Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 255
  • 255
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 375
Изневерявали ли са ви? Как го хванахте? Знам, че ще е трудна тема, не е лесно да се говори за тези неща, да се връщат спомените, но ако все пак някой намери сили, нека сподели. Интересно е колко непредпазливи са мъжете в тези ситуации. Не говоря от личен опит /нямам такъв/, само от четеното от форуми. Кой оставил незатворен чат, кой се прибрал "напарфюмиран" или "начервен" или тъпите оправдания за системните закъснения.
С две думи ако сте го надживели и имате сили да го разкажете, направете го.
Или хванаха вас? Innocent

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 18:15 от natia

# 1
  • Мнения: 35 993
човещинка, всички се разсейваме понякога  Joy

# 2
  • Мнения: 2 375
човещинка, всички се разсейваме понякога  Joy
Хаха, май ще трябва да променя заглавието на темата.   154uu newsm53

# 3
  • Мнения: 35 993
нямам предвид, че са ме залавяли - аз сама си признах  Joy
беше толкова отдавна, преди цял един живот  ooooh!
но понеже всички се разсейваме понякога, успяват да ни хванат ... или пък не ни пука, че ще ни хванат  Mr. Green

пп не се хващайте за 'първо лице, множествено число', нямам предвид и себе си, а нас, хората като цяло  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 375
Е Бубе, признат грях - половин грях.  Joy

# 5
  • Мнения: 27
Усетих го. Пак беше мил и се прибираше навреме. Пак излизахме заедно. Всичко си беше като преди и все пак не беше. Не знам дали всички жени, както е прието да се счита, са наистина с по-развита интуиция или не, но поне при мен беше единствено и само усещане. Нищо друго. Разбира се, усещането ми не ме подведе. За съжаление.

# 6
  • Мнения: 2 375
Усетих го. Пак беше мил и се прибираше навреме. Пак излизахме заедно. Всичко си беше като преди и все пак не беше. Не знам дали всички жени, както е прието да се счита, са наистина с по-развита интуиция или не, но поне при мен беше единствено и само усещане. Нищо друго. Разбира се, усещането ми не ме подведе. За съжаление.
Но все пак е имало нещо, което да ти поскаже, някаква зацепка. Може би вина в погледа или е бил по-мил от обикновенно? newsm78
Знам ли, нали трябва да има нещо, което да събуди това усещане.

# 7
Усетих го. Пак беше мил и се прибираше навреме. Пак излизахме заедно. Всичко си беше като преди и все пак не беше. Не знам дали всички жени, както е прието да се счита, са наистина с по-развита интуиция или не, но поне при мен беше единствено и само усещане. Нищо друго. Разбира се, усещането ми не ме подведе. За съжаление.

Аз по същия начин.Всичко си беше перфектно,но имах някакво усещане.С нищо не показваше,че има друга връзка.Но когато има силна любов-има го и това усещане.В следствие- разрових се и намерих това,което ми трябваше.
Който търси-намира.
Болна тема,но житие!

# 8
  • Мнения: 27
Не зная. Беше много отдавна, преди 12 години. Изгоних всеки спомен свързан с това, така че не мога да извадя детайли в момента. Просто работеше на такова място, където събота и неделя като  се случи или нощем да е на работа, е абсолютно сам през лятото. Веднъж отидох до там, беше събота. Просто имах работа наоколо и реших да мина, да изчакам да свърши работа и да си ходим заедно. Позвъних на вратата (заключва се) и ми отвори колегата му от следващата смяна, който ме изгледа втрещен и ми каза, че си е тръгнал, че имал някаква работа. Това не беше се случвало никога. Усетих, че е нещо различно. Значи се беше обадил на колегата си да го смени по-рано. Попитах го вечерта още. Призна си. Не беше влюбване, не беше връзка. Беше секс за глупости. Не се повтори. Но остави следа завинаги.

# 9
Е Бубе, признат грях - половин грях.  Joy

Хе, този бисер от къде го измисли? Да не би мъжа ти да е Господ, че и грехове прощава?  hahaha

# 10
  • Мнения: 2 375
Амика, разбирам, че това "разкритие" ти е донесло много болка, но според мен е било за добре. Мисля, че ако беше успял да го скрие, шансът да се повтори щеше да е по-голям. Не го мисли, било е толкова отдавна. Hug

# 11
  • Мнения: 27
В нашият случай беше за добре, мисля. Но беше ужасно. Ужасно!  Cry
Той всъщност не може да лъже. Дори да прозвучи твърде смешно, бих могла да кажа, че го познавам по-добре от себе си. Неговите реакции са ми известни, за разлика от моите. Често не зная как ще постъпя до последно, докато той е предвидим. Много страдах. Мисля, че и той. Не искам да се повтаря никога. Не го пожелавам на никого.

# 12
  • Мнения: 35 993
Е Бубе, признат грях - половин грях.  Joy

тогава бях малка и глупава, сега съм само ... глупава  bowuu, но не знам дали бих си признала отново някога  Laughing
пък и тогава хич не се чувствах прегрешила  Grinning 
а сега не ми се вкарва в разни филми /това е офф, за темата с употребата на любовниците, не за тази  Laughing/

# 13
  • Мнения: 67
Аз си признах и от една страна съжелявам за това. Казва че ми е простил и иска да продължим заедно. Но нещо не се получава. Пък и аз нямам желание да останем заедно в този момент искам да съм сама.

# 14
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На пръв поглед - всичко беше ОК. Нищо не се беше променило. Но онези неща, които оставаха неизказани между нас в един момент натежаха. Беше си чисто предчувствие  ooooh! Реших, и проверих. Беше като по филмите - тъпи грешки, направени от несъобразителност. Естествено, само за няколко дни вече бях наясно какво става. От начало отричаше, но когато му казах какво знам, разбра че няма смисъл.
Не съжалявам. Обаче болката е невероятно силна и те оставя без сили и живот. Нищо в тази връзка след това няма смисъл. Повече не искам да ми се случва, но ако трябва да избирам, ще избера отново истината.

# 15
  • Мнения: 589
 Първият път момата сама дойде да ми се похвали, пустата и Сашка...такива подаръци му беше направила... Бясното чесане в областта на гениталиите май от нея беше.Незабавно биде натирен у майка си(на 500 км тогава).Върна се след седмица разкаян и обръснат от брадата до глезените, и ухаещ на мухозол.
 После други идваха да  ми казват-все негови приятели, които ми се натискаха.Един даже ме заведе да видя с очите си-беше му отстъпил жилището си за срещата...гнусна работа.После спрях да обръщам внимание на антибиотиците,с които се тъпкаше,че бил "настинал нещо"...докато след години не обърнах внимание на една фактура.Копелето минаваше за служебен разход на фирмата прашките и евтиното шампоанче на държанката си! Ей тоя резил пред подчинените му в счетоводството беше капката,която преля чашата.

# 16
  • Мнения: 2 175
Банално..
В зората на нета, първото icq..
Още не се бяхме научили как се трие history-то..
Първите ни мейли...За тях също си знаехме паролите..
Помня още усещането - като да отвориш кутията на Пандора..
Знаеш, че не трябва..знаеш, че ще заболи

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Блъфирах  и си призна харабийската  Mr. Green . Чак не можах да повярвам, ама после като разнищих детайлите ..... оле мале  ooooh! . Толкова наглост, не съм виждала на едно място, да ми изневери с най добрата ми приятелка докато раждам  Shocked Най лошото е че го научих 1 година по късно, а като се сетя, че ме уговаряше и за 2-ро дете   Banghead. Обаче изобщо не се поколебах да му тегля 2 български  smile3513 Толкова дълго избирах, не можах да го намеря тук, че го намерих на края на света, най големия боклук на планетата   ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 493
интересна "най-добра приятелка"... едно е да спи с мъжа ти, ама и докато раждаш!??! това ме шокира... честно...

по темата - усещах го, защото имаше промяна в отношението му към мен. Намерих каквото търсих, след което малко го и поблъфирах и така... Ужасно съжалявам... наистина много боли. Някой по-напред в темата много хубаво го беше описал състоянието, в което изпадаш... Sad

# 19
  • Мнения: 131
Сега ако кажете и как по-точно сте блъфирали... Може и аз да го пипна, неговата кожа  Thinking... Ако нещо, поне да не си губя времето с него. Не съм болезнена ревнивка, обаче предвид обстоятелствата би ми било много трудно да го пипна по друг начин, ако е имало нещо...

Обаче как се прави тая работа с блъфирането - "Пък да знаеш едно птиче какво ми каза..."  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 723
На пръв поглед - всичко беше ОК. Нищо не се беше променило. Но онези неща, които оставаха неизказани между нас в един момент натежаха. Беше си чисто предчувствие  ooooh! Реших, и проверих. Беше като по филмите - тъпи грешки, направени от несъобразителност. Естествено, само за няколко дни вече бях наясно какво става. От начало отричаше, но когато му казах какво знам, разбра че няма смисъл.
Не съжалявам. Обаче болката е невероятно силна и те оставя без сили и живот. Нищо в тази връзка след това няма смисъл. Повече не искам да ми се случва, но ако трябва да избирам, ще избера отново истината.

Много точно. Peace

# 21
  • Мнения: 627
Сега, в момента, е на път да изневери, пък може и вече да го прави. Вечер си ляга на дивана в хола, а снощи е легнал в леглото на детето, а нея е сложил при мен на спалнята.
Но няма да ме заболи, надявам се. Хич не искам да знам дали, кога, с кого и какво. Има и по-важни неща от това с кого лягаш...

# 22
  • Мнения: 4 965
Той сам си призна.
За мен - видя смс, който не трябваше да вижда.
Но пък ние не си правим проблеми за подобни неща...

# 23
  • Мнения: 572
Как ме хванаха в изневяра (макар че при мен полов акт като изневяра не е имало, друго беше, но също го считам за изневяра) ? - сама си признах, но каза, че е усещал за единия от няколкото пъти  Blush
Как го хванах? - ами отворих кутията на Пандора, както се изказа една мама по-горе... заболя ме, за първи път ми се подкосиха краката и едвам намерих къде да седна... чудех се какво ми се случва, защо съм го заслужила... предвид обстоятелствата ми се стори на момента мн изродско... троших чаши, исках обяснения, дадоха ми... пак предвид обстоятелствата простих. Но няколко нощи след това не можех да спя. Няколко нощи след това още и още не знаех дали съм простила... Спомена седи.. избледнява, но седи.

# 24
  • Мнения: X
azaf , казваш го така,като че ли става въпрос кой е забравил да купи хляб...
Изобщо ли не държите един на друг,или просто вече няма чувства и ви е по-лесно да живеете така, отколкото да се занимавате с разводи,премествания ,проблеми и прочие?!

# 25
  • Мнения: 4 965
Краи.мира, напротив. Адски много държим един на друг, много силно се обичаме, страхотни приятели сме, добър тандем сме. Просто правим разлика между нещата.
Ако спрем да се обичаме или някой от нас се влюби в друг, надали бихме останали заедно. Какво е разводът? Една хартийка, подобно на брака. Семейството е много повече. Не виждам смисъл да се правят драми от това, че някой е послушал човешката си природа и е "залитнал". А и крачка встрани от битовизмите понякога дава много повече нова енергия в една връзка. Peace

# 26
  • Мнения: 10 635
Азаф,
а защо си призна той? За да не му тежи на съвестта или просто, за да е честен с теб? Интересно ми е какъв е мотивът на доброволно призналия си. Имам един приятел, който твърди, че винаги трябва да се казват тези неща, за да знае партньорът с какъв човек си има работа.
А по темата - личен опит нямам. Но всичките ми познати са били хващани чрез смс-и, чат програми или профили в сайтове.

# 27
  • Мнения: 4 965
Не знам. Той (по принцип) не крие нищо от мен...

# 28
  • Мнения: 133
мен не са ме хващали! Crazy
 и аз не съм хващала буквално..... но имах едно гадже преди години което кръшкаше. хванах го просто така случайно -  6 чувство. стана много нервен и когато си говорехме вече не ме гледаше в очите както преди.  бих му шута на мига...  обичах го, но тогава бях идеалистка Thinking  след няколко дни той дойде да си поговорим, призна си и поиска прошка.... ама аз не, та не....  сега с мъжа ми ако се случи нещо подобно едва ли бих била толкоз непреклонна Blush Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 627
Азаф, харесва ми начина ти на живот и житейската ти философия. Даже малко ти завиждам. Само едно нещо не мога да разбера - как целуваш единия и му се отдаваш, а после правиш същото и с другия.
И друго искам да те питам - как успявате да не се влюбвате в хората, с които си изневерявате.

# 30
  • Мнения: 27
... исках обяснения, дадоха ми... пак предвид обстоятелствата простих. Но няколко нощи след това не можех да спя. Няколко нощи след това още и още не знаех дали съм простила... Спомена седи.. избледнява, но седи.
Да, и аз така. Всичко точно така. Простих ли всъщност или какво точно, не мога да обясня. Но е факт, че сме заедно толкова време след това. Няма да забравя никога! То си стои някъде там в дъното.
Относно блъфирането - ами просто поведох разговор натам и започнах: Слънце, я кажи, откакто сме заедно бил ли си с друга. Ама така, ухилена до уши. Все едно, че не ми пука. А той - ама какви са тези въпроси? Пък аз, лигаво - ееее, 'айде кажи ми дееее Flutter Моооля ти се, кажи мииии, няма да ти се разсърдя деее.
И той реши, че не ми пука. Толкова невероятно тъпи са мъжете понякога! ooooh!
И ми каза. Едва ли беше виждал през живота си такова обръщане на 360 градуса. Последва шамар, на които той инстинктивно ми отвърна. После започна едно тракане на зъби, което не можех да овладея дни наред. Просто не можех да говоря, защото зъбите ми тракаха като от адски студ. Треперех. Повръщах. Бях толкова зле, че се мразех направо. А той остаря с пет години пред очите ми. Ходеше като превит на две и плачеше заедно с мен всяка вечер. Не спях, не се хранех. Как е възможно да ми се е случвало всичко това? Но го обичах и мразех едновременно. Дълго време след това не исках да го докосна, нито той мен. След много време когато пак стигнахме до интимност, просто не можех. Виждах какво прави с нея, във въображението си. И до днес ми се случва понякога. Започвам да му крещя без причина, а той ме гледа учудено. Аз обаче знам защо е. Много ме болеше, още ме боли.
Ето, изповядах ви се. Не бях говорила за това с никого толкова години вече. Накрая казах всичко. Питайте, ако имате още въпроси. Най-трудното го разказах Tired

# 31
  • Мнения: X
Но пък ние не си правим проблеми за подобни неща...

Звучи така,като че си изневерявате всеки месец,все едно отивате на дискотека.
Разбирам ,че на всеки може да се случи да кривне,да се изкуши,както и да се прости...но да си казваме вместо Добро утро......Здравей ,снощи ти изневерих...на мен лично би ми било обидно и болно,че не съм достатъчна,че има нещо ,което не му стига при мен и е нужно да го търси другаде...
Не знам,на мен ми е странно...но всичко е въпрос на възпитание и разбирания.

# 32
  • Мнения: 2 723
Амика, браво на теб, че си успяла да го загърбиш и да продължиш напред.
Аз не можах...   
Бъдете много щастливи   bouquet

# 33
  • Мнения: 4 965
Краси.мира, елементаризираш нещата. Както и да е.
Сама го каза - въпрос е на разбиране.
Не мисля да давам повече обяснения.
И не, не си изневеряваме за "Здравей" и "Здрасти". Пък и няма нещо, което да ни липсва, че да го търсим другаде...

# 34
  • Мнения: 27
Амика, браво на теб, че си успяла да го загърбиш и да продължиш напред.
Аз не можах...   
Бъдете много щастливи   bouquet
Не знам дали е за "браво". Благодаря ти!  bouquet
От тогава той е друг човек и аз съм обичана жена. Никога повече нямах повод за съмнение дори, а за подозрение съвсем. Честна дума! Познавам човека до себе си по-добре от тколкото познавам себе си. А и повода да отиде с другата е просто безумен, но го е направил.

# 35
  • Мнения: 2 448

...но всичко е въпрос на възпитание и разбирания.

По скоро на усещания и потребности. Моите за съвсем различни, за да се чувствам удовлетворена и щастлива. Толкова различни за някои неща, че във форума не си пиша пълното усещане по тези въпроси по причина да не обидя някой различно мислещ. Защото обясненията ми могат да бъдат изтълкувани по такъв начин. А особено от хора, които са ми непознати все пак, нито има смисъл да влизам в спорове, нито бих променила собствените си усещания или нечии други.

# 36
  • Мнения: X
pasinet ,права си.Но аз не искам да превъзпитавам...то не е и възможно.

Но това не пречи да ми е странно...Особено след последното..."Пък и няма нещо, което да ни липсва, че да го търсим другаде.."
   

Защо тогава се стига до изневери?Когато нищо не ти липсва...Просто за спорта?...За разнообразие?...Макар че тогава значи разнообразието липсва...Или какво...

# 37
  • Мнения: 2 388
Нямам какво да напиша по темата, но ще чета с образователна цел.

# 38
  • Мнения: 4 965
Краси.мира, имаш право да ти е странно, но не е необходимо да ме цитираш и да се чудиш.
Обяснения за вътрешните си усещания и начина ми на мислене нямам намерение да давам. А и времето на другарския съд отмина безвъзвратно...
Паси го е казала - всеки тълкува нещата различно и твоето тълкувание е на светлинни години от моето светоусещане...
Приеми, че хората са различни - като вкусове, като разбирания, като сексуалност и това е. Не ми е ясно защо, когато човек напише нещо откровено тук, винаги се намира кой да ахка и охка ужасено...

# 39
  • Мнения: 22 452
Става въпрос за предишно гадже....
не съм го хващала....просто мацката с която е бил ми го заяви директно и право в очите. )) Че и подробности ми разказа. )))

# 40
  • Мнения: 937
Хванах го аз, бях много млада първа сериозна връзка, безкрайно наивна, защото нещата се случваха пред очите ми на един рожден ден а аз търпях само съсках и се цупех, но до мозъка ми не достигна очевидната истина и разбрах за нея след около 2 години когато сам си призна, честно казано не помня как така се стигна до това признание но той ми каза сам. Помня, че се ядосах на себе си на това че съм била толкова глупава и наивна да не видя тогава какво се случваше пред мен и да навържа нещата, излизанията му с приятел а приятеля му ходеше с нейната приятелка и живееха заедно на квартира двечките и те са си ходили двамката там на секс туризъм защото бяха рускини абе....гадни мъже. Както и да е това беше момента в които загубих вяра в мъжете изобщо в които пораснах за няколко минути и осъзнах че нещата не са розови...После минана още година смени си работата споделяше там за някаква секретарка женена ала бала която развозвал насам натам през деня по работа....но започна да говори от мобилния от терасата от банята, на един великден  бяхме при майка ми и телефона звъни той затваря и така 5-6 пъти отговора абе момчетата напи са се и се бъзикат не ми е до тях. И отиде в тоалетната естествено си намерих работа близо до вратата и чух.....онзи нежен глас с които ми говореше когато се сваляхме още...мили думи които отдавна не беше употребявал за мене...уговорка за среща и то на "нашето място".....бях като болна. Траех си ден два дебнех като котка къде му е мобилния и така с треперещи ръце един ден видях с очите си съобщение гласящо Скъпи обичам те....е последвалия скандал е не описуем, болката и до днес я помня, самото усещане е гадно, осъзнаването че това май няма да има край, че най вероятно не знаеш и за още някоя...честно казано не беше това причината да се разделим но не си спомням какво съм си мислела та останах с него още известно време... newsm78

# 41
  • Мнения: X
Последното ,което искам,е да съдя....нито имам право,нито желание.
Всеки има право да живее както намери за добре.
Както и всеки има право да не се съгласи с мен...
azaf, цитирах теб,защото никой друг не каза ,че в къщи всичко му е о.к.,а пък е тръгнал да изневерява.Ако си се засегнала,извинявай.
Ако всички мислехме еднакво,нямаше да има изневери...или нямаше да има бракове.Което си е скучно,де...

# 42
  • Мнения: 229
Никога не бих си признала изневяра . И от никой не искам признание

# 43
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
брей че поучителна тема

# 44
  • Мнения: 312
Записвам се да се уча.

# 45
  • Мнения: 3 695
не съм хващала и не са ме хващали в изневяра все още  Mr. Green

аз съм на принципа - да не се дебнеме, за да не се хванеме  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 09:18 от неземната*

# 46
  • Мнения: 101
Много болна тема. За Бога, трийте sms-ите. Проклет да е тоя гений, дето е измислил мобилните телефони  Confused. Иначе споделям мнението на Азаф, че не е необходимо нещо да ти липсва вкъщи, за да изпиташ привличане към друг. Просто химия. Случва се.

# 47
  • Мнения: 2 108
Усетих го. Пак беше мил и се прибираше навреме. Пак излизахме заедно. Всичко си беше като преди и все пак не беше. Не знам дали всички жени, както е прието да се счита, са наистина с по-развита интуиция или не, но поне при мен беше единствено и само усещане. Нищо друго. Разбира се, усещането ми не ме подведе. За съжаление.
Peace
Просто го усетих. Съмнението ме накара да разбера подробности...

# 48
  • Мнения: 10 635
Иначе споделям мнението на Азаф, че не е необходимо нещо да ти липсва вкъщи, за да изпиташ привличане към друг. Просто химия. Случва се.
По принцип съм съгласна. Но мисля, че все пак нещо трябва да ти липсва - дори да не е в къщи, може да е вътре в теб и да засяга само собственото ти усещане за нещата.
Но всичко да ти е на 6 - къща, мъж и лична удовлетвореност и да кръшкаш.... някак не ми звучи логично. Все едно - колко съм успяла, мъжът ми ме носи на ръце, имам чудесен дом и деца - само любовник ми липсва...
Теоретизирам в момента де, но така си мисля. Все пак никой не знае как ще реагира, докато не му се случи.

# 49
  • Мнения: 101
Но всичко да ти е на 6 - къща, мъж и лична удовлетвореност и да кръшкаш.... някак не ми звучи логично. Все едно - колко съм успяла, мъжът ми ме носи на ръце, имам чудесен дом и деца - само любовник ми липсва...
Теоретизирам в момента де, но така си мисля. Все пак никой не знае как ще реагира, докато не му се случи.

Ами понякога точно това, че всичко ти е наред може да ти изиграе лоша шега. Нали знаете поговорката: "Ела, зло, че без теб - по-зло". Знаели са хората какво говорят.

# 50
  • Мнения: 27
Ами понякога точно това, че всичко ти е наред може да ти изиграе лоша шега.
Има го този момент. Tired

# 51
  • Мнения: 6 733
Amika, на колко години беше мъжът ти когато се хвана на това елементарно блъфиране.
Не се сърди, не го казвам с лоши чувства.
Струва ми се, че трябва да е бил доста млад и наивен. Със сигурност обаче си е направил извод, кое може и кое не може да се казва.

# 52
  • Мнения: 27
Ами не беше в първа младост, така да се каже. В смисъл, не неопитен. На 27 беше. Той никога не е бил наивен. Историята е страшно идиотска и глупава. Поводът да го направи, направо безумен. Не мога да го споделя, защото е просто ужасен. Но, се случи и това е тъжното.

# 53
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Азаф, ако не искаш да те класифицират и да се чудят, просто и самата ти не бива може би да определяш това, което се случва при вас като изневяра. Защото изневярата означава да предадеш нечие доверие, а това според теб във вашия случай го няма.

По темата - не съм го хванала, призна си сам, с цел до си опитаме да поставим ново начало на връзката си, след дългогодишно зацикляне.
За сега се справяме сравнително, това се случи преди две години, раната вече не ме боли, но белегът е там.
Тогава отслабнах с 18 кг за нула време, живеех на автопилот месеци наред.

 

# 54
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
то за това старите хора са казали "и на калъп да те хванат не признавай!"

# 55
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Гадно ама и аз усетих. А как ми се искаше да не бях.
Пък и той, неопитен още в темата , не беше се покрил добре.
След като рабрах, "любимата" реши че го иска за себе си и се наложи и война да водя.
Пак си е мой, но никога няма да е както преди това. Никога  Sad

# 56
  • Мнения: 1 447
Записвам се,че доста неща мога да науча от тази тема.

# 57
  • Мнения: 2 375
то за това старите хора са казали "и на калъп да те хванат не признавай!"
Шило в торба не стои.
Според мен, признанието и разкаянието в подобна ситуация, са по-малкото зло.

# 58
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Записвам се,че доста неща мога да науча от тази тема.

Методология на хващането ли?
Недей, друго има да се учи във връзка с тези неща, ама обикновено човек става възприемчив за тези неща, като е минал през казана.

# 59
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 187
И аз да разкажа - дочух една вечер разговор - интоняцията явно ме е озадачила - на сутринта погледнах телефона - видях женско име. Погледнах СМС-ите.........
Цитат
Попитах го вечерта още. Призна си. Не беше влюбване, не беше връзка. Беше секс за глупости. Не се повтори. Но остави следа завинаги.
Цитат
Обаче болката е невероятно силна и те оставя без сили и живот.
човек става възприемчив за тези неща, като е минал през казана.
Peace
LemonDesi, ти беше от хората, които много ми помогнаха - БЛАГОДАРЯ! Hug

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 20:16 от * Боби *

# 60
  • Мнения: 1 226
Чух разговора му по бебефона.Имах съмнения разбира се, затова го пуснах. И сега съм в ада. Чак съжалих, че го направих. И без това, откакто се роди малката, която чакахме 8 години всичко беше рухнало. Защо - все още търся отговора.

# 61
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Мен ме хванаха тук във форума - излях си чувствата в анонимна тема с гръмкото заглавие "Обичам друг" и макар да не бях изневерила телом, духом положението беше много... дълбоко. Обвинения и грубовато държание доскоро... така и не ми прости... доскоро...

...когато той се увлече по някаква си в Гепиме.ком... Хванах го, защото намерих в Recycle Bin-a негова секси снимка без глава и оттам хистори и пр. И при него всичко беше само в главата, без секс, но... пак ме стана тежко, беше се увлякъл и беше писал неща, които никога не е казвал на мен.

И на мен ми тракаха зъбите и ми се повръщаше и това, скъпаAmika, е влиянието на норадреналина върху тялото - все едно си на северения полюс.

Сега той твърди, че вече ме е разбрал за преди и е простил, но не знам как ще продължим...

# 62
  • Мнения: 131
Мен ме хванаха тук във форума - излях си чувствата в анонимна тема с гръмкото заглавие "Обичам друг" и макар да не бях изневерила телом, духом положението беше много... дълбоко. Обвинения и грубовато държание доскоро... така и не ми прости... доскоро...

...когато той се увлече по някаква си в Гепиме.ком... Хванах го, защото намерих в Recycle Bin-a негова секси снимка без глава и оттам хистори и пр. И при него всичко беше само в главата, без секс, но... пак ме стана тежко, беше се увлякъл и беше писал неща, които никога не е казвал на мен.

И на мен ми тракаха зъбите и ми се повръщаше и това, скъпаAmika, е влиянието на норадреналина върху тялото - все едно си на северения полюс.

Сега той твърди, че вече ме е разбрал за преди и е простил, но не знам как ще продължим...

Ох, ето за такива неща обичам да казвам, че излишно си усложняваме живота и си търсим белята... Нищо лично, не го приемай като обвинение или някаква оценка. Просто май ни е в човешката природа да си създаваме проблеми, когато ги нямаме. И аз съм го правила и после се питаш "И за чий ми беше всичко това?"... Общо-взето сами се вкарваме в разни филми и после се чудим как да излезем от тях възможно най-леко... Най-елементарно казано, какво му е донесла например на твоя партньор тая Интернет-афера и какво му е взела - като ги сложиш на кантара, виждаш, че не си е струвало. Предполагам за своето увлечение от дистанцията на времето би могла да кажеш същото, само предполагам. Но си причиняваме едни такива излишни терзания, болки, вини, скапани отношения, които после се опитваме да оправяме... Вместо да се радваме един на друг и да се наслаждаваме, и да се опитваме да подобряваме онова, което имаме... На нас все чуждата патка гъска ни се вижда или както там беше...  Rolling Eyes

# 63
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
* Боби *  Hug, точно това ми беше мисълта, когато реших да изтипосам историята ни тук.
Не страдам от скрупули, че и двамата пишем във форума, той, разбира се, в подобни дискусии няма да се включи,
за да разясни мъжката гледна точка по въпроса, която е различна... но в общи линии, смятам, че всичко си е до тип човек.
И колкото и да е чудно на Dincho, не възрастта е определяща за реакцията в такива случаи.
Просто има хора, за които такъв тип поведение се е превърнал в начин на живот - те са обръгнали.
Тези, които изпитват някакво чувство на вина, обикновено не издържат на директни въпроси, или както го наричате - блъфиране.

b^s, така е, ама то обикновено в тия ситуации разумът малко отстъпва назад.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 22:09 от LemonDesi

# 64
  • Варна
  • Мнения: 192
Предишно гадже го бях усетила по това, че драстично подобри хигиената си за нула време. Застоя се много пред огледалото. Знаех му ежедневният парфюм и този за "по-така". Ами изведнъж този за "по-така" стана всекидневно използван. И така.

# 65
  • Мнения: 1
Предишно гадже го бях усетила по това, че драстично подобри хигиената си за нула време. Застоя се много пред огледалото. Знаех му ежедневният парфюм и този за "по-така". Ами изведнъж този за "по-така" стана всекидневно използван. И така.

тва не е гаранция ... аз например на 2-3 месеца си сменям амплоато Simple Smile спортен,официален,гръндж и т.н. в зависимост от това на каква вълна съм в момента Simple Smile

# 66
  • Варна
  • Мнения: 192
Разбира се, че не е гаранция. Но беше основание да се замисля и да започна да душа. А като започнах да ровя и нещата се подредиха. Смятам, че рязката промяна в ежедневните навици показват нещо - дали криза, или връзка, дали проблем или някаква решителност, все нещо означава.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 064
Каза си.
Казах си.
И ние като azaf.

И LemonDesi e много права. Не е изневяра да легнеш с друг, а да предадеш доверие.  Аз нямам чувството за предадено доверие, той също, затова нямаме проблем. Разбрали сме се да си казваме ако се случи нещо такова, за да не го научим от друг. Това не значи, че се плющим за добър ден с когото ни падне, ни най-малко.

И, моля, не морализаторствайте толкова, просто хората са различни и държат на различни неща в една връзка. За мен това, че човек е залитнал по нещо чуждо не е болка за умиране. Човешко е. Зависи по какъв начин, обаче, си научил, и как се е случило.

# 68
  • Мнения: 46 535
...
И, моля, не морализаторствайте толкова, просто хората са различни и държат на различни неща в една връзка. За мен това, че човек е залитнал по нещо чуждо не е болка за умиране. Човешко е. Зависи по какъв начин, обаче, си научил, и как се е случило.

Въпрос на разбирания и принципи - някоя не може да приеме мъжът й всяка вечер да пие по 2 бири, друга не може да приеме да си легнат в едно легло, след като до преди малко си го бил вкарал в друга, не е нужно да се убеждаваме взаимно кое е правилно и кое болка за умиране и кое не, щом и на едната и на другата не й пречат действията на половинката - чиста работа, нали  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 3 064
Разбира се, Никол! Така е. Важното е всички да са доволни. За това и писах "ЗА МЕН". Но за мен и двете бири не са, и всъщност, много малко неща. Никого не убеждавам, но и мен не искам да ме убеждават, че такова животно нема.

# 70
  • Мнения: 1 505
Не про4етох цялата тема и не знам дали някой си е признал,4е е изневерил,но аз изневерих на бившия,бивш от 2 години ве4е,изневерих му и то 2 пъти.И за двата пъти нау4и и ми прости,но въпреки това се разделихме по мое желание.И не,не ми липсваше нищо с него,освен секса,за 4 години връзка сме го правили не пове4е от 20 пъти(а може и по малко).Много ми липсваше този секс,а той е перфектния мъж във всяко едно отношение,но пустия секс...Но аз му казах,4е един ден ако се разделиме ще е само заради това и също така го бях предупредила след един скандал след отказа за нежности,4е ще си намеря любовник и така и стана,първия само за една нощ,да си повдигна само4увствието,а втория ве4е доста се намеси в живота ни,влюби се в мен и ме преследваше дълго време,и въпреки това моя бивш нау4и за втория след като се разделихме и пак ми прости.А говорихме за този му проблем доста,но без резултат,на семеен консултант само обещаваше,4е ще отидем,всеки ден обещания и не го направи,просто нямаше сила която да го убеди 4е той има проблем някакъв.
Пиша това,защото сега след 2 години той ми писа на скайпа,4е не може без мен,4е ме сънува,4е му липсвам,4е ме иска пак и 4е ве4е е готов да се подложи на каквото и да е,само да е с мен,но аз съм щастлива с друг сега...

# 71
  • Мнения: 2 478
Бившият ми приятел го хванах по класическият начин-чрез sms.Гадна история!Дори не ми се разказва.Дано е било последното хващане в живота ми.За такова действие няма имунитет.

# 72
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
b^s, през призмата на времето си давам сметка, че и за мен, и за него е имало съвсем обективни причини да залитнем и поуката, която си извадих е, че любовта трябва да се показва всеки ден и че е вярно това, че като ти липсва нещо вкъщи, го търсиш навън. Да, липсваше ми... и стана така, че лиших и него... и така и на него после му липсваше... И сега уж и двамата имаме желание, но тези липси не се запълват, защото човек след 6 години не се променя тепърва...

# 73
  • Мнения: 2 032
Забелязвам, че все като стане тука дума за изневяра, изпълзяват по няколко девойки, да обяснят, че (1) хем и те, и мъжете им кръшкат, хем (2) бракът им процъфтява (и неща като взаимно уважение, доверие, възпитаване на морални ценности в децата: също цъф-тят!).

Хубаво, макар че самозаблудата е хапче с  временно действие.

Ама понеже в тези теми има и доста жени, които казват, че животът им се е сринал- едва ли може да очакваме някой, преминал през такъв срив, да се почуства изведнъж по-добре, защото бракът им всъщност е бил преебан с участието на широко-скроена шаврантийка, която си вярва, че в това, което прави няма нищо лошо.

# 74
  • Мнения: 77
Алиса, не можах да разбера на 100% смисъла на поста ти, но ми се стори критичен. би ли пояснила?

мерси предварително.

с.

# 75
  • Мнения: 2 032
Кое точно не разбра.

# 76
  • Мнения: 77
няма значение.

с.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 064
Забелязвам, че все като стане тука дума за изневяра, изпълзяват по няколко девойки, да обяснят, че (1) хем и те, и мъжете им кръшкат, хем (2) бракът им процъфтява (и неща като взаимно уважение, доверие, възпитаване на морални ценности в децата: също цъф-тят!).

Хубаво, макар че самозаблудата е хапче с  временно действие.

Ама понеже в тези теми има и доста жени, които казват, че животът им се е сринал- едва ли може да очакваме някой, преминал през такъв срив, да се почуства изведнъж по-добре, защото бракът им всъщност е бил преебан с участието на широко-скроена шаврантийка, която си вярва, че в това, което прави няма нищо лошо.


Коя си ти, че да съдиш леко-леко, кой е неморален и кой е "шаврантийка".
Чувала съм, че тези които летят най-нависоко, падат най-лошо. Дано да бъркам...

# 78
  • Мнения: 2 723
Темата беше за друго, а не да се надпреварване кой е по-морален Naughty
Алиса, не мисля, че темата беше одобрявате ли отворените връзки, така че айде ако ти се иска да се представиш като дева Мария отвори си друга тема, не е нужно да спамиш тази.
Всеки има право да каже какво мисли, не е тук мястото да се съдим  Sick

# 79
  • Мнения: 2 032

А ти на какво базираш вярата си, че действията остават без последствия?
Не става въпрос за осъждане, а че кръшкането не е повод за хвалбите, които забелязвам в доста теми вече.


Никси, що не лепнеш още емотикончета, много са красиви пък и оригинални.

# 80
  • Мнения: 3 611
тогава бях малка и глупава, сега съм само ... глупава  bowuu, но не знам дали бих си признала отново някога  Laughing


Един приятел, много вещ в изневерите, ме учеше "И на калъп да те хванат, няма да признаваш! ...Не си видял бре..."
Та и аз така... ама добре, че не съм изневерявала.

 А моят как го хванах. Нямаше ме няколко седмици и като се прибрах, той беше излъскал къщата до блясък, ама направо я беше излизал. Прал, прахосмучил, прах бърсал... естествено не му беше чиста работата. ... мацката, живяла известно време у нас си ресала тъничката руса косица пред огледалото в банята (аз там никога не се реша, а и косата ми е повече от метър) и нашинкият като пуснал черджетата в пералнията и тъничките косми като се навили на един влакна, като станали на едни вълцИ...
... И кожата пред спалнята не беше изтупал... оттам пък изпадна една обица... ... и един сух дезодорант Нивеа, понеже и аз ползвам такъв, та помислил че е моя, само дето аз ползвам Рексона...
Не съм го питала, не исках да знам подробности. Ама той се напи и всичко си изпя...  blahblah
та така

# 81
  • Мнения: 77

А ти на какво базираш вярата си, че действията остават без последствия?
Не става въпрос за осъждане, а че кръшкането не е повод за хвалбите, които забелязвам в доста теми вече.


Никси, що не лепнеш още емотикончета, много са красиви пък и оригинални.


аз пък не виждам хвалби, а ФАКТИ. ама явно всеки вижда това, което му се иска да види.

с.

# 82
  • Мнения: 4 965
Алиса, само знай, че един брак не може да бъде пре...бан от трети човек. Това могат да сторят само участниците в него. А и никой не кара никого да "кръшка". И за тази работа, както и за един успешен брак, трябват двама.
А това,че ти не разбираш начина на живот на другите хора, не ти дава право да ги наричаш с епитети.
И да, аз специално твърдя, че съм далеч по-морална от много жени, които си лягат цял живот само с 1 мъж. А възпитанието на децата не ми е ясно защо изобщо го намесваш...
А за самозаблудата - често "светиците" сами заблуждават себе си. Аз лично съм реалистка.
Не се хваля - откровена съм.
И не плащам данък обществено мнение...

# 83
  • Мнения: 77
азаф, аз не виждам защо изобщо си правиш труда да обясняваш.

с.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 064
azaf го е казала, но и аз държа да уточня, че не се хваля, просто казвам откровено.
Виждам, че не съм единствена.

Много се извинявам на авторката, задето темата пак тръгна в друга посока  bouquet
Аз млъквам.

# 85
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Единственият ми въпрос е, след като самите вие не го смятате за изневяра, защо го описвате в тази тема.
 

# 86
  • София
  • Мнения: 3 064
Единственият ми въпрос е, след като самите вие не го смятате за изневяра, защо го описвате в тази тема.
 


Заради всеобщо признатата дефиниция на думата.

# 87
  • Мнения: 6 029
Признах си. Прости ми. А и изневярата не беше класическа, още се чудя къде ми е бил акъла.

Той мисля, че не ми е изневерявал. Няколко пъти съм си мислела, че е. Усещането е ужасно. Чувство за нереалност, виеше ми се свят, абе гадна работа. Ако и той се е чувствал така, след като си признах - просто съм за убиване  Tired

# 88
  • Мнения: 471
Добре де Момичета всички казвате, че сте усетили или имате чувство ,че ви изневерява и почвате да се ровите тук - там

а въпроса ми е как го доказвате ....... почвате да го следите ли ? или го питате направо или нещо друго правите ?  Rolling Eyes
щото колкото и да го питаш той се казва НЕ  ooooh!

# 89
  • Мнения: 2 448
щото колкото и да го питаш той се казва НЕ  ooooh!

Значи е умен и държи на теб.

Това с многото ровене, съмнение и въпроси е досадно. От много питане да не каже "да" само и само да ти угоди на подозренията.  Mr. Green

# 90
  • Мнения: 35 993
ravvenr, защо трябва да доказваш нещо? в смисъл, доказателствата за себе си ли търси човек или за да ги завре в лицето на изневерилия? не се заяждам, от въпроса ти ми хрумна, че не всички мислят като мен - мен ме интересува да знам, а не да доказвам, че знам  Rolling Eyes

# 91
  • София
  • Мнения: 17 301
Е как ще знаеш без доказателства бе, пиле Simple Smile Доказателствата не са, за да се заврат в лицето на виновния, а за да знае другия в какво се е забъркал. Щото само с догадки не става Wink

# 92
  • Мнения: 35 993
Е как ще знаеш без доказателства бе, пиле Simple Smile Доказателствата не са, за да се заврат в лицето на виновния, а за да знае другия в какво се е забъркал. Щото само с догадки не става Wink


това имам предвид:

а въпроса ми е как го доказвате

аз като знам, дреме ми дали той отрича или не, нали - за чий ми е да му доказвам от къде знам  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 733
И колкото и да е чудно на Dincho, не възрастта е определяща за реакцията в такива случаи.
Просто има хора, за които такъв тип поведение се е превърнал в начин на живот - те са обръгнали.
Тези, които изпитват някакво чувство на вина, обикновено не издържат на директни въпроси, или както го наричате - блъфиране.


LemonDesi, не ми е чудно, а ми беше интересно, защото все пак и възрастта и опитът са определящи.
И да, смятам, че трябва да си наивен и незрял, за да се хванеш на подобно нещо и да последва това.
Цитат
Относно блъфирането - ами просто поведох разговор натам и започнах: Слънце, я кажи, откакто сме заедно бил ли си с друга. Ама така, ухилена до уши. Все едно, че не ми пука. А той - ама какви са тези въпроси? Пък аз, лигаво - ееее, 'айде кажи ми дееее  Моооля ти се, кажи мииии, няма да ти се разсърдя деее.
И той реши, че не ми пука. Толкова невероятно тъпи са мъжете понякога!
И ми каза. Едва ли беше виждал през живота си такова обръщане на 360 градуса.

Наивен, защото явно не познаваш добре партньора и какво точно иска.
Незрял, защото дори и да те мъчи съвестта не е нужно да го прехвърляш на другия. Сгрешил си - носи си кръста сам, не наранявай, за да ти олекне.
Принципно съм защитник на тезата "и на калъп да те хванат отричай" единствено и само с цел да не нараняваш другия, за да се очистиш ти съвестта.


Amika, извинявай че използвах твоят пост като пример, не е лично и не те обсъждам. Той демонстрира нещо, което винаги ме е учудвало - блъфиращ, който изпада в ужас от чутото и достатъчно наивен, за да не знае как признанията му ще наранят другия.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 19:10 от Dincho

# 94
  • София
  • Мнения: 17 301


аз като знам, дреме ми дали той отрича или не, нали - за чий ми е да му доказвам от къде знам  Mr. Green



Така да  Peace

# 95
  • Мнения: 35
хванах го по запазени логове от чат,в които се обясняваха какво са правили и се изясняваха.Догади ми се,много тежко го приех. Tired
Мен не са ме хващали още.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 020
Здравейте мами и бъдещи такива, днеска прочетох темата. Първо искам да кажа на вече преживелите го че според мен са много силни и им пожелавам никога вече да не преживеят нещо такова. Поздравления и на всички семейни двойки които имат така наречените отворени връзки, в крайна сметка всеки има право да избира как да обича и какви компромиси е готов да направи. А за сугрешилите и покая ли се, стискам палци да не се поддадете отново.
Въпреки, че на мен не са ми изневерялали досега, или поне аз незнам и не подозирам нещо такова, и аз съм била вярна и въпреки, че ние не сме семейни, но сме заедно от 8 години, ако някога милото ми изневери много се съмнявам че ще му простя, защото това би ме наранило жестоко. Знам, че мнението ми не е по темата, но просто смятам, че не е редно да се обиждате само защото имате различни виждания за живота. А колкото до марала.... гордея се че през краткия ми живот съм си "лягала" / дума която ми е доста противна/ само с един мъж.

И честно казано не разбрах защо трябва да сравняваме изневярата с пиенето на две бири с приятели в петък вечерта?

# 97
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Хващаш се, когато част от тебе, дори и подсъзнателно, иска да бъдеш хванат. Едва ли са много случаите, в които някой ще се издаде, защото е подведен по този начин,
просто защото е ясно, че решиш ли да се прикриваш, ще си целия в слух и едва ли ще се оставищ да те подмамят така.
Друг е въпросът, какво причиняваш, а също и това, че волно или неволно, натоварваш с твоя товар някой, който не я е бъркал тази каша, точно това, което казва и Dincho.
Ситуациите са много и различни, няма какво да обобщаваме, аз говоря за хора, на които не им е в кръвта да кичат с рога половинките си.

shantall, сравняваме го, защото Никол прехвърля нишката от една тема на друга,
като леко поизменя нещата - не ставаше въпрос за  по две бири всяка вечер, а за спор относно това, че всеки човек - мъж или жена - има право на лично пространство, и това, че си позволява отвреме-навреме да се види с приятели без партньора си, не е прелюдия към изневяра.
Незнам за какво говорим въобще за отворените врзъки, те са друга категория  newsm78
Не са на мястото си коментарите на хора, които ги практикуват в тази тема просто.
Защото тя е за хората, на които по една или друга причина, не им е приятно да си представят, че техния човек се врътка с някой друг в момента,
или, че докато е с тях, в мислите си е другаде.



# 98
  • Мнения: 2 448
че докато е с тях, в мислите си е другаде.

Не мисля, че има човек, който обичайки някого с цялото си сърце, дори и да се прави на много освободен в поведение и приказки би му било приятно обекта на чувствата му да е някъде другаде в мислите си ...  Wink

# 99
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
че докато е с тях, в мислите си е другаде.

Не мисля, че има човек, който обичайки някого с цялото си сърце, дори и да се прави на много освободен в поведение и приказки би му било приятно обекта на чувствата му да е някъде другаде в мислите си ...  Wink

Пас, нали стана ясно, че в онези случаи такива магарии не се правят.

# 100
  • Мнения: 2 375
хванах го по запазени логове от чат,в които се обясняваха какво са правили и се изясняваха.Догади ми се,много тежко го приех. Tired
Мен не са ме хващали още.
Звучи като тържествуване, а всъщност твоята позиция е по-неблагоприятна в случая, така да се каже.

Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78

# 101
  • Мнения: 107
Случайно стана. Толкова се бе улисал, че чак забравил за един смс. А може да не е успял да го прочете дори. Даде ми телефона да се обадя и нали не ровя в него, не знам,как се звъни от неговия дори. И за беля се отваря въпросният смс. Питах,какво означава. Поизлъга. Не питах повече, но останах с особено впечатление( нали имаше клетви, колко ме обича и че не може да живее с друга жена). И след няколко месеца в много неподходящ момент "цъфна" нов. Дори й отговорих Joy Беше много забавен Joy Тя си знае. И знае, че знам за първия. Казах само:"Затова чета книги. В една има съвет към съпругите-ако любовницата знае, че сте видели нейни смс или мейли, то тя очаква да го проверявате и може да ви прати провокативен такъвс цел-да ви раздели. Е, да не си мисли, че е успяла. Много се изложи с този смс. За самотна жена това означава, че или пие в малките часове, или не е добре с нервите." Изчаках да се разделят и чак тогава го изгоних. С доказателствата. #2gunfire

# 102
  • Мнения: 1 101
Как ме хванаха не искам да разказвам. Прости ми, заедно сме още и ме обожава. Дори е забравил. Не мога да си представя колко трудно му е било, никога не ми е натяквал за това, дори не го е споменавал.  Аз не съм го хващала, и съм 99% сигурна, че не ми е изневерявал. Но ако го направи, ще му простя. Ще се опитам и да забравя и мисля, че ще успея.

# 103
  • Мнения: 2 448

Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78

Не ти трябва да знаеш. Истории всякакви, но каквото и да ти говорят повярвай всички страни малко или много се чувстват зле. Такива безскрупулни изневеряващи за спорта са малко. Всеки си има своите причини, раздвоения, дилеми. А от познат по трудна и кофти ситуация няма. За себе си да не казвам голяма дума, ама не бих преглътнала да разбера, че мъжа ми се е хванал с някоя моя приятелка. От толкова много жени точно с позната.  Confused

# 104
  • Мнения: 543
За себе си да не казвам голяма дума, ама не бих преглътнала да разбера, че мъжа ми се е хванал с някоя моя приятелка. От толкова много жени точно с позната.  Confused

двойно предателство един вид

# 105
  • Мнения: 471
ravvenr, защо трябва да доказваш нещо? в смисъл, доказателствата за себе си ли търси човек или за да ги завре в лицето на изневерилия? не се заяждам, от въпроса ти ми хрумна, че не всички мислят като мен - мен ме интересува да знам, а не да доказвам, че знам  Rolling Eyes
Mr. Green не бе ,явно не съм си задала въпроса правилно, Grinning .... да - "доказателствата за себе си" и по такъв начин като аз знам какви ги върши ще мога да реша - дали да съм с него или не, например ,или някаква тактика да предприема , а Не да се чудя ,сяя той какво прави ,с коя се мота ,в къщи ли си е и т.н. ......... в такъв смисъл  ето човека е казал е това имах превид донякъде ..Mr. Green
Е как ще знаеш без доказателства бе, пиле Simple Smile Доказателствата не са, за да се заврат в лицето на виновния, а за да знае другия в какво се е забъркал. Щото само с догадки не става Wink
ooooh! вече и аз се обърках  hahaha 

# 106
  • Мнения: 2 723
Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78

Ужас...
Ако можеш да си представиш изневяра с непознат това е на н-та степен.
За предателството на мъжа ми забравих одавна, а и боката вече я няма, ама за оня боклук, който ми се водеше приятелка цели 7 години, дето и слагах и и вдигах масата и и споделях проблемите си, дето сме се смяли и плакали, пили и веселили, целувала ми е детето... е тва животно не мога да разбера какво търсеше в моят дом, в моето легло до кошарата на сина ми...
Още се разтрепервам като се сетя.
А и не беше еднократно... продължи месеци... Аз просто се светнах късно. Sick
Освен това, същото това подобие на човек живееше с братовчед ми по това време...
По-късно пък тъпият ми братовчед се ожени за нея и я имаме в семейството тая......
Гнусна работа Sick
А и сигурно чете и пише из форума де...
Ама то тук хора всякакви.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:07 от Никси

# 107
  • Мнения: 2 375
Никси, така ми го описа, че чак ми развали вечерята. ooooh! Стомахът ми се сви. Какви са тия хора бе, какво е това безочие. Ох..

# 108
  • Мнения: 2 723
Никси, така ми го описа, че чак ми развали вечерята. ooooh! Стомахът ми се сви. Какви са тия хора бе, какво е това безочие. Ох..

Сори мацка, ама някой попита и аз май се поувлякох с отговора. Confused
Ти па яж по-рано бе, кво е тва ядене в 10ч, или 9 по твое време, вредно е  Joy

# 109
Разбрах по най-гадният начин.Болки в ставите,съмнения за хламидии.Попитах го случвало ли му се е поне веднъж-той явно беше много притеснен и гузен и си призна без бой.Дойде ми като гръм от ясно небе.Та той беше много добър съпруг и баща,и през ум не ми е минавало,че може да го направи.Уважаваше ме,мисля,че се и обичахме.Сякаш светът се срина.А бяхме семейство вече 20 год.Плака разкайва се,сигурно и за него беше ад моя ад.Първата ми реакция беше развод.Но след време и много размисъл за добрите и лошите страни останахме заедно.Сега е пак супер съпруг,но вече не е същото.Няма го доверието.И си му го изкарвам не през носа,ами и откъдето мога.

# 110
  • Мнения: 2 448
И си му го изкарвам не през носа,ами и откъдето мога.

To пък това за гордост ли е?! По добре да го беше изритала.
Да "прощаваш" и да натякваш е по гнусно и от самата грешка.

# 111
Много си права.Но нещо ме кара отвътре-на моменти,не винаги.И аз си казвам,че щом съм простила,трябва да спра и спирам.Но след време се присещам и се започва.После пак си казвам,че ако ще е така,по-добре да сме се разделили-и спирам.Който не го е изпитал,не може да го разбере.По-силно е от теб.

# 112
  • Мнения: 589
Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78
Ами понякога става така,че т.нар. "трето лице" става т.нар. тук във форума "настояща", ражда братче или сестриче на децата ти и си ставате роднини,така да се каже...И тук вече темата става "друга"-всички са на мнение,че изневярата е много болезнено нещо, но от друга страна всички апелират към толеранс в отношенията "бивши-настоящи",демек-да се потисне и забрави тази болка и да се градят цивилизовани отношения.Айде ми кажете как!

# 113
  • Мнения: 2 448
]
 Ами понякога става така,че т.нар. "трето лице" става т.нар. тук във форума "настояща", ражда братче или сестриче на децата ти и си ставате роднини,така да се каже...

Имам такива приятели, но "другата" не беше позната на жената от преди. В перфектни отношения са двете жени и децата им, но мисля, че основната заслуга е на мъжа. Поддържа страхотни отношения и с бившата си жена, грижи се абсолютно еднакво и за двете си деца, които се обичат все едно са от едни и същи родители.
Знам, че са голяма рядкост, но все пак има и такива изходи от подобни връзки. Ако не ми бяха толкова близки и да го виждам с очите си, сигурно и аз трудно щях да вярвам.

# 114
  • Мнения: 77
случвало ми се е с първия ми "сериозен приятел". призна си, защото аз му бях казала, че и да го направи, няма да му се сърдя (правех се на пич). беше грозно. и самата му постъпка, и това че ми каза. също и обстоятелствата, при които ми го каза. беше меко казано себично от негова страна в конкретната ситуация. два дена ревах и му простих. но аз изобщо не съм ревнива и слава богу, имах достатъчно акъл да не се самообвинявам. много се разкайваше и блабла... знаете. оправихме си отношенията. после обаче се повтори при не по-малко ужасни обстоятелства ooooh!. тогава се ядосах повече, отколкото се сдухах. явно просто не е било същото вече... след известно време прекратих отношенията ни.

принципно съм способна да простя изневяра, мисля че на тоя свят има къде-къде по-ужасни неща от това. както казах, аз съм много неревнива и се радвам, че опитът ми, който описах по-горе, не ме е променил. била съм на 18 - 19 или 20 години и се постарах да не го изживявам. по онова време ми се бяха случвали и доста по-лоши неща, та не ми се отрази.

от тогава не ми се е случвало, или поне не съм разбирала. но мога да го простя. мен не са ме хващали.

с.

# 115
  • София
  • Мнения: 3 064
]
 Ами понякога става така,че т.нар. "трето лице" става т.нар. тук във форума "настояща", ражда братче или сестриче на децата ти и си ставате роднини,така да се каже...

Имам такива приятели, но "другата" не беше позната на жената от преди. В перфектни отношения са двете жени и децата им, но мисля, че основната заслуга е на мъжа. Поддържа страхотни отношения и с бившата си жена, грижи се абсолютно еднакво и за двете си деца, които се обичат все едно са от едни и същи родители.
Знам, че са голяма рядкост, но все пак има и такива изходи от подобни връзки. Ако не ми бяха толкова близки и да го виждам с очите си, сигурно и аз трудно щях да вярвам.


Евала на такива хора! Peace

А това, което описа Никси, просто нямам думи... Това е наистина велико безочие!

# 116
  • Мнения: 589
Евала на такива хора! Peace

А това, което описа Никси, просто нямам думи... Това е наистина велико безочие!
  Е все пак не са се познавали отпреди и едната не е виновна за болката на другата.Аз също бях в прекрасни отношения с бившата съпруга на предишният си приятел, поддържахме контакт,пиехме кафе почти всяка седмица-всичко това тайно от гаджето,защото той й беше забранил да търси контакт с децата си(отделна тема е,че и ги беше "взел",защото беше влиятелна личност и можеше да си позволи да я накаже и по този начин).А аз също съм майка , как може една майка да съди друга майка,че е лоша,вещица и т.н само защото е бивша на мъжа й?!Споделях с нея всичко,свързано с децата.
   А аз попитах какъв е начина да забравиш,да простиш и да се правиш,че предишният ти живот не е съществувал,когато си имал някакви отношения с "третото лице" и то(лицето) в последствие се надува с постъпката си,сякаш е направило най-голямото добро на света,като е отървал мъжа от най-голямото земно зло в твое лице?

# 117
  • Русе
  • Мнения: 7 796
И "нашата" ми беше приятелка. Но я познавах и няколко пъти предупредих мъжо да има една на ум. И той го имал- няколко месеца.
Поне да беше ме сменишл с нещо по-свястно  #Cussing out

Много си права.Но нещо ме кара отвътре-на моменти,не винаги.И аз си казвам,че щом съм простила,трябва да спра и спирам.Но след време се присещам и се започва.После пак си казвам,че ако ще е така,по-добре да сме се разделили-и спирам.Който не го е изпитал,не може да го разбере.По-силно е от теб.

Ей, това е много вярно. И ние сме хора, можем да грешим.  Peace
А прощаваш трудно, забравяш още по-трудно и ти се иска да убиеш и нея и него. Или себе си, само проклетата болка да спре.
Желанието ми да остана с "нея" насаме и да й размажа самодоволната физиономия, все още го има  #Cussing out

# 118
  • Мнения: 35
и в нашия случай беше приятелка,болката от такова предателство е двойна.А се хвалеше,как ни била събрала и каква хубава двойка сме.. Whistling Обича да се изказва във форума по теми като тези,как третия никога за нищо не е виновен,защото не дължал никому нищо..дори и на приятелките си явно.

# 119
  • Мнения: 2 375
Тя ясно каза, че е простила, но не е забравила. Простила, защото е с него и му го припомня, защото тя самата не го е забравила.
Когато нахлуват спомените и болката е трудно да се въздържи човек. Не е хубаво, но не е ненормално.

# 120
  • Мнения: 2 448
  Е все пак не са се познавали отпреди и едната не е виновна за болката на другата.

Не са се познавали и да са били приятелки, но втората беше любовница 3 години преди развода. Така, че много ясно и двете знаят този факт.

# 121
  • Мнения: 6 029
Таз история в многото цитати не я разбрах и ме обърка  Crazy

# 122
  • Мнения: 2 448
Цитат
Имам такива приятели, но "другата" не беше позната на жената от преди. В перфектни отношения са двете жени и децата им, но мисля, че основната заслуга е на мъжа. Поддържа страхотни отношения и с бившата си жена, грижи се абсолютно еднакво и за двете си деца, които се обичат все едно са от едни и същи родители.
Знам, че са голяма рядкост, но все пак има и такива изходи от подобни връзки. Ако не ми бяха толкова близки и да го виждам с очите си, сигурно и аз трудно щях да вярвам.
---------------------------------
Не са се познавали и да са били приятелки, но втората беше любовница 3 години преди развода. Така, че много ясно и двете знаят този факт.

Това е историята Julie , не знам кое точно не разбра.

# 123
  • Мнения: 6 029
Мерси, това не съм го прочела явно.

# 124
  • София
  • Мнения: 397
 Нормално е повечето дългосрочни изневери да са с приятел/ка, след като повечето държат милото да им е до полата/панталона и наличните обекти за свалка са само такива. Допълнителна грешка е, че много хора хвалят приятел/ката си и го/я дават за пример на милото, като по тоя начин будят интереса му/й или сами настояват да ги сближат.
 За бившата и настоящата- не са длъжни да се държат приятелски, а просто прилично.

# 125
  • Мнения: 2 032
аз специално твърдя, че съм далеч по-морална от много жени, които си лягат цял живот само с 1 мъж.

На какво го базираш това мнение:
(А) Може би издири статистически значима извадка такива жени, подготви въпросник и свери отговорите? или
(Б) На вярата си, че може и това в онова, и душата в рая?

Както и да е, на мен не ми пука. Пък и да се изневерява не е незаконно. Странно ми е единствено и само разказването по форумите, особено от жени, които не са сигурни като теб, че на мъжете им не им пука с кого спят.

Ти си изключение, разбрах.

# 126
  • Мнения: 157
Първото ми гадже ме хвана в изневяра. всъщност, за мен не беше изневяра. Аз бях приключила с гаджето си в сърцето си, влюбих се в другия, но не ми стискаше да си призная. Направих така, че да ме хване. Направих и голямата глупост да остана с въпросното гадже, въпреки че вече нищо не ни задържаше заедно.Голяма грешка. Той уж ми прости непростимото, за да му стане това най-удобния коз- може за всичко да ме манипулира, аз съм все виновна. Половинчата прошка.А аз-по-ниска от тревата, опитвам се да изкупвам вина. Още не мога да си го простя. Но така е трябвало да стне, този беше пътят, който ме доведе до сегашния ми мъж.

# 127
  • Мнения: 90
Вие гордеете ли се че изневерявате бе хора?  newsm78

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
някои особенно  ...

# 129
  • Мнения: 1 941
Дори нямам сили да прочета цялата тема, натоварена е с тежки емоции. Не искам да дърпам дявола за опашката, но зная че на всеки му идва реда. До сега никога не съм хващала в изневяра и не искам и да ми се случва. Но, преди няколко години една история за малко да съсипе семейството ми. Така и никога не разбрахме истина ли беше или интрига. Някаква жена се обадила на майка ми, за да й каже, че баща ми има връзка с жена от друг град. Беше замесено и някакво дете..... абе пълен ужас. Майка ми беше буквално съсипана, превърна се от адски силна жена в малко дете, нямаше никакъв разум. Това побърка баща ми, той се поболя заради нея. Мислех си, че след толкова години брак кривването ще се приеме по - трезво. А, тя каква стана - беше толкова тежко, страшна мъка... Не знаех на кой от двамата да помагам, виждах как всичко рухва, а душевната им болка буквално преминаваше във физическа. Мина време, за щастие доказателства така й не се появиха. От тогава родителите ми се вкопчиха ужасно един в друг...

# 130
  • Vienna
  • Мнения: 519
 Grinning още не са ме хванали. или сьм много добра по прикриването, или мьжьт ми не ще да ме хваща...
а ина4е и а3, нито си при3навам, нито искам да ми при3нават...

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 13:58 от Lucy

# 131
Само моля,моралистите да не четат следващите редове!

Това беше преди доста години.Имах дълга връзка,с много перипети,изневери от моя страна и така близо 4 години.Не знам защо човека се беше вкопчил в мен и ми прощаваше за няколкото  изневери от които разбра.Вече не се сещам,дали съм искала да ме хванат или съм го правила и съм чакала да става каквото ще.
Най-тъпата история от многото е,че ме хванаха както се казва на "калъп".Бях за десет дни извън София по работа.С човека както обикновенно бяхме в обтегнати отношения.Т.с. бях му казала да не ме безпокои докато ме няма.Той обаче не спираше да ми звъни в хотела и накрая бях оставила телефонната слушалка отворена за да не го чуя,но ......той решил да ме посети.Аз предната вечер бях на Рожден ден с един човек,който много харесвах и се озовахме в моята хотелска стая.Той предложи да вземем друга,но мен не ми се местеше багаж.Имаше план даостане с мен няколко дни.Така рано рано в 7.00 се почука на вратата и аз в полусън попитах кой е Mr. Green
Трябваше да отворя ,за да не влезе с касата,казах му че не съм сама и т.н.....
Разделихме се за около 3 месеца и не знам защо после пак бяхме заедно,аз си продлъжих да правя каквото си искам,а той ме търпеше.Накрая беше агония за двамата да продължаваме и се разделихме.До ден днешен не ме е забравил и на всеки празник ми се обажда,а са минали повече от 12 години.
А сега,когато съм семейна е различно,но ако се случи мъжът ми да ми изневери,не искам да разбирам!

# 132
  • Мнения: 27
На днешният ден да не говорим за тези неща, какво ще кажете? Честит празник, момичета!  bouquet
Дано никоя от нас не преживее повече такава болка и не причинява също такава.  Hug

Иначе имам какво да кажа по изписаните 3-4 страници, но не ми се говори за това днес.

# 133
  • Мнения: 22 036
Азаф звучи най-правдоподобно и искрено. Живота е шарен и никой не знае какво го чака зад ъгъла. Изневярата не е свързана само със секс. може да има секс и да няма изневяра и обратното. Въпрос е наистина на възпитание и опит.

# 134
  • София
  • Мнения: 3 390
С смс-и,пращани от сайта на Мтел, изтрити  от изходяща поща, но неизтрити от Кошче-то Mr. Green

# 135
  • Мнения: 90
На мен би ми било супер обидно...не мога да си го представя даже...

Ако съм направила нещо подобно пък, ще ме е срам от себе си дълги години Shocked

Това е ужасно...още повече ако останете с този партньор и го практикувате постоянно...за какво доверие си говорим въобще?
На какво се гради вашата връзка... не мога да схвана..

Мисля че любовта изключва изневерите и лъжите...ако някой прави подобно нещо-не се е научил да обича и уважава човека до себе си...а само мами. Close

# 136
  • Мнения: 2 375
В любовта и на война, няма правила.

# 137
  • Мнения: 241
Отивам аз при него, а той е от седмица при техните.
Гледам аз в кофата за боклук - презерватив  Shocked
Питам го как така станала тази работа - той ми казва че това било на техните презерватив

Аз обаче не съм расла в гората и набързо му преравям телефона ден-два по късно. "Обичам те, слънчице", дъра бъра. ООО.... оказва се че човекът въртял любов с нимфетка от около три месеца ПРЕДИ да се запознае с мен.
А искаше дете да правим...

Ето тогава ми е било разбивано сърцето.

Само да добавя, че известно време по късно, по най-невероятно стечение на обстоятелствата се ЦЕЛУВАХ с тази жена. Да, единственото ми лесбийско изпълнение (пускане на езици и опипване на гърди) е било с нея.

Сега със сегашният ми партньор знам че си има едни "приятелки" с които си флиртува по скайпа и сме си говорили ред пъти по въпроса. Ами, като му се флиртува, да флиртува, какво да го правя.
То и аз си флиртувам  Embarassed
Ще видим.

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 17:14 от SharenaSol

# 138
# 139
  • Мнения: 1
Отивам аз при него, а той е от седмица при техните.
Гледам аз в кофата за боклук - презерватив  Shocked
Питам го как така станала тази работа - той ми казва че това било на техните презерватив

Аз обаче не съм расла в гората и набързо му преравям телефона ден-два по късно. "Обичам те, слънчице", дъра бъра. ООО.... оказва се че човекът въртял любов с нимфетка от около три месеца ПРЕДИ да се запознае с мен.
А искаше дете да правим...

Ето тогава ми е било разбивано сърцето.

Само да добавя, че известно време по късно, по най-невероятно стечение на обстоятелствата се ЦЕЛУВАХ с тази жена. Да, единственото ми лесбийско изпълнение (пускане на езици и опипване на гърди) е било с нея.

Сега със сегашният ми партньор знам че си има едни "приятелки" с които си флиртува по скайпа и сме си говорили ред пъти по въпроса. Ами, като му се флиртува, да флиртува, какво да го правя.
То и аз си флиртувам  Embarassed
Ще видим.

дека има дим има и огън Simple Smile

# 140
  • Мнения: 80
боже като чета тези изявления направо ми се плаче,защото и на мен напоследък нещо все ми се върти в главата,все ми се струва че моето мъжле май нещо е ловнал,немога да ви отговоря защо си мисля така просто незнам това все повече обзема моите мисли незнам докъде ще стигне?

# 141
  • Мнения: 7
Вярвате ли на инстинктите си?Вече не знам какво да мисля.Съпругът ми се държи винаги мило с чуждите жени-целува ръка, прегръща,сервилничи, мазни се , чак ми става неудобно да го гледам.Винаги е бил такъв.Та той си има съдружничка  която изглежда като фолк певица, умна,на около 30  .Пътуват често в чужбина .Спят в една стая.Води я на почивка в чужбина под предлог , че тя знае езика , а той не.В прав текст го попитах има ли нещо между тях- естествено , че отрече.И продължаваме така.Инстинктите ми подсказват че има нещо повече, но си казвам че може и да си въобразявам.Не знам какво да мисля.

# 142
  • Мнения: 157
Вярвате ли на инстинктите си?Вече не знам какво да мисля.Съпругът ми се държи винаги мило с чуждите жени-целува ръка, прегръща,сервилничи, мазни се , чак ми става неудобно да го гледам.Винаги е бил такъв.Та той си има съдружничка  която изглежда като фолк певица, умна,на около 30  .Пътуват често в чужбина .Спят в една стая.Води я на почивка в чужбина под предлог , че тя знае езика , а той не.В прав текст го попитах има ли нещо между тях- естествено , че отрече.И продължаваме така.Инстинктите ми подсказват че има нещо повече, но си казвам че може и да си въобразявам.Не знам какво да мисля.
това е абсурдно! никога не бих се съгласила мъжът ми да спи в една стая с умна фолкпевица! #Crazy
Аз ли съм консерва, вие ли сте либерали, не знам...

# 143
  • Мнения: 4 965
....Съпругът ми се държи винаги мило с чуждите жени-целува ръка, прегръща,сервилничи, мазни се , ...

Направо ми се догади от така описаното поведение. Мислех, че отдавна не са останали от този тип мъже /под 60-годишна възраст/. Не вярвам нормални жени да им се връзват. Много гнусно.
Ама това с "умната фолк-певица" кърти миФки.

# 144
  • Мнения: 7
не да обиждам момичето имах в предвид голям бюст , а не култура.Не я виня .А иначе той е на 45.Мисли си явно че е много специален по тоя начин.Не го понасям.Всичики го мислят за женкар но като му знам възможностите в леглото не ми се вярва .Въпреки , че може само у дома да е такъв.Но като цяло се  промени към мен по дистанциран е сякаш сме си чужди.

# 145
  • София
  • Мнения: 17 301
Спят в една стая и ти се чудиш дали има нещо между тех  hahaha
Хорааааааааааа, хора, толкова ли сме изпростели вече жените бееееееее  Sick
Ще го хванеш с оная му работа в нея и той пак ще ти каже, че няма нищо и ти ще повярваш  ooooh!

# 146
  • Мнения: 589
Ще го хванеш с оная му работа в нея и той пак ще ти каже, че няма нищо
Не бе...ще каже: "Не е това, което изглежда" hahaha
 

# 147
  • Мнения: 2 448
Инстинктите ми подсказват че има нещо повече, .......

Инстинкти ли? Не ти трябва дори инстинкт, а малко ум в главата.  Joy Кажи, че се шегуваш , моля.

# 148
  • Мнения: 4 068
Ходят в командировки и спят в една стая. Води я на почивка в чужбина, защото знаела езика. А теб що не те води? И накрая ти продължаваш да се чудиш какво става? Ми че за мен си е очеизвадно направо какво. Мъжи по всяка вероятност си има съвсем законна любовница, за която ти знаеш, но си трайкаш по неразбираеми за мен причини. Аз не съм консерва, но никога, ама никога не бих позволила такова поведение.
Другото, което ме изуми, че ти пишеш, че не го понасяш. Честно да ти кажа изобщо не разбирам вие двамата какво правите заедно. Абе странни семейства има на тоя свят ей. Аз като чета тук напоследък оставам с впечатлението, че ние с моя мъж сме егати скучната двойка.

# 149
  • Мнения: 7
както винаги нещата не са еднозначни.Признавам , че съм малодушна , но си давам сметка ,че с годините така ме е обработил чрез чувството ми за отговорност и  вменяването на вина.Обвързана съм с него не само чрез две деца големи, но и общ бизнес.Зависима съм финансово .Страхувам се , че ще настрои децата срещу мен.Преди години исках да се развеждам , заплащи ме , че ще ме вкара в лудницата.Не се оправдавам , но е отмъстителен.

# 150
  • Мнения: 1 572
Лора , чета , чета и се чудя аз ли не съм наред или някой друг Shocked

# 151
  • Мнения: 7
омъжих се много малка и ми бе промиван мозъка .Не се оправдавам.Вината е изцяло моя.Но низнам как да се правя

# 152
  • Мнения: 2 448
както винаги нещата не са еднозначни.Признавам , че съм малодушна , но си давам сметка ,че с годините така ме е обработил чрез чувството ми за отговорност и  вменяването на вина.Обвързана съм с него не само чрез две деца големи, но и общ бизнес.Зависима съм финансово .Страхувам се , че ще настрои децата срещу мен.Преди години исках да се развеждам , заплащи ме , че ще ме вкара в лудницата.Не се оправдавам , но е отмъстителен.

Я, стига! Общ бизнес означава, че и ти имаш своя дял. Големи деца означава, че са достатъчно разсъдливи да проумеят, че понякога хората се развеждат по една или друга причина и не е необходимо изобщо да вземат страната, на който и да е от родителите в случая. За лудницата няма да коментирам. По голяма глупост не съм чувала, освен ако не прикриваш от на нас някакъв твой здравословен психически проблем или зависимост. Няма начин здрав човек да го изкарат луд.  Wink

омъжих се много малка и ми бе промиван мозъка .Не се оправдавам.Вината е изцяло моя.Но низнам как да се правя
Вината ти е, че си мислиш, че имаш вина. Не виждам за какво изобщо трябва да се оправдаваш.

# 153
  • Мнения: 7
е не съм луда, въпреки че като се замисля може и да съм кто продължавам да го търпя.Но тогава бях малка и уплашена и мислех , ч може дори итова.Преди години майка ми напусна баща ни.За малък провинциален град това беше скандал.Срамувам се от себе си но и оз бях против нея.сега я разбирам ,но семейството на мъжа ми и досега ми натякват , че майка ми е курва а баща ми -почина-пияница, та рано или късно и аз ще съм като тях

# 154
  • Мнения: 1 572
Има една съседна тема за това дали мъжът трябва да издържа семейството , като се опитах да кажа че и жената трябва да работи за да не се стига до момента "зависима съм" , те решиха че завиждам на тези които си стоят в къщи.Никога не е късно ,но пък колко трябва да е зависим човек за да позволи така да го унижават.
Охххх , най-големият ни проблем е какво ща кажат хората , стига за Бога  ooooh!
А сега какво казват ?

Ренци и ние сме скучни не бой се , мъжът ми не ходи по командировки , колегите му са само мъже а моите жени  Joy

# 155
  • Мнения: 7
желая ви наистина да сте "скучни"Предстоят ми трудни решения.пожелайте ми успех

# 156
  • Мнения: 2 032
Лора, ти се посъветвай с някой, на който това му е работата, и направи най-доброто за теб и децата.

Няма да разправям истории, защото светът е малък, но моя близка е в подобна ситуация и хем ме боли за нея (заради униженията, които търпи- невръстните му любовници, но и поне един случай на побой), хем знам, че тя също е хвърлила по-голямата си част от живота в бизнес, който обаче е само негов и при развод няма да види стотинка, и че след лукса, на който е свикнала (яхта, например!), страхът от това да живее и тя, но и децата със жълти стотинки, е силен.

Моят съвет, разбира се (особено като от други хора разбрах за побоя), би бил набързо да стане богата вдовица  Twisted Evil, ама никой не ме пита всъщност.

# 157
  • Мнения: 7
най-гадното е , че настройва децата срещу мен.Взех да си обръщам внимание , да се грижа за външния си вид  той веднага контрира , че съм щяла да си търся друг, и го говори на голмия ни син.Той заема позицията на баща си - на 19  е и всячски се мъчи да му се хареса.За тях е най добрият баща.Милва ги , прегръща ги  купува им каквото трябва грижовен е.Все едно съм опозиция.
Изведнъж като че ли перде ми падна от очите и ми се иска да се променя,но дали ще имам смелост.

# 158
  • Мнения: 2 032
Не се притеснявай, на 19 години човек може сравнително лесно да види кой е крив и кой е прав.Това, че не прекарва никакво време с децата си, не може да се заличи с подаръчета.

Ние сме непознати и недотам "уВни", не питай нас за решение, сядай и мисли, пък ако ще да е с помощта на лист хартия с графи "плюсове" и "минуси".
Посъветвай се с адвокат какви имуществени права имаш.
После помисли как ще говориш с него, точка по точка какво искаш да изразиш и кои неща трябва да решите заедно.
Не бързай, ако не си готова. Мисли.
Макар че никой не заслужава да живее без обич, уважение и с усещането, че е втора класа човек.

# 159
  • Мнения: 2 723
Пътуват често в чужбина .Спят в една стая.Води я на почивка в чужбина под предлог , че тя знае езика , а той не.

Нееееееее, моля те, кажи ми, че се шегуваш  Joy
Води я на почивка. НА ПОЧИВКА?????
И аз говоря езици, може ли и мен да ме заведе следващия път да му превеждам, после ше ти докладвам   Mr. Green
Какво точно искаш да видиш за да повярваш на инстинктите си, всъщност твоите инстинкти какво ти подсказват  Joy

Оххх сори, ама смешно е отстрани, наистина....

Лора , чета , чета и се чудя аз ли не съм наред или някой друг Shocked

Наред си, споко  Stop

# 160
  • Мнения: 84
Ама не ви ли е хрумвало, че понякога това, че някоя жена казва "зависима съм" може наистина да е вярно?!? Независимо как се е стигнало до това. И въпреки униженията, въпреки гадното отношение и т. н., жената да не вижда начин за ФИЗИЧЕСКО оцеляване сама с две деца примерно? Не говоря за конкретния случай на Лора, ами и за други подобни теми които четох тук. Ами примерно майка с 2 деца, без собствено жилище, без родители който да и помагат, с някаква заплата от 500-600 лв. Ами наем ли за квартира? Сметки ли? Храна ли? Как да се справи??? Става ми мъчно за тези момичета, защото това наистина си е проблем, и предполагам, че даже и отвътре да крещят и да им се иска да им теглят на тези тъпанари по една майна, просто не мислят, че ще могат да оцелеят. Е това си е наистина безизходица, и не бива във всяка такава тема да се сипят упреци от рода "ама как търпиш това, или ама аз ако бях....".

# 161
  • Мнения: 7
зависимостта - финансовата е най важният фактор който ни възпира .Никога не съм си мислила , че нещата ще стигнат до тук.Отказвах се от всичко - кариера  и имущество от така наречената лоялност към семейството.Нали всичко е за нас, за децата.

# 162
Много болна тема. За Бога, трийте sms-ите. Проклет да е тоя гений, дето е измислил мобилните телефони  Confused. Иначе споделям мнението на Азаф, че не е необходимо нещо да ти липсва вкъщи, за да изпиташ привличане към друг. Просто химия. Случва се.
Kakvo privli4ane,kakva himia???????????????Otdavna triabva6e da sme se izlezli ot tazi era-capni po glavata i pridarpay v pe6terata :lol:Abe,nali tova ni otdelia ot jivotnite.Tova,4e imame mozak i mislim.Kade e avtokontrola ti be nacioooooooooooooo?????............Koe se slu4va?????????-da mine6 na 4erveno pred zasilen avtomobil?Da sko4e6 ot 19 etaj,da si darji6 rakata nad ogan????????????Da ne moje6 da si otgovoren za ga6tite i pod tiah??????????????Ako e taka sluuuuuuuuuuuuuu4vaaaaaaaaaaaaaa seeeeeeeeeeeeeeee Joy Joy Joy

# 163
Нормално е повечето дългосрочни изневери да са с приятел/ка, след като повечето държат милото да им е до полата/панталона и наличните обекти за свалка са само такива. Допълнителна грешка е, че много хора хвалят приятел/ката си и го/я дават за пример на милото, като по тоя начин будят интереса му/й или сами настояват да ги сближат.
 За бившата и настоящата- не са длъжни да се държат приятелски, а просто прилично.
BRAVO!Moite pozdravlenia za nabludenieto i izvoda za  priatelite.BRAVO!Vsiaka vtora jena razkazva i budi interesa na polovinkata si za pi6tnite formi na "Marii4eto",za hubavite kra4ka na "Van4eto" i posle za6to se polu4i taka,be???????Ami taka Confused!!!!!!! Confused  Bravo  bouquet

# 164
Оф аз даже се чудя дали въобще искам да знам! Хем така, хем иначе!

# 165
  • Мнения: 36
Как го хванах ли?
Не съм глупачка. Не не можех да не забележа как се къпеше по 100 пъти на ден, как си взимаше телефона дори като излезе на терасата или да нахрани кучето (преди не го е правел просто), все на вибрация седеше, не ми вдигаше като го търся под предлог "не съм го чул", как си намираше поводи да не се прибира, ка оставаше до късно "на работа", как стоеше на компютъра до малките часове и след като отиде да спи в другата стая като беше болен за да не зарази детето, така и не се върна доста време. Отчужди се, стана противен. Бях сугурна и просто изчаках, докато една нощ го чух да говори "с милото", на рожденния ден на детето ни. Беше пил повече от колкото може да понесе (рядко пие). Щях да падна, защото всичко друго можех да очаквам от него, ама такова нещо.... точно от него..... е не съ вярвала.
Ама уви.
И знаете ли, че на всичкото отгоре излезе, че аз съм виновна че се е стигнало до там, щото като ми се роди детето и я кърмех една година просто нямах желание за секс щото се чувствах като кравата Милка и смятах, че е неуважително да се преструвам. Преди това проблеми не сме имали, даже обратното. Секса винаги си е бил супер.

# 166
  • Мнения: 37
Аз го хванах !
Стана раздразнителен, потаен ,агресивен, не ме чуваше когото му говоря,често се къпеше, започна да си оправя зъбите,после тръгна на фитнес, криеше си телефона,телефона беше на вибрация ,взимаше го навсякъде с него и даже в тоалетната говореше по телефона,закъсняваше....
Е, то трябва да си сляп  !

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Става дума за бившият ми съпруг.Така и не го хванах.Все го ревнувах от една негова колежка-младо хубаво момиче,но не намерих доказателства.Разделихме се по друг повод и познайте след 1 месец за коя се ожени хубостникът-за колежката.Да са живи и здрави,с нея се поздравяваме,но се чудя как може да съм толкова лековерна ooooh!И не се уча от грешките си-на съпруга си вярвам безрезервно Peace

# 168
  • Мнения: 23
Първият път момата сама дойде да ми се похвали, пустата и Сашка...такива подаръци му беше направила... Бясното чесане в областта на гениталиите май от нея беше.Незабавно биде натирен у майка си(на 500 км тогава).Върна се след седмица разкаян и обръснат от брадата до глезените, и ухаещ на мухозол.
 После други идваха да  ми казват-все негови приятели, които ми се натискаха.Един даже ме заведе да видя с очите си-беше му отстъпил жилището си за срещата...гнусна работа.После спрях да обръщам внимание на антибиотиците,с които се тъпкаше,че бил "настинал нещо"...докато след години не обърнах внимание на една фактура.Копелето минаваше за служебен разход на фирмата прашките и евтиното шампоанче на държанката си! Ей тоя резил пред подчинените му в счетоводството беше капката,която преля чашата.
Хем ми стана смешно,хем ми стана кофти...сори и поздравления за силата ти   bouquet

# 169
  • Мнения: 27
Аз го хванах !
Стана раздразнителен, потаен ,агресивен, не ме чуваше когото му говоря,често се къпеше, започна да си оправя зъбите,после тръгна на фитнес, криеше си телефона,телефона беше на вибрация ,взимаше го навсякъде с него и даже в тоалетната говореше по телефона,закъсняваше....
Е, то трябва да си сляп  !
А мъжете трябва да са супер тъпи, за да си мислят, че след всичко това, което правят, никой нищо не забелязва и не разбира! ooooh!

# 170
  • Мнения: 1 424
Много поучителна тема !   bouquet
Да ви питам ,когато го хванахте в изневяра от колко време бяхте заедно ? Има ли наистина критични години в една връзка ?  Thinking
Иначе аз нито съм хващала,нито са ме хващали в изневяра. Може би се дължи на факта,че не съм имала толкова дълга връзка,че да се стигне до там  Whistling

# 171
  • Мнения: 157
 Eдно нещо не разбирам. доколкото знам, мъжката изневяра е по-различна от женската. С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. Това го наричат само секс. От вашите писания оставам объркана- изневеряващите мъже ставали раздразнителни към жените си, потайни, скачат като ужилени, когато им звънне телефонът...С една дума -държат се като влюбени на първа среща. така ли е наистина? Има ли разлика между мъжката и женската изневяра или това са митове? Възможно ли е мъжът да изневери, без да влага чувств и без да му проличи?

# 172
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Eдно нещо не разбирам. доколкото знам, мъжката изневяра е по-различна от женската. С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. Това го наричат само секс. От вашите писания оставам объркана- изневеряващите мъже ставали раздразнителни към жените си, потайни, скачат като ужилени, когато им звънне телефонът...С една дума -държат се като влюбени на първа среща. така ли е наистина? Има ли разлика между мъжката и женската изневяра или това са митове? Възможно ли е мъжът да изневери, без да влага чувств и без да му проличи?

изнервени, гузни, стреснати ....

# 173
  • Мнения: 4 965
... С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. ...

Клишета, клишета...

# 174
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цитат
... С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. ...

Засърбили те, хич няма да се сетиш за влюбване и тинтири- минтири...


Peace

# 175
  • Мнения: 768
Хм, като се замисля, винаги съм знаела, кога ми изневеряват. Странното е, че като че ли нарочно мъжете са оставяли нещо като подсказа, за да се сетя. Насила съм си затваряла очите, за да не видя, ама то доказателството ти боде в очите. Разбирала съм и нищо не съм казвала на въпросните мъже. После, полека-лека съм си тръгвала от този човек.
За мен изневярата не означава, че е свършил света, а симптом, че нещо някъде се е оплело във връзката, нещо куца. Човек трябва да открие причината за това, защо се е стигнало до там.

# 176
  • Мнения: 157
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

# 177
  • Мнения: 2 175
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

Е как да си комуникират тогава? newsm78

И по-скоро той им пише горещи съобщения.. Laughing

# 178
  • Мнения: 2 448
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

Последното, което си мислят е, че ги тормози.  Mr. Green

# 179
  • София
  • Мнения: 17 301
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

Последното, което си мислят е, че ги тормози.  Mr. Green

Е, ако жена му го хване, го тормози  Laughing

# 180
  • Мнения: 28
Страшна темичка. А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали? Какво значи да изневериш? От както мъжа ми понадебеля сама се хващам, че заглеждам други мъже (атлетични) Embarassed Това изневяра ли е?

# 181
  • Мнения: 1 572
От както мъжа ми понадебеля сама се хващам, че заглеждам други мъже (атлетични) Embarassed Това изневяра ли е?
Натам вървиш  Laughing

# 182
  • Мнения: 157
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

Е как да си комуникират тогава? newsm78

И по-скоро той им пише горещи съобщения.. Laughing

Aма защо трябва да си общуват въобще? това замирисва на връзка, а не на изневяра..
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

Последното, което си мислят е, че ги тормози.  Mr. Green
Тормоз си е..постоянно да си държиш телефона на вибрация в джоба и да скачаш като ужилен всеки път...

# 183
  • Мнения: 2 175
mynichka,

според теб след колко пъти секс, може да се говори за връзка? newsm78

Щото и двете са изневяра, нали?

# 184
  • Мнения: 2 448
Цитат
Aма защо трябва да си общуват въобще? това замирисва на връзка, а не на изневяра..

За повечето хора извънбрачните връзки са изневери. Или ти само чук и бег смяташ за изневяра, а щом е връзка не?   Laughing

Цитат
Тормоз си е..постоянно да си държиш телефона на вибрация в джоба и да скачаш като ужилен всеки път...
Той тормоза идва както каза Бърди от това, че жена му ще му пили кайсиите, а не от смс-те на любовницата. Той ако не е искал да му пишат , няма да си дава телефона, нали така?  Laughing

# 185
  • Мнения: 157
mynichka,

според теб след колко пъти секс, може да се говори за връзка? newsm78

Щото и двете са изневяра, нали?

Еднократният секс с човек, на който не знаеш името /или поне не си сигурен/ , съчетан с алкохол/ за успокоение на съвестта/ аз определям като изневяра, но този еднократен акт е някак по-лесен за преглъщане от шепненето на любовни слова, размяна на тел. номера и изпиването на чавка ума.

# 186
  • Мнения: 157
...[/quote] Той тормоза идва както каза Бърди от това, че жена му ще му пили кайсиите, а не от смс-те на любовницата. Той ако не е искал да му пишат , няма да си дава телефона, нали така?  Laughing

[/quote]
Ако се е стигнало дотам мъжът ми да си разменя любовни смс с еротичен под- и надтекст, едва ли ще има какво да му пиля..

# 187
  • Мнения: 627
... С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. ...

Клишета, клишета...

Съгласна 100 %. Доста често е точно обратното... на мъжете им е далеч по-лесно да хлътнат и да им се промие мозъка...

# 188
  • Мнения: 157
... С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. ...

Клишета, клишета...

Съгласна 100 %. Доста често е точно обратното... на мъжете им е далеч по-лесно да хлътнат и да им се промие мозъка...
не съм съгласна, че на мъжете им е по- лесно да хлътнат. Ще говоря за себе си и за мъжа си. Ако реша да спя с някой мъж, трябва да го харесам наистина, да ми направи впечатление, да ме разсмее..затова смятам, че ще ми е по- трудно да кажа "това е само секс". Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

# 189
  • Мнения: 35 993
не съм съгласна, че на мъжете им е по- лесно да хлътнат. Ще говоря за себе си и за мъжа си. Ако реша да спя с някой мъж, трябва да го харесам наистина, да ми направи впечатление, да ме разсмее..затова смятам, че ще ми е по- трудно да кажа "това е само секс". Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

ХА-ХА-ХА!  smile3532

# 190
  • Мнения: 2 448
Цитат
Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

Това е култово направо!!!  hahaha

# 191
  • Мнения: 2 478
Цитат
Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

Това е култово направо!!!  hahaha

Не е култуво,а шедьовър Joy

А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали?

Аз.

# 192
# 193
  • Мнения: 202
Моят се опита но не успя просто е много смотан в това отношение и много бързо се оплита в лъжите си, а аз му осуетих мераците.

# 194
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали?

Никога не съм. Но на мен са ми изневерявали (не веднъж  Tired)

# 195
  • Мнения: 7 914

А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали?

Аз.
и аз и немисля, че са ми изневерявали  Peace

# 196
  • Мнения: 337
Беше много отдавна, старо гадже.
Излъга ме, че не е вкъщи и има много работа, затова не може да ме взема де излезем.
На другия ден нещо сякаш ме чоплеше и реших да намина у тях, просто така.
Беше рано, портата беше заключена и тъкмо реших, че го няма, когато чух от другата страна /кооперацията беше на ъгъл / някакво кикотене.
Заобиколих и ги видях  на балкона - двете гълъбчета се кикотят и закачат нещо, още рошави, но щастливи от прекараната нощ.
Те не ме видяха, бяха прекалено заети, а и щях да се почувствам още по-гадно.
И така, повече не го търсих, не вдигах телефона и той навярно разбра.
В последствие разбрах и други гадости, който притъпиха боллката ми и ми отвориха очите, че съм взела най-правилното решение.
Сега след толкова години се питам как съм могла да бъда с такъв боклук.
Но, човек не може да знае всичко и както обикновено разбира последен.
А като се сетя как ми е свалял звездите.............. От тогава никой не е имал чак такова отношение към мен, но вече знам, че може да е по-земно, но истинско ,отколкото звездно, но фалшиво.  Stop
Желая ви спокойни и много приятни връзки! Hug

# 197
  • Мнения: 2
Тия работи се усещат не можеш да се скриеш колкото и да се прикриваш стига 4овек да го иска винаги намира на4ин да го направи.Страшното е после когато трябва да даваш обяснения. newsm78

# 198
  • Мнения: 5
Кофти е.Отначало неискаш и неможеш да повярваш.Моят възлюбен-вече бивш ходеше за риба с панталон и риза Laughingи така ме убеждаваше,че ...нямам думи.Сексът стана много редовен,и постоянно "беше" горкичкия по работа,или за риба.Сложи си пароли по телефоните,но аз ги разгадах и намерих любовните съобщения до....."негов приятел".Естествено се оказа,че номерът е на др. човек.Като му показах съобщенията-немога да опиша реакцията.После обич,любов,че и самоубийство...но. Това от мен.Не се забравя такова нещо.На никой не го пожелавам.

# 199
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Бившия ми ми изневеряваше по стандартния начин,взе да закъснява от работа,лъжеше ме че щели да разтоварват тир през ноща до късно сутринта,а той си кара по работата,в последствие един ден беше заспал по рано и получи съобщение.Много се чудех дали да го прочета,но явно нещо ме е карало и какво да видя... Sickот жена някакви супер нежни думи с "котенце...,пиленце" и тем подобни.Веднага го събудих вдигнах луд скандал а той ми обясняваше през цялото време че е грешка и щял да вади разпечатка на номера и да се разправя с нея че му е създала проблеми...Обадих и се да я питам какво иска от приятеля ми,тя се хили най-нагло по телефона и ми вика ..."не те разбирам за какво ми говориш...".....Лъжи,купища лъжи/..... ooooh!
И то да беше само единичен случай,ок що годе мога да разбера ситуацията,но нещата продължаваха..разделихме се,после те се събраха,и след известно време пък тя го заряза...... Mr. Green
А знаете ли кое е най-лошото,че тази ЖЕНА му беше колежка,знаеше че живеем заедно и че не сме разделени и това не и пречеше явно.Напоследък я засичам тук във форума........... Sick

# 200
Аз оби4ам мн. мъжа си ,до сега никога не съм му изневерявала надявам се  4е и той на мен. Но ще ви кажа само едно , ако има истинска обич между двама , няма нито желание нито изневяра.Обичаш ли един човек  истински не можеш да му изневериш дори да искаш,и го ревнуваш естествено. ако не го ревнуваш поне малко , значи не го обичаш ,а само така си мислиш. Интересно ми е от колко време сте със съпрузите си и кой е изневерил до сега. newsm78

# 201
  • Мнения: 125
Аз оби4ам мн. мъжа си ,до сега никога не съм му изневерявала надявам се  4е и той на мен. Но ще ви кажа само едно , ако има истинска обич между двама , няма нито желание нито изневяра.Обичаш ли един човек  истински не можеш да му изневериш дори да искаш,и го ревнуваш естествено. ако не го ревнуваш поне малко , значи не го обичаш ,а само така си мислиш. Интересно ми е от колко време сте със съпрузите си и кой е изневерил до сега. newsm78

На баба ти хвърчилото.То какво друго да напиша.

# 202
  • Мнения: 410
Аз оби4ам мн. мъжа си ,до сега никога не съм му изневерявала надявам се  4е и той на мен. Но ще ви кажа само едно , ако има истинска обич между двама , няма нито желание нито изневяра.Обичаш ли един човек  истински не можеш да му изневериш дори да искаш,и го ревнуваш естествено. ако не го ревнуваш поне малко , значи не го обичаш ,а само така си мислиш. Интересно ми е от колко време сте със съпрузите си и кой е изневерил до сега. newsm78

Олеле, такива приказки са ми като от "1001 нощи".

Изневерявала съм и не са ме хващали, защото бяха много заети да ми изневеряват на мен самата - разбрах го по редовното отсъствие, заетост, пътувания и т.н.
С времето всичко звучи и изглежда различно, само дето това не ме направи по-силна, както разправят.

# 203
  • Мнения: 2 309
Не съм ловец на грешници... Naughty
Достатъчно напрежение имам на главата си,сега да мисля и за това,кой,къде и с кого си го набутва Naughty
Може да го направиш с 1000 и да не разбере нито един...или с един и да разберат 1000

# 204
  • Мнения: 389
Личен опит: чувство чоглаво някакво, той ми се кълнеше във всичко свято, накрая аз конфронтирах момата и тя ми обясни колко велика била тяхната любов, аз само съм им пречела ...  Mr. Green Отдавна беше. Всичкото ми се скапа. Рева ми, сгрешил бил, даде й пътя. Уж щях да му простя, но го зарязах след няколко месеца.

Според споделен опит на познати:

... отсъствия, смс-и, женска коса в колата, търчане в другата стая с телефона, обаждания по никое време, съботи и недели "с приятелите" ... накрая се засичат с другата на входа.

... от телефонна разпечатка и несъгласувани версии при прикриването му от негов приятел.

На никой от гореизброените случаи не им е станало по-добре като са разбрали истината.

Човешките отношения са динамично нещо. Само мъдрост можем да си пожелаем да приемаме всичко, което ни се случва по пътя и да постъпваме по най-правилния начин за себе си.

# 205
  • Мнения: 165
Оооооооооооооооооооооооо, цяла книга мога да напиша по тая тема.
Гледала съм го на живо, кат сапунен сериал:
1. редовни закъснения, тъй като шефа в последната минута
е наредил нещо спешно да се свърши в службата. Не може да
го възложи на друг - има на мен най-голямо доверие.
2. ходене на обучение (тим билдинг) за 4 дни. - после се оказва
от колеги, че си е взел отпуск и зачезнал с момата в Златните.
3. неизтити любовни смс-и, мейли, скайп.......................
4. шепнене по телефона, звънене и затваряне,  "грешки" при
звъненето, слагане на пароли в гъ-съ-ем-а, спиране на разговора
при влизане в стаята на съпругата;
5. отиване на тържество, РД, банкет - само по мъжки - без жени;
6. спортуването на футбол, баскетбол, ходене на риба, на палтка,
- в костюм;
7. пълна смяна на гардероба - особено внимание на бельото;
8. слабеене
9. използване на нови изрази в говора;
10. нови пози в леглото;
11. ново внимание към съпругата - подаръците без повод се
увеличават;
12. вечно главоболие, заспиване в друга стая.
13. започват да се правят забележки относно поведението на
съпругата, започва да се срамува от нея;

Да продължавам ли още.....................

# 206
Здравейте, с риск да ви разочаровам ,ще ви кажа ,че има мъже и жени ,които не изневеряват, просто защото знаят как да си подтискат мераците Peace

# 207
  • Мнения: 107
Цитат
Здравейте, с риск да ви разочаровам ,ще ви кажа ,че има мъже и жени ,които не изневеряват, просто защото знаят как да си подтискат мераците

С риск да те разочаровам-поогледай се,почети насам-натам из интернет-все по-рядко се среща. Все някой изпищява. А колко не знаем... Laughing

# 208
  • София
  • Мнения: 1 890
Оооооооооооооооооооооооо, цяла книга мога да напиша по тая тема.
Гледала съм го на живо, кат сапунен сериал:
1. редовни закъснения, тъй като шефа в последната минута
е наредил нещо спешно да се свърши в службата. Не може да
го възложи на друг - има на мен най-голямо доверие.
2. ходене на обучение (тим билдинг) за 4 дни. - после се оказва
от колеги, че си е взел отпуск и зачезнал с момата в Златните.
3. неизтити любовни смс-и, мейли, скайп.......................
4. шепнене по телефона, звънене и затваряне,  "грешки" при
звъненето, слагане на пароли в гъ-съ-ем-а, спиране на разговора
при влизане в стаята на съпругата;
5. отиване на тържество, РД, банкет - само по мъжки - без жени;
6. спортуването на футбол, баскетбол, ходене на риба, на палтка,
- в костюм;
7. пълна смяна на гардероба - особено внимание на бельото;
8. слабеене
9. използване на нови изрази в говора;
10. нови пози в леглото;
11. ново внимание към съпругата - подаръците без повод се
увеличават;
12. вечно главоболие, заспиване в друга стая.
13. започват да се правят забележки относно поведението на
съпругата, започва да се срамува от нея;

Да продължавам ли още.....................
   Ебаси, колко точно си го описала...  ooooh!

# 209
  • Мнения: 133
След Упоритото зайче дори и аз нищо не мога да добавя!!! Казвам дори и аз, защото и аз съм най-упоритото Уше  Joy маскирало глупостта си зад "любов"  Laughing Искам само да ви посъветвам нещо - и тези, който нямат нищо против изневярата и тези, на които им тракат зъбите от нея - в различни моменти от живота си съм била и от двата типа, за това ще си позволя да дам съвет!
Изневярата не е физическия акт - изневярата е допускането на друго човешко същество по-близо, от колкото "партньора"!
Изневярата са лъжите, конспирацийте и манипулацийте!
И това мили е до вид човек! Не си губете времето и нервите с хора без елементарна човешка етика и морал!!!

# 210
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не съм от потърпевшите, с бившо гадже да, но не и с мъжа ми. Но много ми е чудно.... Ами ако е било само за една нощ..... как ще го хванеш? newsm78

# 211
  • Мнения: 389
Ами общо взето май никак, освен ако той сам не се издъни със забравени улики.

Моето впечетление е, че симптомите почват когато мъжете спре да им пука дали ще бъдат хванати, тоест като са влюбени вече и са отписали сегашната си връзка.

# 212
  • Мнения: 36
От личен пресен опит:
- системни закъснения - изведнъж взе да работи много усилено до късно за да се разв3ива
- душчетата станаха много по-чести от преди
- телефона вечно на вибрация и в джоба
- аз някак си се превърнах от любимата жена в домашна прислужница и майка и нищо повече
- излизания с колегите до 5 ч. сутрин (те повечето са възрастни и семейни), ама накрая оставали само младите и необвързани (3 колежки), момата се оказа една от тях
- тъпи обяснения
- станах изведнъж много лоша, чак непоносимо. Много кусури се насъбрали (аз съм си една и съща от 10 години откак сме заедно).
Знаех отдавна, чаках да се издъни.
Е, издъни се.
На мен "мило" или нещо подобно не ми е казвал от години.
Както и да е.
И естествено - даже и за това че му се е получила лИбоф извън дома пак аз съм виновна, щото мноого време след раждането не ми се правеше секс и щото съм лоша.
По лесно е да простиш изневяра от тип "чук и бег", ама когато нашия е хлътнал..... много е трудно.
И боли

# 213
  • Мнения: 107
Ами общо взето май никак, освен ако той сам не се издъни със забравени улики.

Моето впечетление е, че симптомите почват когато мъжете спре да им пука дали ще бъдат хванати, тоест като са влюбени вече и са отписали сегашната си връзка.

Може, но не винаги. Не отписват сегашната си връзка, просто са си погалили егото, че още стават(харесват го още жени-въпрос на възгледи и критерии,наречени общо комплексарски). Просто се вдетиняват и губят контрол, ориентация. И ти изведнъж виждаш, че той разсъждава като на 13 години Laughing Дори очевадни действия(най-често умишлени от другата половина на "тръпката"), не ги приемат като такива. Вярват в безкористната нова любима и в същото време искат да умрат до теб. Laughing Да се смееш ли, да плачеш ли Laughing Осиновяваш новото дете Joy

# 214
Как го хванах вече бивш-ето гадже преди има няма 4 месеца. Дали ме боли ами заболя ме много стоях 2 месеца и си тръгнах. от около 7 месеца нещата не вървяха - не ме поглеждаше въобще много уморен от работа и много елегантен из веднаж ( шофьор на камион ама с бели дънки и блузка, и с много парфюм). И все такива курсове му се падат събота и неделя да го няма, вечер до късно на работа. А ако се е прибрал преди мен хронология на pct липсва и аз качих една програма за следене и то всичко излезе. Много ме заболя, да глези някаква си 38 годишна да я води на сам на там аз съм на 23 а той на 29. намерих снимки, уговорки за срещи, разкази за как е било и как ще бъде и по дивях. зя 2 месеца всичко разнищих накрая си намерих квартира събрах си нещата и му показах защо си отивам. а той ами това не съм аз а аз му показвам E-MAIL с неговия номер и така и не си призна ма и да беше то аз никога не бих простила и върнала назад. а то отдалеч се виждало че има друга ама аз заплесната в работа - май бях свикнала с него  

# 215
  • Мнения: 2 448
Ами общо взето май никак, освен ако той сам не се издъни със забравени улики.

Моето впечетление е, че симптомите почват когато мъжете спре да им пука дали ще бъдат хванати, тоест като са влюбени вече и са отписали сегашната си връзка.

Може, но не винаги. Не отписват сегашната си връзка, просто са си погалили егото, че още стават(харесват го още жени-въпрос на възгледи и критерии,наречени общо комплексарски). Просто се вдетиняват и губят контрол, ориентация. И ти изведнъж виждаш, че той разсъждава като на 13 години Laughing Дори очевадни действия(най-често умишлени от другата половина на "тръпката"), не ги приемат като такива. Вярват в безкористната нова любима и в същото време искат да умрат до теб. Laughing Да се смееш ли, да плачеш ли Laughing Осиновяваш новото дете Joy

Леле майко!!!  Laughing Добре, че този тип са рядкост поне според мен.
По скоро нормалните хора са от типа, който Рони Бо описва. И другите , на които не им личи са изпечените кръшкачи, които никога не са спирали да го правят и така жена им не мога да направи разликата преди и след.

# 216
  • Мнения: 107
Ами общо взето май никак, освен ако той сам не се издъни със забравени улики.

Моето впечетление е, че симптомите почват когато мъжете спре да им пука дали ще бъдат хванати, тоест като са влюбени вече и са отписали сегашната си връзка.

Може, но не винаги. Не отписват сегашната си връзка, просто са си погалили егото, че още стават(харесват го още жени-въпрос на възгледи и критерии,наречени общо комплексарски). Просто се вдетиняват и губят контрол, ориентация. И ти изведнъж виждаш, че той разсъждава като на 13 години Laughing Дори очевадни действия(най-често умишлени от другата половина на "тръпката"), не ги приемат като такива. Вярват в безкористната нова любима и в същото време искат да умрат до теб. Laughing Да се смееш ли, да плачеш ли Laughing Осиновяваш новото дете Joy

Леле майко!!!  Laughing Добре, че този тип са рядкост поне според мен.
По скоро нормалните хора са от типа, който Рони Бо описва. И другите , на които не им личи са изпечените кръшкачи, които никога не са спирали да го правят и така жена им не мога да направи разликата преди и след.

Има жени и жени Joy Когато в прав текст му кажеш,какво е вече за теб и...(детайли от личния живот,които женската интелигентност е отказвала кариера на такава основа, уважение към лична свобода, която му е давала и т.н.). След това разбира отново,колко по-слаб е от теб, и става нова свалка. Ама със съпругата Joy По оригинален начин показвам на интелигнтните жени, че съм на ясно с характера, но не ми пука. Мнението на неинтелигентните и на мъжете не ме интересува. Joy

# 217
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами общо взето май никак, освен ако той сам не се издъни със забравени улики.

Моето впечетление е, че симптомите почват когато мъжете спре да им пука дали ще бъдат хванати, тоест като са влюбени вече и са отписали сегашната си връзка.

Може, но не винаги. Не отписват сегашната си връзка, просто са си погалили егото, че още стават(харесват го още жени-въпрос на възгледи и критерии,наречени общо комплексарски). Просто се вдетиняват и губят контрол, ориентация. И ти изведнъж виждаш, че той разсъждава като на 13 години Laughing Дори очевадни действия(най-често умишлени от другата половина на "тръпката"), не ги приемат като такива. Вярват в безкористната нова любима и в същото време искат да умрат до теб. Laughing Да се смееш ли, да плачеш ли Laughing Осиновяваш новото дете Joy

Леле майко!!!  Laughing Добре, че този тип са рядкост поне според мен.
По скоро нормалните хора са от типа, който Рони Бо описва. И другите , на които не им личи са изпечените кръшкачи, които никога не са спирали да го правят и така жена им не мога да направи разликата преди и след.
любима и в същото време искат да умрат до теб.[/b] Laughing Да се смееш ли, да плачеш ли Laughing Осиновяваш новото дете Joy
[/quote]

Леле майко!!!  Laughing Добре, че този тип са рядкост поне според мен.
По скоро нормалните хора са от типа, който Рони Бо описва. И другите , на които не им личи са изпечените кръшкачи, които никога не са спирали да го правят и така жена им не мога да направи разликата преди и след.
[/quote]

Aз ходих с един такъв.... цели 2 години не разбрах, че ми изневерява, и накрая сам ми каза. И дори не се чувстваше виновен, ами ми обясняваше как го е направил за да не го хвана. Това преля чашата и взех решение, че това е края.

# 218
  • Мнения: 2 482
Как го хванах ли? Ами в един студ и сняг вървях 10 км. пеш в мразовитата нощ, интуитивно се усетих - практически отведнъж стана груб и престана да се интересува от мене. Ех, ако ми беше казал истината тогава!
Тръгнах на сляпо, водена от интуицията ми само.
Заварих го с госпожицата в студентското общежитие. На масата - цитрусови плодове, шоколадови бонбони. И свещи, нямаше ток Rolling Eyes
Нещо тъкмо беше тръгнало да се случва между тях.
Не само простих, но и се ожених, госпожица Б. ни ожени Confused
Впоследствие се разделихме Laughing

# 219
  • Мнения: 1
Мен ме "хванаха" защото се прибрах от работа с обърната на обратно блуза.Пък него аз го хванах защото беше сложил за осми март двата букета под бюрото си.Единия значително по-евтин.Направих се ,че не съм видяла и изчаках да видя кой букет ще ми поднесе.Скъпия беше.Не,че това ме топли ама все пак си вадя заключение тя колко струва за него.
Ама то горкото маце 20 години по-младо от мене ама беше супер недосетливо.
Една вечер тя му звъни ,ние вечеряме.Той затваря.След няма и минута тя пак звъни и така сигурно десет пъти.!!!!!Не се стърпях и му викам ,бе така ли нямаше нещо не толкова младо ама по-качествено? Искам да кажа ,че мацката беше много евтина и глупава и той като го изложи няколко пъти сам се отказа.

# 220
  • Мнения: 199
Леле,Таратайка откъде това търпение в теб?Нали знаете израза"Хайде да си верваме,че ако не си верваме ще започнем да се дебнеме,а започнем ли да се дебнеме ще се хванеме."Ние засега си верваме Laughing

# 221
  • Мнения: 212
Аз изневерих,преди време,на бивше гадже със сегашната ми половинка.Реших,че искам да съм с него и казах на бившия ми...олекна ми много...

# 222
След доста години брак,проблеми и отсъствия от страната нещо се промени между нас.И точно в труден момен за мен се подадох ако може така да се нарече.Той ми беше колега имаше превличане между нас ,но само толкова а и наскоро се беше оженил.И така всичко започна и свърши с няколко целувки за 1 месец,но вината продължава да ме гложди и някакви страни мисли не ми излизат от главата.Съпруга ми просто усети че аз съм променена,но хваштане нямаше.

# 223
Аз изневерих и ме хвана чрез телефона. Просто го забравих и "другия" звънна. Но.... честно да ви кажа донякъде се молех да стане това, зашото не издържах вече. И ще помоля останалите, да не ме съдят, няма да постигнат нищо, а и никой няма това право!!!. Просто реших да разкажа, може пък някой да реши да не се "подхлъзва" или да си вземе поука.  Накратко: всичко започна нашега и се превърна в кошмар.Няма да навлизам в подробности, но третия се влюби много в мен и започна да ме шантажира и да ме изнудва. Аз имах за губене само съпруга си и общите ни планове и мечти за бъдещето! Чак тогава разбрах че не съм готова и неискам да го загубя! Каква ирония! Много се старах да не разбере нищо моя съпруг , но имах неспокоен сън(нормално). Забременях! Незнаех от кого е и направих аборт! Много ми беше мъчно, че така се случи с първата ми рожба, но неисках и да представям чуждо дете за негово (говоря за съпруга си). Инстинкта ми подсказваше че е на третия и че това е правилното.Иначе животът ми щеше да се  превърне в мексикански сериал. Много му беше мъчно на моя мъж , както ми каза, " отвори се земята под краката ми и пропаднах".Много плакахме с моя съпруг, молех му се за прошка, умолявах го за втори шанс ! Даде ми го! Прости ми! Тогава се зарекох, че за едно парче месо няма да си загубя живота, който съм градила! Третия продължаваше същата вечер да звъни непрекъснато. Обясних му че всичко вече свърши и да ме забрави.Беше се вманиачил, неискаше да повярва! И за следващите дни не престана да звъни.Пращаше ми съобшения, на приятелките ми звънеше, ходеше да ги беспокои на раб. място, дори и на свекърва ми пращаше смси (бяхме ѝ дали един стар наш номер, който бях ползвала за смси). Забраних си входящите обаждания, на домашния звънеше, обърнахме го само на факс. Казах на съпруга си, от самото начало, че оня не е наред и той много не ми повярва, но се убеди впоследствие. Звънеше се на дом впродължение на месец. Надявахме се да се спре, но накрая си сменихме номерата, на всичките телефони. Минаха няколко години оттогава (не много), сега си имаме детенце и то е изцяло бащичко. И във форума съм записана но много се срамувам от посттъпката си и затова се "скрих".Не мисля, че мъжът ми е забравил, по-вероятно е избледнял спомен, но аз със сигурност няма да забравя и ще ми е като "обеца на ухото".Затова са казали и казват изпатилите:"не прави никому това, което неискаш и на теб да направят". Докато писах се върнах в онова време и настръхнах, разплаках се. Боли много да нараниш някой когото обичаш и на който държиш!
Знайте едно нещо от мен - няма нищо по хубаво от здравото и сплотено семейство!!

# 224
  • Мнения: X
Чух разговора му по бебефона.Имах съмнения разбира се, затова го пуснах. И сега съм в ада. Чак съжалих, че го направих. И без това, откакто се роди малката, която чакахме 8 години всичко беше рухнало. Защо - все още търся отговора.
Това е - още от началото да мислиш, че двамата сте "чакали малката". Познавам още една такава жена, уж обич вече 5г. уж чакано бебе гледа сега, а междувременно мъжа й се скъсва да си върне другата.
Срещам го и му казвам: "Чух добрата новина! Честито бебе!", а той: "За едни е добра, за мене не..."
Понякога ми е чудно къде им е интуицията на такива жени, нямат връзка с кораба-майка... лежи до него и мисли само за себе си, че даже и се хвали колко чакано било детето, колко добър бил тати, как само се грижел... да ти призлее като я слушаш



# 225
  • Мнения: 125

Знайте едно нещо от мен - няма нищо по хубаво от здравото и сплотено семейство!!

 Peace

# 226
  • Мнения: 7 947
Смятате ли, че ако е имало изневяра - семейството не е щастливо? Аз не мисля. И в най-добрите семейства има пукнатини - въпроса е кой как възприема нещата, които знае!

# 227
  • Мнения: 35 993
зависи и от семейството, и от изневярата
дали някой, на когото са изневерили наистина някога го е забравил, дори и да го е простил? не мисля и не вярвам

# 228
  • Мнения: 7 947
Исках да кажа, че и при щастливо семейство - изневярата се случва  Peace

# 229
  • Мнения: 35 993
въпросът е дали после семейството остава щастливо или вече е само семейство /в най-добрия случай/  Peace

пп изобщо не изключвам член на щастливо семейство да изневери, по-важно е после-то за това семейство

# 230
  • Мнения: 7 947
И въпросът е дали единия е разбрал за изневярата на другия. Защото само по себе си ако единия е изневерил - това с нищо може да не е накърнило семейните отношения. И хипотетично тогава няма проблем. Докато разбира се не стане навик и в даден момент не се отрази на отношенията между половинките. Както и сама по себе си една изневяра може да не разруши брака така, както други измени и проблеми - всичко е въпрос на разбирания - харата са различни - различни са и разбиранията им. Едни може да не търпят свекърва си и това да е основния проблем. Други да имат пререкания за възпитанието на децата и тн тн тн. Затова не мисля, че това е най-страшното в едно семейство, поне не най! Да не говорим, че има и отворени бракове, бракове по сметка, бракове от типа мутра+държанка и тн - пример от скоро - първата госпожа от онова предаване по Нова - за лъжата  ooooh!
П.П. имам познати - мъжа изкарва парите, няма го нон стоп - изневерява, жената знае, но казва - той на мен всичко ми е осигурил - щастлива съм - нека и той е щастлив...

# 231
  • Мнения: 35 993
И въпросът е дали единия е разбрал за изневярата на другия. Защото само по себе си ако единия е изневерил - това с нищо може да не е накърнило семейните отношения. И хипотетично тогава няма проблем.

да, хипотетично няма проблем
но в крайна сметка се разбира, ако не е инцидентно изчукване

# 232
  • Мнения: 7 947
И в тоя момент - представи си - излъганата половинка почва да търси вината в себе си - какво не е направила както трябва, къде е сбъркала и тн - и просто така го оправдава съгрешилия...абе моменти всякакви  Laughing

# 233
  • Мнения: 35 993
представям си го, дори много ясно  Laughing
дори си представям как измамената половинка съжалява другата за това, че трябва да направи избор с кого да остане ... чуди се дали да не преглътне третата старана, за да не страда партньора ... не можеш да си представиш колко неща си представям  Grinning

# 234
  • Мнения: 3
Не пожелавам на никого да хваща някого,когото обича в изневяра.Това е ...даже все още не мога с думи правилно да го определя....,въпреки че мина година и половина от тогава.Никога няма да простя,защото не само че не е било само секс,а и лъжите,думите,стиховете,цветята.....Много мога да пиша,но няма смисъл.Лошото е,че вече нищо не е същото,а е само компромис...продължава да боли,продължавам да виждам картини,всичките лъжи и думите,които е казвал и писал са като изсечени с длето в съзнанието ми....Помня всичко,макар че не искам,помня че за мен нямаше нито мили думи,нито стихове,нито подаръци,а смятам че трябваше да има...Сега чакам....-какво и аз не знам.Става все по-тъжна картинката...добре ,че имаме комп иначе тишината е оглушителна...Жалкото е ,че не можем като спрат да ни обичат и ние да спрем-щеше да е много по-лесно...

# 235
  • Мнения: 723
Много тежко ми става като чета всички истории на жени, които са разбрали, че са били предадени по този долен начин.
В моята представа за света това е възможно най-долният и отвратителен човешки акт, да предадеш човека, който е отворил сърцето си за теб....
Та по темата - не успях да го хвана (той е професионалист, от личните му разкази знам, че е изневерявал по няколко пъти на всяка от бившите си...дори не знам на базата на какво вярвам още, че аз съм по-различна в неговите очи...), та тя сама ми каза. Намерила ми е телефона и ми звънна да се видим - да си обясняваме коя какви отношения има с него.. и обяснявайки ми, ми сервира, че и това се е случило. Изключително нагло от негова страна да не ми го каже сам, при положение, че знаеше, че ще се виждам с нея, а да ме остави като последната глупачка да го чуя от нея....  И това се случи в период, в който много ми повтаряше колко ме обича..
Не знам как го простих точно, при положение, че винаги съм вярвала, че това е непростимо, но при следващ път всичко ще приключи без обяснения..  Проблемът е, че от тогава колкото и да ми повтаря, че ме обича тези думи вече не значат почти нищо за мен...самодескредитира се

# 236
  • Мнения: 1 749
Всеки човек е различен,когато става въпрос за секс.Аз съм изневерявала(на гаджета) от скука,от желание за отмъщение,но най-вече от желание за разнообразие или просто защото съм си харесала ужасно някой мъж.Никога не са ме хващали.Няколко пъти съм си признавала,без да са ми искали признания.Предишните ми връзки не са били толкова сериозни,и аз и човека отсреща това сме го знаели.Никога не съм хващала в изневяра.

# 237
  • Мнения: 59
Не пожелавам на никого да хваща някого,когото обича в изневяра.Това е ...даже все още не мога с думи правилно да го определя....,въпреки че мина година и половина от тогава.Никога няма да простя,защото не само че не е било само секс,а и лъжите,думите,стиховете,цветята.....Много мога да пиша,но няма смисъл.Лошото е,че вече нищо не е същото,а е само компромис...продължава да боли,продължавам да виждам картини,всичките лъжи и думите,които е казвал и писал са като изсечени с длето в съзнанието ми....Помня всичко,макар че не искам,помня че за мен нямаше нито мили думи,нито стихове,нито подаръци,а смятам че трябваше да има...Сега чакам....-какво и аз не знам.Става все по-тъжна картинката...добре ,че имаме комп иначе тишината е оглушителна...Жалкото е ,че не можем като спрат да ни обичат и ние да спрем-щеше да е много по-лесно...

Пожелавам ти някой ден отново да вярваш....  Two Hearts

# 238
  • Мнения: 405
Аз съм казала на моя мъж да прави каквото си иска, стига да не научавам аз!Според мен вината при изневяра е и на двамата от сем/вото (двойката), като изключим отворените връзки. Никога не е виновен само единия, нещо е предизвикало този някой да се "подхлъзне".Дали прекалената свобода, дали пълното доверие в другия, дали от ревност, дали от липса на ласки, нежност,внимание и т.н.! Но който обича истински - прощава! Аз също бих простила, ако разкаянието е искрено! Поне на този етап, защото никога не знаеш какво ще ти поднесе живота!!!

# 239
  • Мнения: 2 556
Абсолютно съм убедена, че изневяра може да се получи и при съвсем чудесни и топли отношения в семейството. Просто то се състои от живи хора, на които нищо човешко не им е чуждо за съжаление.  Wink

# 240
  • Мнения: 3
Не пожелавам на никого да хваща някого,когото обича в изневяра.Това е ...даже все още не мога с думи правилно да го определя....,въпреки че мина година и половина от тогава.Никога няма да простя,защото не само че не е било само секс,а и лъжите,думите,стиховете,цветята.....Много мога да пиша,но няма смисъл.Лошото е,че вече нищо не е същото,а е само компромис...продължава да боли,продължавам да виждам картини,всичките лъжи и думите,които е казвал и писал са като изсечени с длето в съзнанието ми....Помня всичко,макар че не искам,помня че за мен нямаше нито мили думи,нито стихове,нито подаръци,а смятам че трябваше да има...Сега чакам....-какво и аз не знам.Става все по-тъжна картинката...добре ,че имаме комп иначе тишината е оглушителна...Жалкото е ,че не можем като спрат да ни обичат и ние да спрем-щеше да е много по-лесно... Peace

Пожелавам ти някой ден отново да вярваш....  Two Hearts
 


Много ти благодаря за пожеланието,наистина бих искала да мога да вярвам на някого,но никога вече чак толкова сляпо...

# 241
  • Мнения: 197
Не вярвам, не мисля, не проверявам, не подлагам на съмнение, не търся, не ровя, не притискам до стената, не изисквам да е " мой и само мой".... Излишно е..... Загуба на време и нерви... Ако не го хвана, изгубила съм си времето за простотии, ако го хвана - ще страдам, ще се измъчвам, има ли смисъл?
Мен не са ме хващали все още, има време.... smile3560

# 242
  • Мнения: 418
Четох, четох момичета и накрая реших да ви кажа , че аз също преживях подобно нещо!!!
Но тук ставаше въпрос за влюбване тотално на бившия ми съпруг в друга жена , която той наричаше "ЖЕНАТА  НА ЖИВОТА СИ!!!"
Лесно се хваща влюбен до уши мъж в друга!!!
Той тотално се променя, гледа в една точка и не чува какво се говори... нито за деца, нито за храна!!!
Мислех, че ще мога да се преборя с унижението, с болката с всичко това ,което последва ... година и половина се измъчвах заедно с всички тези "призраци", които витаеха в съзнанието ми и накрая Се РАЗДЕЛИХМЕ!!!
Няма да ви разправям как и по какъв начин , но беше страшно болезнено за мен, а за него едва ли!!! Той продължаваше да е влюбен и аз само му тежах на колана!!!
Минаха 7 години от тогава ...Около 4 години продължавах да преживявам събитията...
Но живота странно се завъртя ... не ми е до него вече ... той не успя да заживее с другата- /все още си ходят на гости , но за съжителство не става и дума/... До колко е щастлив не знам... Негова си работа...
Но аз вече имам второ семейство, човек, който обичам и дете, което е на път ...  Praynig
Мисля, че всяка от нас заслужава ВТОРИ ШАНС ДА Е ЩАСТЛИВА!!!
Така че ако имате възможност, живейте си живота,момичета!!!

# 243
  • Мнения: 759
Аз сама си признах! Макар че при моята изневяра нямаше сексуални контакти, аз го смятам за изневяра!
Заминах за САЩ на бригада, бях на 21, той на 31. Проведохме разговор по темата как ще продължат отношенията ни, все пак 6 месеца, не са много, но не са и малко... Той беше категоричен, че НИКОГА няма да ми прости нещо подобно. Имал е две много сериозни връзки преди мен и те са завършили поради изневяра от женска страна, на т.нар. му приятелки. Много тежко ги е преживял после нещата, да не казвам, че дори е изгубил вяра в жените и т.н. Аз обаче с пълното осъзнаване на ситуацията си позволих своеволия под въздействието на алкохол. Исках да му кажа нещата още на следващия ден, но реших, че тези неща е по-добре да са очи в очи. Кацнах на летището в София с мисълта, че още там ще му кажа и че ще се прибирам към Варна, както намеря. Два месеца заспивах с мисълта, че ще му кажа още там, но гледайки посрещачите на приятелките си и чакайки него, получих смс, в който беше написано, че приятелят ми е катастрофирал тежко и е в болница...После не помня как съм си тръгнала от летището, как съм звъняла телефони, как съм оправяла документи за общежитие на др.ден и как съм стигнала до Варна-нищо не помня!!! Все едно някой ми е изтрил тази част от живота... Не можах да му кажа тогава. Направих го след като състоянието му се подобри след месец. Той мълча. Много мълча. Това мълчание ме убиваше, плачех нон стоп, и сега са ми насълзени очите... Накрая каза, че ми прощава. После беше трудно, държеше се резервирано и още куп др.неща, но продължаваме да сме заедно след точно 2 години.
Аз съм на принципа, че ако един човек изневери веднъж, това може и да му е за първи и последен път. Но ако го повтори, то със сигурност ще се портрети.
Иска ми се и други неща да напиша, но е прекалено дълго вече, за което се извинявам.

# 244
  • Мнения: 157
И на мен бившето ми гадже уж ми прости, но при всеки удобен случай , когато сме се скарвали за нещо например, ми го натякваше, манипулираше ме с думите "виж аз колко съм направил за теб, какъв компромис, гледай да не грешиш повече'.Връзката ни продължи 2 год. след въпросната изневяра, но беше ясно, че е обречена. Дано не става въпрос за такава прошка.

# 245
  • Мнения: 759
Слава Богу, никога не ми е напомнял за това. Хубавото е, че колкото и да е странно за хората, ние и преди, и след това не сме се карали. Дори тогава ако той не мълчеше, а викаше или нещо подобно, щеше да ни е за 1 път. Иначе общо сме 4 години заедно Simple Smile

# 246
  • Мнения: 1 290
Хващала съм няколко гаджета в интернет да ми изневеряват,но най-гнусното,което ми се случи беше с човек,от който най-малко го очаквах.Сега като анализирам ситуацията,сигурно е имало причини за съмнения,но тогава бях прекалено влюбена и наивна да му вярвам  Cry Много го обичах,а уж и той мен,имахме 3 годишна връзка,аз от Пловдив,той от София,няколко пъти заминаваше за чужбина да работи..Докато беше там нон стоп се чувахме и си пишехме,аз го чаках с трепет в сърцето..Никога не съм предполагала,че е въртял любов и с друга паралелно.Та последният път като се върна в чужбина доста се оплете,но пак продължаваше да твърди ,че обича само с мен и иска да сме заедно  Shocked И сега най-гнусното..
Влизам една сутрин в скайп и гледам ,че си е сложил някакъв сайт със снимки,отварям аз и що да видя  Shocked - СНИМКИ ОТ СВАТБАТА МУ  Shocked Оженил се миналата вечер  Shocked Shocked
Такъв шок не бях преживявала,не можех да дишам,задушавах се,всичко ми се размазваше пред очите,по никакъв начин не бях подготвена  Cry Дори нямаше доблест да говори след това с мен  Cry Никога повече не му проговорих,изтрих го отвсякъде,всичките ни снимки,писма,смс-и..
След това последва една година депресия,затворих се в къщи,развих болимия,беше ад,това ми беше един голям урок,доста се промених след този период..

# 247
  • Мнения: 2 556
Tristania, този наистина добре, че не си му проговорила повече. Много подъл номер, хубаво че е минало вече.

# 248
  • Мнения: 1 290
Tristania, този наистина добре, че не си му проговорила повече. Много подъл номер, хубаво че е минало вече.
След това той направи доста опити да се свържи с мен,даже имаше имейл с обяснения,как този брак бил нужен за кариерата му и т.н. Не ми се разказва,че жена му може да е фенка на форума  Mr. Green
Но това и на филм не бях го гледала  Confused Не му желая нищо лошо,обаче съм сигурна,че всичко се връща.Не може да се гавриш така безнаказано с на хората чувствата  #2gunfire

# 249
  • Мнения: 2 556
Така си е, хич не го мисли. Толкова безскрупулни хора си намират майстора накрая и те  Wink

# 250
  • Мнения: 418
Тристания... Случват се такива неща!!!

Я кажи ти оправи ли се
Има ли някой покрай теб вече Praynig Heart Eyes

# 251
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Усещах го и се оказах права. Тъпото е че ми е изневерявал през цялото време докато съм била бременна, още по-тъпото е, че същият ден в който съм раждала са били заедно.... в леглото Имам снимки, не си измислям.
Шокът ми беше огромен, когато имаш картина пред себе си е съвсем дурго. Твърдо съм взела решението, че не го искам този човек, гнус ме е от него  Sick А го обичах го повече от себе си  Tired
С времето осъзнах, че сега вече имам истинско семейство, просто махнахме неистенският човек от него.

# 252
  • София
  • Мнения: 19 253
Аз съм на мнение че човек може да си има свои тайни и това не значи че непременно изневерява. Но има някои начини за проверка:

1. ако вече не е регистриран за електронна фактура в Мтел - трябва ви неговия номер, онзи код, който е последните 4 цифри от хартиената фактура и за малко ви трябва неговия апарат. Така ще можете да видите къде е звънял или пращал СМС-и... но само изходящите.
2. има програма която показва работата на клавиатурата, т.е. кои клавиши са натискани.

# 253
  • Мнения: 7 947
Еееееее, това вече е гадно следене  Naughty

# 254
  • Мнения: 1 290
Тристания... Случват се такива неща!!!

Я кажи ти оправи ли се
Има ли някой покрай теб вече Praynig Heart Eyes
С болимията се оправих,но не напълно,доста е сложно,лесно изпадам в депресия,но наистина се появи стойностен човек в живота ми и много ми помага  Heart Eyes Съвсем забравих за всичко преживяно от мъже-идиоти,на които все попадах  Hug

# 255
  • Мнения: 356
Аз никога не съм изневерявала поне до сега, но по отношение на половинката имам някои съмнения...  Sad
Не става въпрос за физическа изневяра(поне не знам със сигурност).
Всичко стана много случайно, без някакви съмнение от моя страна и без следене и нарочно ровичкане.

Бях бременна с второто ни дете, а той нашия взел че се регистрирал в един сайт, но не от тези безобидните.Нищо не подозирах доста дълго време, но няколко месеца след раждането на малката трябваше да проверя нещо в пощата(знаем си взаимно паролите) му и попаднах на писмо от един от тези сайтове, в което пишеше, че някаква мацка му е отговорила.Наистина имах чувството, че отварям кутията на Пандора(както някой беше написал).Влезнах в сайта с неговото потр. име и парола и му проследих цялото хистори(не съм сигурна дали е трил нещо).Видях на кой и какво е писал, но за щастие не открих никакви данни за срещи или разговори.Просто няколко писма, които е написал на няколко девойки, но останали без отговор от тяхна страна.

Голяма глупост от негова страна - ами направи си един имейл, за който аз не знам и от там си направи регистрацията.Много пъти сме говорили по въпроса за изневярата и съм му казвала да внимава много.Не че му разрешавам да ми изневерява, но да го направи интелигентно и умно, така, че аз да не разбера.

След като се поокопитих малко от шока и изненадата му смених паролата.Вдигнах му и луд скандал, след като се прибра в къщи.Той видимо много съжаляваше и се кълнеше че не е имало други писма срещи или нещо повече...Каза че няма регистрация в други сайтове и го бил направил за да си задоволи мъжкото его и да видел "Дали още ставал".

Сега  знам, че съм реагирала импулсивно и глупаво.За да бъда сигурна трябваше да си замълча за известно време и да следя профила му.Даже трябваше да си направя и аз една регистрация и да му пиша , за да видя как ще реагира.

Повярвах му, защото исках да му повярвам.Гледах да не мисля за случката.

Но два-три месеца след това в емейла му се появи още едно писмо от друг сайт, още по груб от първия, който бях открила.Пак не открих нищо обезпокоително(надявам се да не е трил нищо).Регистрацията съвпадаше с датата на регистрацията от предишния сайт и от лятото до сега(беше края на есента) нямаше активност.Явно пак е разпратил няколко писма, не са му отговорили и не е влизал повече.Поне така ми се иска да вярвам.

Е тогава вече ми стана много по гадно от първия път и то защото ме беше излъгал, беше се заклел в какво ли не че няма други регистрации и защото беше постъпил толкова глупаво.Няма да описвам как се почувствах - всичко от тракане на зъби до прилошаване и потене.Беше ме яд на него, че не си е изтрил регистрацията след като го хванах първия път.Така никога нямаше да разбера.Типична грешка от глупост или просто наистина е забравил за регистрацията, както се кълнеше.Скандала беше голям и сълзите и мои и негови в големи количества.Сърдих му се, цупех му се и накрая му простих , но не забравих.Той също се чувстваше много виновен и му личеше.Може би това спомогна за моята прошка.

Но и до ден днешен му нямам доверие.И то не защото се беше регистрирал, а защото ме гледаше в очите и ме лъжеше.Веднъж изгуби ли се, после много трудно може да се върне.И щом е започнал толкова безобидно, мога да се досетя до къде може да стигне.

Прочетох цялата тема и знам, че моята история ще ви се стори незначителна.Ще си кажете : ""Таз пък какво толкова се притеснява?Направил си мъжа и няколко рагистрации.Голяма работа", но за мен не е така.За мен това си е изневяра и то по-сериозна от "чук и бег".Това си е предателство и лъжа, изказана в очите.Първия път ми беше като на майтап, попреиграх малко за да види как се чувствам от нещо толкова безобидно и да си помисли какви ще са последствията ако разбера за нещо по-сериозно.Болката дойде от предателството и лъжата.Нямам му доверие(накар че външно няма никакви признаци) и това до голяма степен ме е променило.

Последна редакция: вт, 29 сеп 2009, 17:38 от mimetobl

Общи условия

Активация на акаунт