Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 549
  • 255
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 471
ravvenr, защо трябва да доказваш нещо? в смисъл, доказателствата за себе си ли търси човек или за да ги завре в лицето на изневерилия? не се заяждам, от въпроса ти ми хрумна, че не всички мислят като мен - мен ме интересува да знам, а не да доказвам, че знам  Rolling Eyes
Mr. Green не бе ,явно не съм си задала въпроса правилно, Grinning .... да - "доказателствата за себе си" и по такъв начин като аз знам какви ги върши ще мога да реша - дали да съм с него или не, например ,или някаква тактика да предприема , а Не да се чудя ,сяя той какво прави ,с коя се мота ,в къщи ли си е и т.н. ......... в такъв смисъл  ето човека е казал е това имах превид донякъде ..Mr. Green
Е как ще знаеш без доказателства бе, пиле Simple Smile Доказателствата не са, за да се заврат в лицето на виновния, а за да знае другия в какво се е забъркал. Щото само с догадки не става Wink
ooooh! вече и аз се обърках  hahaha 

# 106
  • Мнения: 2 723
Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78

Ужас...
Ако можеш да си представиш изневяра с непознат това е на н-та степен.
За предателството на мъжа ми забравих одавна, а и боката вече я няма, ама за оня боклук, който ми се водеше приятелка цели 7 години, дето и слагах и и вдигах масата и и споделях проблемите си, дето сме се смяли и плакали, пили и веселили, целувала ми е детето... е тва животно не мога да разбера какво търсеше в моят дом, в моето легло до кошарата на сина ми...
Още се разтрепервам като се сетя.
А и не беше еднократно... продължи месеци... Аз просто се светнах късно. Sick
Освен това, същото това подобие на човек живееше с братовчед ми по това време...
По-късно пък тъпият ми братовчед се ожени за нея и я имаме в семейството тая......
Гнусна работа Sick
А и сигурно чете и пише из форума де...
Ама то тук хора всякакви.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:07 от Никси

# 107
  • Мнения: 2 375
Никси, така ми го описа, че чак ми развали вечерята. ooooh! Стомахът ми се сви. Какви са тия хора бе, какво е това безочие. Ох..

# 108
  • Мнения: 2 723
Никси, така ми го описа, че чак ми развали вечерята. ooooh! Стомахът ми се сви. Какви са тия хора бе, какво е това безочие. Ох..

Сори мацка, ама някой попита и аз май се поувлякох с отговора. Confused
Ти па яж по-рано бе, кво е тва ядене в 10ч, или 9 по твое време, вредно е  Joy

# 109
Разбрах по най-гадният начин.Болки в ставите,съмнения за хламидии.Попитах го случвало ли му се е поне веднъж-той явно беше много притеснен и гузен и си призна без бой.Дойде ми като гръм от ясно небе.Та той беше много добър съпруг и баща,и през ум не ми е минавало,че може да го направи.Уважаваше ме,мисля,че се и обичахме.Сякаш светът се срина.А бяхме семейство вече 20 год.Плака разкайва се,сигурно и за него беше ад моя ад.Първата ми реакция беше развод.Но след време и много размисъл за добрите и лошите страни останахме заедно.Сега е пак супер съпруг,но вече не е същото.Няма го доверието.И си му го изкарвам не през носа,ами и откъдето мога.

# 110
  • Мнения: 2 448
И си му го изкарвам не през носа,ами и откъдето мога.

To пък това за гордост ли е?! По добре да го беше изритала.
Да "прощаваш" и да натякваш е по гнусно и от самата грешка.

# 111
Много си права.Но нещо ме кара отвътре-на моменти,не винаги.И аз си казвам,че щом съм простила,трябва да спра и спирам.Но след време се присещам и се започва.После пак си казвам,че ако ще е така,по-добре да сме се разделили-и спирам.Който не го е изпитал,не може да го разбере.По-силно е от теб.

# 112
  • Мнения: 589
Добре де, а какво става с третото лице, ако е познат/а? Или това  е друга тема... newsm78
Ами понякога става така,че т.нар. "трето лице" става т.нар. тук във форума "настояща", ражда братче или сестриче на децата ти и си ставате роднини,така да се каже...И тук вече темата става "друга"-всички са на мнение,че изневярата е много болезнено нещо, но от друга страна всички апелират към толеранс в отношенията "бивши-настоящи",демек-да се потисне и забрави тази болка и да се градят цивилизовани отношения.Айде ми кажете как!

# 113
  • Мнения: 2 448
]
 Ами понякога става така,че т.нар. "трето лице" става т.нар. тук във форума "настояща", ражда братче или сестриче на децата ти и си ставате роднини,така да се каже...

Имам такива приятели, но "другата" не беше позната на жената от преди. В перфектни отношения са двете жени и децата им, но мисля, че основната заслуга е на мъжа. Поддържа страхотни отношения и с бившата си жена, грижи се абсолютно еднакво и за двете си деца, които се обичат все едно са от едни и същи родители.
Знам, че са голяма рядкост, но все пак има и такива изходи от подобни връзки. Ако не ми бяха толкова близки и да го виждам с очите си, сигурно и аз трудно щях да вярвам.

# 114
  • Мнения: 77
случвало ми се е с първия ми "сериозен приятел". призна си, защото аз му бях казала, че и да го направи, няма да му се сърдя (правех се на пич). беше грозно. и самата му постъпка, и това че ми каза. също и обстоятелствата, при които ми го каза. беше меко казано себично от негова страна в конкретната ситуация. два дена ревах и му простих. но аз изобщо не съм ревнива и слава богу, имах достатъчно акъл да не се самообвинявам. много се разкайваше и блабла... знаете. оправихме си отношенията. после обаче се повтори при не по-малко ужасни обстоятелства ooooh!. тогава се ядосах повече, отколкото се сдухах. явно просто не е било същото вече... след известно време прекратих отношенията ни.

принципно съм способна да простя изневяра, мисля че на тоя свят има къде-къде по-ужасни неща от това. както казах, аз съм много неревнива и се радвам, че опитът ми, който описах по-горе, не ме е променил. била съм на 18 - 19 или 20 години и се постарах да не го изживявам. по онова време ми се бяха случвали и доста по-лоши неща, та не ми се отрази.

от тогава не ми се е случвало, или поне не съм разбирала. но мога да го простя. мен не са ме хващали.

с.

# 115
  • София
  • Мнения: 3 064
]
 Ами понякога става така,че т.нар. "трето лице" става т.нар. тук във форума "настояща", ражда братче или сестриче на децата ти и си ставате роднини,така да се каже...

Имам такива приятели, но "другата" не беше позната на жената от преди. В перфектни отношения са двете жени и децата им, но мисля, че основната заслуга е на мъжа. Поддържа страхотни отношения и с бившата си жена, грижи се абсолютно еднакво и за двете си деца, които се обичат все едно са от едни и същи родители.
Знам, че са голяма рядкост, но все пак има и такива изходи от подобни връзки. Ако не ми бяха толкова близки и да го виждам с очите си, сигурно и аз трудно щях да вярвам.


Евала на такива хора! Peace

А това, което описа Никси, просто нямам думи... Това е наистина велико безочие!

# 116
  • Мнения: 589
Евала на такива хора! Peace

А това, което описа Никси, просто нямам думи... Това е наистина велико безочие!
  Е все пак не са се познавали отпреди и едната не е виновна за болката на другата.Аз също бях в прекрасни отношения с бившата съпруга на предишният си приятел, поддържахме контакт,пиехме кафе почти всяка седмица-всичко това тайно от гаджето,защото той й беше забранил да търси контакт с децата си(отделна тема е,че и ги беше "взел",защото беше влиятелна личност и можеше да си позволи да я накаже и по този начин).А аз също съм майка , как може една майка да съди друга майка,че е лоша,вещица и т.н само защото е бивша на мъжа й?!Споделях с нея всичко,свързано с децата.
   А аз попитах какъв е начина да забравиш,да простиш и да се правиш,че предишният ти живот не е съществувал,когато си имал някакви отношения с "третото лице" и то(лицето) в последствие се надува с постъпката си,сякаш е направило най-голямото добро на света,като е отървал мъжа от най-голямото земно зло в твое лице?

# 117
  • Русе
  • Мнения: 7 801
И "нашата" ми беше приятелка. Но я познавах и няколко пъти предупредих мъжо да има една на ум. И той го имал- няколко месеца.
Поне да беше ме сменишл с нещо по-свястно  #Cussing out

Много си права.Но нещо ме кара отвътре-на моменти,не винаги.И аз си казвам,че щом съм простила,трябва да спра и спирам.Но след време се присещам и се започва.После пак си казвам,че ако ще е така,по-добре да сме се разделили-и спирам.Който не го е изпитал,не може да го разбере.По-силно е от теб.

Ей, това е много вярно. И ние сме хора, можем да грешим.  Peace
А прощаваш трудно, забравяш още по-трудно и ти се иска да убиеш и нея и него. Или себе си, само проклетата болка да спре.
Желанието ми да остана с "нея" насаме и да й размажа самодоволната физиономия, все още го има  #Cussing out

# 118
  • Мнения: 35
и в нашия случай беше приятелка,болката от такова предателство е двойна.А се хвалеше,как ни била събрала и каква хубава двойка сме.. Whistling Обича да се изказва във форума по теми като тези,как третия никога за нищо не е виновен,защото не дължал никому нищо..дори и на приятелките си явно.

# 119
  • Мнения: 2 375
Тя ясно каза, че е простила, но не е забравила. Простила, защото е с него и му го припомня, защото тя самата не го е забравила.
Когато нахлуват спомените и болката е трудно да се въздържи човек. Не е хубаво, но не е ненормално.

Общи условия

Активация на акаунт