещо и да последва това.
Цитат
Относно блъфирането - ами просто поведох разговор натам и започнах: Слънце, я кажи, откакто сме заедно бил ли си с друга. Ама така, ухилена до уши. Все едно, че не ми пука. А той - ама какви са тези въпроси? Пък аз, лигаво - ееее, 'айде кажи ми дееее  Моооля ти се, кажи мииии, няма да ти се разсърдя деее.
И той реши, че не ми пука. Толкова невероятно тъпи са мъжете понякога!
И ми каза. Едва ли беше виждал през живота си такова обръщане на 360 градуса.

Наивен, защото явно не познаваш добре партньора и какво точно иска.
Незрял, защото дори и да те мъчи съвестта не е нужно да го прехвърляш на другия. Сгрешил си - носи си кръста сам, не наранявай, за да ти олекне.
Принципно съм защитник на тезата "и на калъп да те хванат отричай" единствено и само с цел да не нараняваш другия, за да се очистиш ти съвестта.


Amika, извинявай че използвах твоят пост като пример, не е лично и не те обсъждам. Той демонстрира нещо, което винаги ме е учудвало - блъфиращ, който изпада в ужас от чутото и достатъчно наивен, за да не знае как признанията му ще наранят другия.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 19:10 от Dincho

# 94
  • София
  • Мнения: 17 329


аз като знам, дреме ми дали той отрича или не, нали - за чий ми е да му доказвам от къде знам  Mr. Green



Така да  Peace

# 95
  • Мнения: 35
хванах го по запазени логове от чат,в които се обясняваха какво са правили и се изясняваха.Догади ми се,много тежко го приех. Tired
Мен не са ме хващали още.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 039
Здравейте мами и бъдещи такива, днеска прочетох темата. Първо искам да кажа на вече преживелите го че според мен са много силни и им пожелавам никога вече да не преживеят нещо такова. Поздравления и на всички семейни двойки които имат така наречените отворени връзки, в крайна сметка всеки има право да избира как да обича и какви компромиси е готов да направи. А за сугрешилите и покая ли се, стискам палци да не се поддадете отново.
Въпреки, че на мен не са ми изневерялали досега, или поне аз незнам и не подозирам нещо такова, и аз съм била вярна и въпреки, че ние не сме семейни, но сме заедно от 8 години, ако някога милото ми изневери много се съмнявам че ще му простя, защото това би ме наранило жестоко. Знам, че мнението ми не е по темата, но просто смятам, че не е редно да се обиждате само защото имате различни виждания за живота. А колкото до марала.... гордея се че през краткия ми живот съм си "лягала" / дума която ми е доста противна/ само с един мъж.

И честно казано не разбрах защо трябва да сравняваме изневярата с пиенето на две бири с приятели в петък вечерта?

# 97
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Хващаш се, когато част от тебе, дори и подсъзнателно, иска да бъдеш хванат. Едва ли са много случаите, в които някой ще се издаде, защото е подведен по този начин,
просто защото е ясно, че решиш ли да се прикриваш, ще си целия в слух и едва ли ще се оставищ да те подмамят така.
Друг е въпросът, какво причиняваш, а също и това, че волно или неволно, натоварваш с твоя товар някой, който не я е бъркал тази каша, точно това, което казва и Dincho.
Ситуациите са много и различни, няма какво да обобщаваме, аз говоря за хора, на които не им е в кръвта да кичат с рога половинките си.

shantall, сравняваме го, защото Никол прехвърля нишката от една тема на друга,
като леко поизменя нещата - не ставаше въпрос за  по две бири всяка вечер, а за спор относно това, че всеки човек - мъж или жена - има право на лично пространство, и това, че си позволява отвреме-навреме да се види с приятели без партньора си, не е прелюдия към изневяра.
Незнам за какво говорим въобще за отворените врзъки, те са друга категория  newsm78
Не са на мястото си коментарите на хора, които ги практикуват в тази тема просто.
Защото тя е за хората, на които по една или друга причина, не им е приятно да си представят, че техния човек се врътка с някой друг в момента,
или, че докато е с тях, в мислите си е другаде.



# 98
  • Мнения: 2 448
че докато е с тях, в мислите си е другаде.

Не мисля, че има човек, който обичайки някого с цялото си сърце, дори и да се прави на много освободен в поведение и приказки би му било приятно обекта на чувствата му да е някъде другаде в мислите си ...  Wink

# 99
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
че докато е с тях, в мислите си е другаде.

Не мисля, че има човек, който обичайки някого с цялото си сърце, дори и да се прави на много освободен в поведение и приказки би му било приятно обекта на чувствата му да е някъде другаде в мислите си ...  Wink

Пас, нали стана ясно, че в онези случаи такива магарии не се правят.

# 100
  • Мнения: 2 375
хванах го по запазени логове от чат,в които се обясняваха какво са правили и се изясняваха.Догади ми се,много тежко го приех. Tired
Мен не са ме хващали още.
Звучи като тържествуване, а всъщност твоята позиция е по-неблагоприятна в случая, така да се каже.

Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78

# 101
  • Мнения: 107
Случайно стана. Толкова се бе улисал, че чак забравил за един смс. А може да не е успял да го прочете дори. Даде ми телефона да се обадя и нали не ровя в него, не знам,как се звъни от неговия дори. И за беля се отваря въпросният смс. Питах,какво означава. Поизлъга. Не питах повече, но останах с особено впечатление( нали имаше клетви, колко ме обича и че не може да живее с друга жена). И след няколко месеца в много неподходящ момент "цъфна" нов. Дори й отговорих Joy Беше много забавен Joy Тя си знае. И знае, че знам за първия. Казах само:"Затова чета книги. В една има съвет към съпругите-ако любовницата знае, че сте видели нейни смс или мейли, то тя очаква да го проверявате и може да ви прати провокативен такъвс цел-да ви раздели. Е, да не си мисли, че е успяла. Много се изложи с този смс. За самотна жена това означава, че или пие в малките часове, или не е добре с нервите." Изчаках да се разделят и чак тогава го изгоних. С доказателствата. #2gunfire

# 102
  • Мнения: 1 101
Как ме хванаха не искам да разказвам. Прости ми, заедно сме още и ме обожава. Дори е забравил. Не мога да си представя колко трудно му е било, никога не ми е натяквал за това, дори не го е споменавал.  Аз не съм го хващала, и съм 99% сигурна, че не ми е изневерявал. Но ако го направи, ще му простя. Ще се опитам и да забравя и мисля, че ще успея.

# 103
  • Мнения: 2 448

Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78

Не ти трябва да знаеш. Истории всякакви, но каквото и да ти говорят повярвай всички страни малко или много се чувстват зле. Такива безскрупулни изневеряващи за спорта са малко. Всеки си има своите причини, раздвоения, дилеми. А от познат по трудна и кофти ситуация няма. За себе си да не казвам голяма дума, ама не бих преглътнала да разбера, че мъжа ми се е хванал с някоя моя приятелка. От толкова много жени точно с позната.  Confused

# 104
  • Мнения: 543
За себе си да не казвам голяма дума, ама не бих преглътнала да разбера, че мъжа ми се е хванал с някоя моя приятелка. От толкова много жени точно с позната.  Confused

двойно предателство един вид

Общи условия

Активация на акаунт