Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 763
  • 255
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 448
  Е все пак не са се познавали отпреди и едната не е виновна за болката на другата.

Не са се познавали и да са били приятелки, но втората беше любовница 3 години преди развода. Така, че много ясно и двете знаят този факт.

# 121
  • Мнения: 6 029
Таз история в многото цитати не я разбрах и ме обърка  Crazy

# 122
  • Мнения: 2 448
Цитат
Имам такива приятели, но "другата" не беше позната на жената от преди. В перфектни отношения са двете жени и децата им, но мисля, че основната заслуга е на мъжа. Поддържа страхотни отношения и с бившата си жена, грижи се абсолютно еднакво и за двете си деца, които се обичат все едно са от едни и същи родители.
Знам, че са голяма рядкост, но все пак има и такива изходи от подобни връзки. Ако не ми бяха толкова близки и да го виждам с очите си, сигурно и аз трудно щях да вярвам.
---------------------------------
Не са се познавали и да са били приятелки, но втората беше любовница 3 години преди развода. Така, че много ясно и двете знаят този факт.

Това е историята Julie , не знам кое точно не разбра.

# 123
  • Мнения: 6 029
Мерси, това не съм го прочела явно.

# 124
  • София
  • Мнения: 399
 Нормално е повечето дългосрочни изневери да са с приятел/ка, след като повечето държат милото да им е до полата/панталона и наличните обекти за свалка са само такива. Допълнителна грешка е, че много хора хвалят приятел/ката си и го/я дават за пример на милото, като по тоя начин будят интереса му/й или сами настояват да ги сближат.
 За бившата и настоящата- не са длъжни да се държат приятелски, а просто прилично.

# 125
  • Мнения: 2 032
аз специално твърдя, че съм далеч по-морална от много жени, които си лягат цял живот само с 1 мъж.

На какво го базираш това мнение:
(А) Може би издири статистически значима извадка такива жени, подготви въпросник и свери отговорите? или
(Б) На вярата си, че може и това в онова, и душата в рая?

Както и да е, на мен не ми пука. Пък и да се изневерява не е незаконно. Странно ми е единствено и само разказването по форумите, особено от жени, които не са сигурни като теб, че на мъжете им не им пука с кого спят.

Ти си изключение, разбрах.

# 126
  • Мнения: 157
Първото ми гадже ме хвана в изневяра. всъщност, за мен не беше изневяра. Аз бях приключила с гаджето си в сърцето си, влюбих се в другия, но не ми стискаше да си призная. Направих така, че да ме хване. Направих и голямата глупост да остана с въпросното гадже, въпреки че вече нищо не ни задържаше заедно.Голяма грешка. Той уж ми прости непростимото, за да му стане това най-удобния коз- може за всичко да ме манипулира, аз съм все виновна. Половинчата прошка.А аз-по-ниска от тревата, опитвам се да изкупвам вина. Още не мога да си го простя. Но така е трябвало да стне, този беше пътят, който ме доведе до сегашния ми мъж.

# 127
  • Мнения: 90
Вие гордеете ли се че изневерявате бе хора?  newsm78

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
някои особенно  ...

# 129
  • Мнения: 1 941
Дори нямам сили да прочета цялата тема, натоварена е с тежки емоции. Не искам да дърпам дявола за опашката, но зная че на всеки му идва реда. До сега никога не съм хващала в изневяра и не искам и да ми се случва. Но, преди няколко години една история за малко да съсипе семейството ми. Така и никога не разбрахме истина ли беше или интрига. Някаква жена се обадила на майка ми, за да й каже, че баща ми има връзка с жена от друг град. Беше замесено и някакво дете..... абе пълен ужас. Майка ми беше буквално съсипана, превърна се от адски силна жена в малко дете, нямаше никакъв разум. Това побърка баща ми, той се поболя заради нея. Мислех си, че след толкова години брак кривването ще се приеме по - трезво. А, тя каква стана - беше толкова тежко, страшна мъка... Не знаех на кой от двамата да помагам, виждах как всичко рухва, а душевната им болка буквално преминаваше във физическа. Мина време, за щастие доказателства така й не се появиха. От тогава родителите ми се вкопчиха ужасно един в друг...

# 130
  • Vienna
  • Мнения: 519
 Grinning още не са ме хванали. или сьм много добра по прикриването, или мьжьт ми не ще да ме хваща...
а ина4е и а3, нито си при3навам, нито искам да ми при3нават...

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 13:58 от Lucy

# 131
Само моля,моралистите да не четат следващите редове!

Това беше преди доста години.Имах дълга връзка,с много перипети,изневери от моя страна и така близо 4 години.Не знам защо човека се беше вкопчил в мен и ми прощаваше за няколкото  изневери от които разбра.Вече не се сещам,дали съм искала да ме хванат или съм го правила и съм чакала да става каквото ще.
Най-тъпата история от многото е,че ме хванаха както се казва на "калъп".Бях за десет дни извън София по работа.С човека както обикновенно бяхме в обтегнати отношения.Т.с. бях му казала да не ме безпокои докато ме няма.Той обаче не спираше да ми звъни в хотела и накрая бях оставила телефонната слушалка отворена за да не го чуя,но ......той решил да ме посети.Аз предната вечер бях на Рожден ден с един човек,който много харесвах и се озовахме в моята хотелска стая.Той предложи да вземем друга,но мен не ми се местеше багаж.Имаше план даостане с мен няколко дни.Така рано рано в 7.00 се почука на вратата и аз в полусън попитах кой е Mr. Green
Трябваше да отворя ,за да не влезе с касата,казах му че не съм сама и т.н.....
Разделихме се за около 3 месеца и не знам защо после пак бяхме заедно,аз си продлъжих да правя каквото си искам,а той ме търпеше.Накрая беше агония за двамата да продължаваме и се разделихме.До ден днешен не ме е забравил и на всеки празник ми се обажда,а са минали повече от 12 години.
А сега,когато съм семейна е различно,но ако се случи мъжът ми да ми изневери,не искам да разбирам!

# 132
  • Мнения: 27
На днешният ден да не говорим за тези неща, какво ще кажете? Честит празник, момичета!  bouquet
Дано никоя от нас не преживее повече такава болка и не причинява също такава.  Hug

Иначе имам какво да кажа по изписаните 3-4 страници, но не ми се говори за това днес.

# 133
  • Мнения: 22 036
Азаф звучи най-правдоподобно и искрено. Живота е шарен и никой не знае какво го чака зад ъгъла. Изневярата не е свързана само със секс. може да има секс и да няма изневяра и обратното. Въпрос е наистина на възпитание и опит.

# 134
  • София
  • Мнения: 3 390
С смс-и,пращани от сайта на Мтел, изтрити  от изходяща поща, но неизтрити от Кошче-то Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт