Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 193
  • 255
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
 Първият път момата сама дойде да ми се похвали, пустата и Сашка...такива подаръци му беше направила... Бясното чесане в областта на гениталиите май от нея беше.Незабавно биде натирен у майка си(на 500 км тогава).Върна се след седмица разкаян и обръснат от брадата до глезените, и ухаещ на мухозол.
 После други идваха да  ми казват-все негови приятели, които ми се натискаха.Един даже ме заведе да видя с очите си-беше му отстъпил жилището си за срещата...гнусна работа.После спрях да обръщам внимание на антибиотиците,с които се тъпкаше,че бил "настинал нещо"...докато след години не обърнах внимание на една фактура.Копелето минаваше за служебен разход на фирмата прашките и евтиното шампоанче на държанката си! Ей тоя резил пред подчинените му в счетоводството беше капката,която преля чашата.

# 16
  • Мнения: 2 175
Банално..
В зората на нета, първото icq..
Още не се бяхме научили как се трие history-то..
Първите ни мейли...За тях също си знаехме паролите..
Помня още усещането - като да отвориш кутията на Пандора..
Знаеш, че не трябва..знаеш, че ще заболи

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Блъфирах  и си призна харабийската  Mr. Green . Чак не можах да повярвам, ама после като разнищих детайлите ..... оле мале  ooooh! . Толкова наглост, не съм виждала на едно място, да ми изневери с най добрата ми приятелка докато раждам  Shocked Най лошото е че го научих 1 година по късно, а като се сетя, че ме уговаряше и за 2-ро дете   Banghead. Обаче изобщо не се поколебах да му тегля 2 български  smile3513 Толкова дълго избирах, не можах да го намеря тук, че го намерих на края на света, най големия боклук на планетата   ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 493
интересна "най-добра приятелка"... едно е да спи с мъжа ти, ама и докато раждаш!??! това ме шокира... честно...

по темата - усещах го, защото имаше промяна в отношението му към мен. Намерих каквото търсих, след което малко го и поблъфирах и така... Ужасно съжалявам... наистина много боли. Някой по-напред в темата много хубаво го беше описал състоянието, в което изпадаш... Sad

# 19
  • Мнения: 131
Сега ако кажете и как по-точно сте блъфирали... Може и аз да го пипна, неговата кожа  Thinking... Ако нещо, поне да не си губя времето с него. Не съм болезнена ревнивка, обаче предвид обстоятелствата би ми било много трудно да го пипна по друг начин, ако е имало нещо...

Обаче как се прави тая работа с блъфирането - "Пък да знаеш едно птиче какво ми каза..."  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 723
На пръв поглед - всичко беше ОК. Нищо не се беше променило. Но онези неща, които оставаха неизказани между нас в един момент натежаха. Беше си чисто предчувствие  ooooh! Реших, и проверих. Беше като по филмите - тъпи грешки, направени от несъобразителност. Естествено, само за няколко дни вече бях наясно какво става. От начало отричаше, но когато му казах какво знам, разбра че няма смисъл.
Не съжалявам. Обаче болката е невероятно силна и те оставя без сили и живот. Нищо в тази връзка след това няма смисъл. Повече не искам да ми се случва, но ако трябва да избирам, ще избера отново истината.

Много точно. Peace

# 21
  • Мнения: 627
Сега, в момента, е на път да изневери, пък може и вече да го прави. Вечер си ляга на дивана в хола, а снощи е легнал в леглото на детето, а нея е сложил при мен на спалнята.
Но няма да ме заболи, надявам се. Хич не искам да знам дали, кога, с кого и какво. Има и по-важни неща от това с кого лягаш...

# 22
  • Мнения: 4 965
Той сам си призна.
За мен - видя смс, който не трябваше да вижда.
Но пък ние не си правим проблеми за подобни неща...

# 23
  • Мнения: 572
Как ме хванаха в изневяра (макар че при мен полов акт като изневяра не е имало, друго беше, но също го считам за изневяра) ? - сама си признах, но каза, че е усещал за единия от няколкото пъти  Blush
Как го хванах? - ами отворих кутията на Пандора, както се изказа една мама по-горе... заболя ме, за първи път ми се подкосиха краката и едвам намерих къде да седна... чудех се какво ми се случва, защо съм го заслужила... предвид обстоятелствата ми се стори на момента мн изродско... троших чаши, исках обяснения, дадоха ми... пак предвид обстоятелствата простих. Но няколко нощи след това не можех да спя. Няколко нощи след това още и още не знаех дали съм простила... Спомена седи.. избледнява, но седи.

# 24
  • Мнения: X
azaf , казваш го така,като че ли става въпрос кой е забравил да купи хляб...
Изобщо ли не държите един на друг,или просто вече няма чувства и ви е по-лесно да живеете така, отколкото да се занимавате с разводи,премествания ,проблеми и прочие?!

# 25
  • Мнения: 4 965
Краи.мира, напротив. Адски много държим един на друг, много силно се обичаме, страхотни приятели сме, добър тандем сме. Просто правим разлика между нещата.
Ако спрем да се обичаме или някой от нас се влюби в друг, надали бихме останали заедно. Какво е разводът? Една хартийка, подобно на брака. Семейството е много повече. Не виждам смисъл да се правят драми от това, че някой е послушал човешката си природа и е "залитнал". А и крачка встрани от битовизмите понякога дава много повече нова енергия в една връзка. Peace

# 26
  • Мнения: 10 602
Азаф,
а защо си призна той? За да не му тежи на съвестта или просто, за да е честен с теб? Интересно ми е какъв е мотивът на доброволно призналия си. Имам един приятел, който твърди, че винаги трябва да се казват тези неща, за да знае партньорът с какъв човек си има работа.
А по темата - личен опит нямам. Но всичките ми познати са били хващани чрез смс-и, чат програми или профили в сайтове.

# 27
  • Мнения: 4 965
Не знам. Той (по принцип) не крие нищо от мен...

# 28
  • Мнения: 133
мен не са ме хващали! Crazy
 и аз не съм хващала буквално..... но имах едно гадже преди години което кръшкаше. хванах го просто така случайно -  6 чувство. стана много нервен и когато си говорехме вече не ме гледаше в очите както преди.  бих му шута на мига...  обичах го, но тогава бях идеалистка Thinking  след няколко дни той дойде да си поговорим, призна си и поиска прошка.... ама аз не, та не....  сега с мъжа ми ако се случи нещо подобно едва ли бих била толкоз непреклонна Blush Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 627
Азаф, харесва ми начина ти на живот и житейската ти философия. Даже малко ти завиждам. Само едно нещо не мога да разбера - как целуваш единия и му се отдаваш, а после правиш същото и с другия.
И друго искам да те питам - как успявате да не се влюбвате в хората, с които си изневерявате.

Общи условия

Активация на акаунт