Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 385
  • 255
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 28
Страшна темичка. А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали? Какво значи да изневериш? От както мъжа ми понадебеля сама се хващам, че заглеждам други мъже (атлетични) Embarassed Това изневяра ли е?

# 181
  • Мнения: 1 572
От както мъжа ми понадебеля сама се хващам, че заглеждам други мъже (атлетични) Embarassed Това изневяра ли е?
Натам вървиш  Laughing

# 182
  • Мнения: 157
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

Е как да си комуникират тогава? newsm78

И по-скоро той им пише горещи съобщения.. Laughing

Aма защо трябва да си общуват въобще? това замирисва на връзка, а не на изневяра..
Ами да клише е, но говоря в общия случай, за да е по- прегледен примерът.
Тук се оказа, че всички изневеряващи мъже са си казали тел. номер на секс избраницата и тя ги тормози с sms-i "обичам те"

Последното, което си мислят е, че ги тормози.  Mr. Green
Тормоз си е..постоянно да си държиш телефона на вибрация в джоба и да скачаш като ужилен всеки път...

# 183
  • Мнения: 2 175
mynichka,

според теб след колко пъти секс, може да се говори за връзка? newsm78

Щото и двете са изневяра, нали?

# 184
  • Мнения: 2 448
Цитат
Aма защо трябва да си общуват въобще? това замирисва на връзка, а не на изневяра..

За повечето хора извънбрачните връзки са изневери. Или ти само чук и бег смяташ за изневяра, а щом е връзка не?   Laughing

Цитат
Тормоз си е..постоянно да си държиш телефона на вибрация в джоба и да скачаш като ужилен всеки път...
Той тормоза идва както каза Бърди от това, че жена му ще му пили кайсиите, а не от смс-те на любовницата. Той ако не е искал да му пишат , няма да си дава телефона, нали така?  Laughing

# 185
  • Мнения: 157
mynichka,

според теб след колко пъти секс, може да се говори за връзка? newsm78

Щото и двете са изневяра, нали?

Еднократният секс с човек, на който не знаеш името /или поне не си сигурен/ , съчетан с алкохол/ за успокоение на съвестта/ аз определям като изневяра, но този еднократен акт е някак по-лесен за преглъщане от шепненето на любовни слова, размяна на тел. номера и изпиването на чавка ума.

# 186
  • Мнения: 157
...[/quote] Той тормоза идва както каза Бърди от това, че жена му ще му пили кайсиите, а не от смс-те на любовницата. Той ако не е искал да му пишат , няма да си дава телефона, нали така?  Laughing

[/quote]
Ако се е стигнало дотам мъжът ми да си разменя любовни смс с еротичен под- и надтекст, едва ли ще има какво да му пиля..

# 187
  • Мнения: 627
... С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. ...

Клишета, клишета...

Съгласна 100 %. Доста често е точно обратното... на мъжете им е далеч по-лесно да хлътнат и да им се промие мозъка...

# 188
  • Мнения: 157
... С тази разлика, че за да преспим с някой мъж, ние трябва наистина да го харесаме поне или да се влюбим в него. това обикновено се случва, когато в собствената ни връзка нещо куца. Докато за мъжете е нормално да правят секс с жени,  в които не са влюбени и това не ги отчуждава от семейството им.. ...

Клишета, клишета...

Съгласна 100 %. Доста често е точно обратното... на мъжете им е далеч по-лесно да хлътнат и да им се промие мозъка...
не съм съгласна, че на мъжете им е по- лесно да хлътнат. Ще говоря за себе си и за мъжа си. Ако реша да спя с някой мъж, трябва да го харесам наистина, да ми направи впечатление, да ме разсмее..затова смятам, че ще ми е по- трудно да кажа "това е само секс". Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

# 189
  • Мнения: 36 048
не съм съгласна, че на мъжете им е по- лесно да хлътнат. Ще говоря за себе си и за мъжа си. Ако реша да спя с някой мъж, трябва да го харесам наистина, да ми направи впечатление, да ме разсмее..затова смятам, че ще ми е по- трудно да кажа "това е само секс". Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

ХА-ХА-ХА!  smile3532

# 190
  • Мнения: 2 448
Цитат
Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

Това е култово направо!!!  hahaha

# 191
  • Мнения: 2 478
Цитат
Ако мъжът ми спи с друга жена, изискването му ще е да му стане от нея. Което не е кой знае какво изискване.

Това е култово направо!!!  hahaha

Не е култуво,а шедьовър Joy

А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали?

Аз.

# 192
# 193
  • Мнения: 202
Моят се опита но не успя просто е много смотан в това отношение и много бързо се оплита в лъжите си, а аз му осуетих мераците.

# 194
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали?

Никога не съм. Но на мен са ми изневерявали (не веднъж  Tired)

Общи условия

Активация на акаунт